Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_mthG

Profesjonalna obsługa

Obsługa starała się jak najlepiej pomóc w wyborze produktów, opowiedziała o obowiązujących promocjach i doradziła, z której należy skorzystać. Wybór produktów był spory, a towary były dobrze wyeksponowane. Na sklepie panował porządek.

Wspaniała obsługa

Miejsce położone w samym centrum, wokół rozciąga się czarujący widok Motławy, na której unoszą się jachty. Obsługa lokalu jest niezwykle pomocna, chętna do doradzania oraz dbąjąca o satysfakcję klientów. Potrawy są bardzo smaczne, podane i udekorowane w nowoczesnym stylu. Ceny są trochę zbyt wysokie.

Bardzo zaangażowana obsługa.

Pracownik, który pomagał w wyborze odkurzacza był bardzo zaangażowany. Opowiedział o różnych opcjach, bardzo pomocny. Mimo wielu pytań bardzo cierpliwy.

Uprzejma obsługa

Obsługa w tym salonie jest uprzejma, ale konsultant, który mnie obsługiwał nie mówił ze szczególnym entuzjazmem i przekonaniem. W T-Mobile panował porządek, czas oczekiwania na obsługę był bardzo krótki.

Kasjer puka w kase

Kasjer puka z całej siły w kasę robiąc przy tym dziwne miny. Większość kasjerówbw tym sklepie zachowuje się lekko dziwnie. Ale dość duży wybór towaru idobra lokalizacja.

Specyficzna obsługa

Konsultant miał bardzo luźne podejście do klienta. Niedbale mruczał coś pod wąsem, używał kolokwialnego języka.

Okropnie długi czas oczekiwania

OKROPNIE DŁUGO PANI OBSŁIGIWAŁA KLIENTÓW. byl jeden konsultant na caly sklep. Pani mila i pomocna, ale ile można czekać.

Ocena z dnia: 25.05.2019
T-Mobile Oddział

Konsultanta nie było

Konsultantka makijażu pokazała mi 2 produkty, ale gdy potem jej potrzebowałam nie mogłam jej znaleźć. Podczas obsługi była miła i rzeczowo odpowiadała na pytania pokazując różnicę miedzy produktami, jednak mogłaby pokazać więcej produktów i być na miejscu, zamiast uciekać od razu po obsłużeniu klienta.

Ocena z dnia: 25.05.2019
Hebe Oddział

Wielkie zaangażowanie

Pan z ogromnym zaangażowaniem opowiedział mi o ofercie, poświęcił na to dużo czasu i energii. Było widać, że lubi to, co robi.

Ocena z dnia: 24.05.2019
ING Bank Śląski Inna forma kontaktu

Profesjonalna obsługa

Pani profesjonalnie podeszła do klienta. Przedstawiła jednak zbyt dużo ofert naraz, ale dopytała się, czy na pewno wszystko rozumiem. Trochę nachalne było, gdy pytała wiele razy, dlaczego potrzebuję więcej czasu na zastanowienie się i dążyła do finalizacji.

Super obsługa

Przemiły pan, bardzo uśmiechnięty, wszystko wytłumaczył i doradził w luźnej atmosferze. Bardzo polecam!

Bardzo polecam

Miejsce niezwykle eleganckie. Warto zorganizować tam imprezy typu Pierwszą Komunię, bo doskonale się do tego nadaje, zajmą się całą organizacją i zaserwują przepiękne i pyszne potrawy. Wspaniałym miejscem jest również malutkie SPA z siłownią, jacuzzi oraz saunami i basenem. Na uwagę także zasługuje sauna na dworzu. Okolica niezwykle malownicza, las, natura, spokój. Przy obiecie płynie nawet malutka rzeczka. Wszędzie jest czysto, miejsce zadbane, a obsługa miła i profesjonalna.

Trafilam na wspaniałą obsługę.

W Mrówce trafiłam na wspaniałą obsługę, która chętnie mi doradziła w wyborze, była bardzo uprzejma i uśmiechnięta. Wybór i różnorodność towarów jest duża, ceny są w porządku.

Przychodnia gorsza od państwowych

Terminy oczekiwania na wizytę dłuższe niż w przychodniach państwowych, a jeśli po kilkumiesięcznym oczekiwaniu, okaże się, że lekarz nie może przyjść do pracy w dniu umówionej wizyty, trzeba czekać na kolejny termin przez parę miesięcy. Pacjent abonamentowy jest traktowany gorzej, musi czekać dłużej. Brakuje wielu lekarzy, szczególnie specjalistów dla dzieci.

Bardzo kompetentna obsługa

Pani poproszona o pomoc w wybraniu odpowiednich produktów, wykazała się ogromną wiedzą i chęcią pomocy. Bardzod dokladnie wszystko pokazała i wytłumaczyła.

Kompetentna obsługa

Przyjechałam do tego sklepu, gdyż jako w jednym z nielicznych Media Marktów był dostępny ekspres do kawy, który chciałam kupić. Obsługa sprawnie wydała mi zamówiony towar. Poprosiłam tez o pomoc w z nalezieniu suszarki. Pani wyczerpująco opowiedziała mi o każdej z nich.

Obsługa niezainteresowana klientem

Obsługa rozmawia ze sobą i nie zwraca uwagi na klientów. Pani zapytana o ekspres do kawy próbowała udawać, że coś o nim wie. Gdy chciałam go kupić, okazało się, że nie ma go w sklepie i musiałam jechać do odleglego o paredziesiąt kilometrów sklepu.

Dobra lokalizacja

Lokalizacja galerii jest bardzo dobra, blisko skmki i tramwajów. Jest to dobre miejsce, aby spotkać się ze znjaomymi, poniewaz sa rózne punkty gastronomiczne. Znajduje sie w niej dość dużo sklepów z ubraniami oraz butami. Jest czysto, obsługa zazwyczaj się stara. Czasami przed sklepem spożywczym pojawia się stragan ze świeżymi, naturalnymi produktami. Ceny różne w zależności od sklepu.

Odpowiednie miejsce na obiad

Restauracja posiada szeroki wybór dań obiadowych, deserow oraz napojów. Jedzenie jest bardzo smaczne. Obsługa nie zachowuje się szczególnie profesjonalnie, jest miła i pomocna, ale sposób obsługiwania jest raczej jak w zwykłej knajpce niż dobrej restauracji. W łazience nie było światła.

Bardzo lubię to miejsce

Teatr Muzyczny w Gdyni to miejsce, do którego wracam od wielu lat. Przedstawienia wystawiane na dużej scenie są piękne, ale bardziej komercyjne, jest w nich dużo tańca, śpiewu, muzyki i świateł. Za to spektakle na scenach kameralnych są skierowane bardziej do widza, który przyszedł nie tylko po rozrywkę, ale również chciałby wyciągnąć z przedstawienia konkluzje i przemyślenia. Teatr oferuje ofertę edukacyjną dla dzieci i młodzieży, którzy pod okiem różnych instruktorów stawiają pierwsze kroki w aktorstwie i mają okazję wystąpić na scenie. Obsługa teatru jest bardzo profesjonalna, zawsze zachowuje się odpowiednio. W budynku znajdują się przestronne szatnie oraz bar, w którym można zakupić smaczne nappje i przekąski. Jedynym problemem jest zapatkowanie auta, gdyż pod teatrem nie ma zbyt dużo miejsca.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem