Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_mLzE

Świetny sklep, duży wybór perfum i znakomite ceny.

Miła obsługa, perfumy w dobrych cenach, bardzo duży wybór zapachów. Jedyne co mnie zastanawia - czy te perfumy są na 100% oryginalne? Słyszałam, że zależy jak się trafi - niektóre nie utrzymują się długo jak oryginały. I jeszcze jedno! Zapytałam Panią ekspedientkę: Jak to możliwe, że idąc do Sephory, Duglas za ulubiony perfum zapłacę blisko 400 zł - a w iperfumy.pl ten sam jest za 200? - ekspedientka wykręciła się z odpowiedzi i uśmiechnęła. Daję 4 gwiazdki za duży wybór zapachów i przystępne ceny.

Brak testerów produktu, deficyt personelu

Kupując kosmetyki zależy mi na wcześniejszym przetestowaniu, aby idealnie dobrać np. kolor podkładu do twarzy, czy kolor szminki, poznać konsystencje produktu lub zapach perfum, aby się nie rozczarować wydając przy tym fortunę. W tym Rossmanie to nie możliwe! Nie ma testerów podkładów, testerów perfum (klienci mają kupować w ciemno?) Szukałam pracownika w sklepie, aby dopytać o to - bezskutecznie. Podpytałam Panią ekspedientkę o testery - odpowiedziała, że niestety nie może mi pomóc i nie posiadają takich testerów. Daję 2 gwiazdki, ponieważ to jedyny Rossmann w mojej okolicy więc jestem skazana na zakupy, nigdy jednak nie kupię tam produktów do makijażu i perfum.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem