Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_mf43

Duże lody

Fajne miejsce na szybką kawę i odpoczynek po zakupach. Duże porcje lodów. Minus: desery z gabloty trochę zaschnięte z góry. Pracownica miła i szybka, choć przy dużym ruchu przydałaby się jej pomoc bo klientów jest sporo.

Miła i pomocna obsługa.

Sklep dobrze zaopatrzony. Pracownice miłe i pomocne, oferują pomoc w uruchomieniu kodów promocyjnych z aplikacji, dobrze doradzają przy zakupie kosmetyków - wszystko z uśmiechem na twarzy. Minusy: jedna działająca kasa przez co tworzą się kolejki.

Średnio

Sklep dobrze wyposażony. Duży parking + bliskość innych sklepów. Na minus: obsługa, trzeba czekać na podejście ekspedientki do kasy, poza tym pracownice często rozmawiają ze sobą narzekając, krytykując firmę lub obgadując wcześniejszych klientów.

Fajny sklep

Często robię zakupy w tym sklepie. Personel miły i uśmiechnięty. Towar dobrze wyeksponowany i oznakowany. Polecam

Najlepszy Turbot

Soczyste i pyszne ryby wędzone na miejscu. Smażony turbot przepyszny. Wystrój smażalni bardzo przeciętny ale jedzenie bardzo dobrze. Polecam

Pyszna Pizza

Najlepsza Pizza w Rudzie Śląskiej. Miłe i przytulne miejsce. Polecam

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem