Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_nBML

Miła i sympatyczna obsługa

Super klimatyczna restauracja, jedzenie pyszne i świeże. Obsługa na najwyższym poziomie. Miła muzyka dla uszu. Czysto i schludnie. Właściciele restauracji bardzo przyjacielscy. Polecam serdecznie :)

Wow cóż za obsługa i cóż za pyszne jedzenie

Bardzo miła obsługa, przyjazna i sympatyczna atmosfera, dania pyszne i świeże. Ceny przystepne.

Wow cóż za obsługa i cóż za pyszne jedzenie

Do restauracji trafiłam w piątek przez przypadek.. miejsce świetnie ukryte w głębi kamienicy.. fajna fontanna na środku.. stoliki do wyboru do koloru. Kelnerka przegrana za meksykanke z pistoletem za paskiem.. była bardzo uprzejma i dobrze zorganizowana.. zaproponowała nam bardzo dobre jedzenie i deser.. wino wybraliśmy sami.. jedzenie przepyszne... deser podał sam Zorro :) A wina rewelacja... mieliśmy swoją osobistą kelnerka którą ciągle o nas dbała. Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam :)

Miła i sympatyczna obsługa

Restaurację Magię odwiedzam dość regularnie, mają bardzo dobre jedzenie, a obsługa na najwyższym poziomie. Kelnerzy są tak poinformowani, że nigdy w życiu, nie byłam tak dobrze obsłużona i tak dobrze poinformowana. Dziękuję serdecznie i szczerze polecam to miejsce.

Ocena z dnia: 02.06.2019
Restauracja Magia Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem