Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_lvuQ

Takiej obsługi nie ma nigdzie

Chciałam bardzo pochwalić Pana Kasjera z w/w sklepu. Dość często robię zakupy w tym supermarkecie, Pan nie dość, że obsługuje szybko i sprawnie, to jeszcze wkłada w to całe swoje serce, widać, że lubi tę robotę :) praktycznie za każdym razem i przy większości klientów, coś dopowie, pożartuje, aż chce się kupować i to jak najczęściej :)

Bardzo rzetelna i pomocna obsługa

Odwiedziłam dziś sklep CCC w celu dokonania zwrotu produktów zakupionych przez internet. Przy kasie, po zakończeniu obsługi innej klientki, pracownica od razu się mną zainteresowała, zgadując, że przychodzę ze zwrotem. Z własnej inicjatywy poinformowała mnie jak to będzie wyglądać (zwrot gotówki do ręki), szybko i sprawnie wygenerowała odpowiednie dokumenty. Dorzucając do tego spory wybór obuwia i galanterii - salon jest godny polecenia.

Standardowa obsługa

Wizyta przebiegła szybko i sprawnie, nie zastałam ani nic mocno negatywnego, ani niczego bardzo pozytywnego. Bez problemu odnalazłam towar jakiego szukałam, w kolejce do kasy nie musiałam czekać zbyt długo (ruch umiarkowany). Dobry sklep na szybkie i sprawne zakupy.

Bardzo rzetelna i pomocna obsługa

Podczas dzisiejszej wizyty w salonie Pepco spotkałam się z wysokim poziomem obsługi klienta. Pracownica, którą zapytałam o interesujący mnie towar, rzeczowo i konkretnie odpowiedziała na moje pytania, bez problemu wskazała też miejsce ekspozycji danego asortymentu. Gdy poprosiłam tą Panią o pomoc, od razu oderwała się od wykonywanych zadań i doradziła w zakupie. Chętnie odwiedzę sklep ponownie i będę polecać go wśród znajomych i rodziny.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem