Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_n0rv

Niesympatyczny kelner

Miejsce nie zachwyca wystrojem, a na pewno nie atmosferą. Kelner który nas obsługiwał był bez zarzutu, natomiast gdy poprosiłam innego kelnera o podanie oliwy usłyszałam "leżą na półce nad barem sałatkowym". Dla swoich klientów również był niemiły i nieprzystępny, w rezultacie któryś z klientów poprosił o rozmowę z kierownikiem. Kiedy Pani kierownik po ok 5 min pojawiła się na sali, zachowywała się równie niegrzecznie jak jej podwładny. Wniosek jest jeden- "ryba psuje się od głowy ".

Pół na pół

Doceniam zaangażowanie kierownika sali, zorganizował stolik dla 6 osob podczas 'niedzielnej gorączki, obsługa nienaganna, sprawny serwis. Sala utrzymana w surowym, fabrycznym klimacie, mimo to dość przytulna. Praca kuchni niespójna, część gości już otrzymała posiłek, podczas gdy pozostali czekali. Jedno z dań wydane niezgodnie z zamówieniem. Duży plus za odliczenie go od rachunku.

Profesjonalna obsluga

Sprzedawcy bardzo zaangażowani, podejście pro klienckie, obsługa klienta oparta na dużej wiedzy technologicznej o produktach, klient traktowany jest indywidualnie, nic nie zostaje pozostawione przypadkowi, od samego wejścia do sklepu działania prowadzące do efektywnej sprzedaży, począwszy od powitania klienta, przez obsługę w przymierzalni, skończywszy na sprawnej obsłudze przykasowej.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem