Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_mt4X

Dobre wyposażenie i miła obsługa!

Panie na recepcji oraz trenerzy na siłowni bardzo mili i pomocni. Sama siłownia bardzo dobrze wyposażona, chociaż często w tajemniczy sposób znika wałek do rolowania. Strefa wolnych ciężarów mogłaby być większa, chociaż w godzinach mniejszego ruchu nie jest źle. Polecam!

Dobrze zaopatrzony sklep

Sklep bardzo dobrze zaopatrzony. Plus liczne promocje. Jedynie pracujące tam Panie nie są zbyt skłonne do pomocy. Szczególnie niemiłe było odmówienie zmielenia mięsa przez Panią na stoisku mięsnym, mimo, że parę dni wcześniej o tej samej porze nie było z tym problemu.

Wysoki poziom standardów oraz obsługi!

Wnętrze restauracji bardzo czyste i schludne. Przemiły Pan z obsługi od wejścia pilnuje, aby każdy z gości zajął miejsce, które zostało wcześniej zdezynfekowane i przygotowane na kolejnego klienta. Zachowane wszystkie standardy, łącznie z przyłbicami oraz rękawiczkami noszonymi przez pracowników. Jakość jedzenia bardzo wysoka, frytki idealnie dosolone. Nie było również problemu w wymianą promocyjnej szklanki, którą otrzymałem na inny kolor. Serdecznie polecam ten lokal!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem