Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_pdTE

Rewelacja! Strona działała bardzo ...

Rewelacja! Strona działała bardzo szybko, zamówienie zostało zrealizowane w bardzo szybkim tempie, a produkt został wysłany już następnego dnia. Jestem bardzo zadowolona i polecam zakupy.

Ocena z dnia: 21.11.2021
Reserved Kontakt online

Rewelacja!Po wejściu do ...

Rewelacja! Po wejściu do kawiarni, od samego wejścia zostałam zauważona oraz serdecznie powitana. Personel był profesjonalny, dano mi chwilkę na zastanowienie się nad wyborem produktów, a po chwili barista zapytał mnie o moje zamówienie. Gdy powiedziałam o swoich preferencjach, barista zaproponował mi ciastko do kawy, więc się zgodziłam. Spożywany posiłek był świeży. Lokal był czysty, obsługa profesjonalna i kompetentna. Serdecznie polecam.

Jakość obsługi ...

Jakość obsługi była na najwyższym poziomie. Gdy weszłam do sklepu zostałam zauważona i serdecznie powitana. Personel posiadał dokładną wiedzę o produktach, które mnie interesowały. Zostały zbadane moje oczekiwania i dobrano mi odpowiednie kosmetyki do mojego typu skóry. Wizyta, którą odbyłam, wywarła na mnie pozytywne wrażenie i nie odczułam upływającego czasu. Sklep był czysty, zadbany a produkty na półkach poukładane. Wyszłam bardzo zadowolona z wizyty w tym miejscu.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem