Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_kHUJ

Wszystko na tak

Bardzo serdecznie polecam ten lokal i obsługę. Za każdym razem, kiedy się dzwoni odbierają bardzo pozytywni i mili ludzie. Pani cierpliwie wysłuchała i pomogła z bardzo nietypowym zamówieniem. Dostawcy też są bardzo sympatyczni, można z nimi chwilę pogawędzić.

Ocena z dnia: 20.12.2018
Dragon Kontakt online

Porażka goni porażkę

Jedzenie, dowóz czy kontakt z dostawcą, kompletnie nic z tych czynników nie zagrało. Przede wszystkim czas oczekiwania 1,5 godziny, jedzenie przyjechało po ponad 2 godzinach. Bardzo niemiły Pan dostawca, który nie odpowiedział nawet na dzień dobry. I najgorsze na koniec. Jedzenie, o ile można było to tak nazwać. Zamówiłem kebaba, w którym znalazł się ogórek kiszony zrobiony na słodko. Przypalone i prawdopodobnie stare mięso. Moja dziewczyna zamówiła zapiekankę z zestawem surówek, gdzie 90% tego zestawu to buraczki. Buraczki niekoniecznie pasują do zapiekanek, dodatkowo takich najtańszych, z supermarketu. Za takie jedzenie wydaliśmy coś w okolicy 50 zł, nie warto.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem