Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_mLpU

Jedno z ciekawszych muzeów w Polsce

Moim zdaniem jedno z ciekawszych muzeów w Polsce. Bardzo atrakcyjne eksponaty - takie malutkie. Obrazy grafiki i rysunki to mają sztalugi wykonane z zapałek - dość oryginalne rozwiązanie. Pozwala od razu dostrzec gabaryty dzieła. Pozostała kolekcja równie maleńka - rzeźba, ceramika (gary gliniane wielkości mojego paznokcia). Sposób opowiadania i prezentacji - równie zajmujący. Co tu więcej pisać - po prostu odwiedzić.

Najwspanialsza wizyta w muzeum od kiedy pamiętam.

Dyrektor muzeum zna eksponaty! Najważniejsze jest to, że dokonywał prezentacji zbiorów zgodnie z posiadanymi działami. Jest ich 4, które uzgodnił z MKiDN i posegregował je w szklanych gablotach z jednoczesnym wyraźnym opisem. Praktycznie dowiedziałam się o nich wszystko, bo albo merytorycznie odpowiadał na na zadane pytania, albo sam ciekawie o nich opowiadał. Wizyta trwała około 2-2,5 godziny, poczęstowano mnie nawet chłodnym napojem - za który byłam bardzo wdzięczna. Znam się na sztuce i polecam to miejsce zarówno dorosłym jak i dzieciom w towarzystwie dorosłych - jak się zorientowałam same dzieci nie są wpuszczane. Na drzwiach jest informacja "Tu Honorujemy Kartę Dużej Rodziny". Dyrektor - właściciel zyskał punkty swoim zachowaniem, które było miłe i poprawne. Ofertę porównuję gdyż sporo się o niej dowiedziałam. Życzę wszystkim takich chwil.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem