Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_kfHu

Dramatyczna obsluga

Panie na kasie bardzo nie miłe i notorycznie mylą się przy wydawaniu reszty, owoce i warzywa bardzo często są spleśniałe otoczone białym nalotem. Bardzo często brakuje pieczywa oraz sklep nie należy do najczęściejszych, aż szkoda bo w innych sklepach sieci Lidl takie problemy nie występują !

Fachowe doradztwo

Dział budowlany zasługuje na 5. Panowie fachowo doradzili i polecili produkty w znakomitej cenie promocyjnej dodatkowo byli bardzo mili i uprzejmi, pomogli załadować kupione produkty na wypożyczoną u nich przyczepkę.

Przeciętna stacja paliw

Zazwyczaj kolejki na stacji, osobiscie nie tankuje już tutaj samochodu. Paliwo diesel czy LPG (nie tankowalem PB) słabej jakości (moim zdaniem) owszem na pelnym baku można zrobić wiecej kilometrów niż tankując paliwo na konkurencyjnych stacjach, ale moje 2 samochody inaczej pracują, silnik chodzi nie równo, przy przyspieszaniu auta maja dziwne drgawki, szarpania itd. Kupując paliwo na stacji konkurencyjnej nie odczuwam wyżej wymienionych problemow.

Bardzo fajna apteka

Miła obsługa, personel zawsze bardzo chętnie doradzi i podpowie co można kupić na dane schorzenie. Ceny w porównaniu do innych aptek sa trochę zawyżone, ale tragedii nie ma.

Słaba obsługa

Bardzo słaba obsługa klientów, ciagle pozamykane kasy i otwarta tylko 1 kasa, szkoda ekspedientek, bo widać na 1 rzut oka, że sa braki kadrowe. Od niedawna otwarte kasy samoobsługowe także robienie małych zakupów idzie szybciej, mała, ciasna biedronka.

Fachowe doradztwo

Dział z farbami i lakierami zasluguje na 5 z + Bardzo sympatyczna obsługa i rzetelnie potrafią wykonywać swoje obowiazki. Pomocni Panowie udzielili mi bardzo potrzebnych informacji i perfekcyjnie doradzili.

Bardzo słaba obsługa.

Obsługa tego sklepu jest bardzo słabo wyszkolona, nic nie potrafią doradzić i 0 chęci do pracy.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem