Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_prQi

Jest super, bardzo lubię chodzić akurat do tego oddziału

W Pepco w Galerii Copernicus jest bardzo miło, kasjerki uprzejme i uśmiechnięte. Zawsze pytają czy owinąć mi kubki w papier bez względu na ich ilość. Zawsze owijają je osobno, a kiedy nawet nie chciałam by Pani owijała kubeczki to poukładała mi ładnie między ubrania dla dzieci, aby napewno się nie zbiły. Zawsze pakują mi zakupy do torby i zawsze polecają aktualne promocje (doładowanie, baterie, itp.). Na półkach jest porządek, łatwa dostępność, a do tego wszystko ma swoją cenę. Ubrania na dziale dziecięcym są zawsze poukładane, panie wciąż chodzą i poprawiają po klientach. Atmosfera bardzo miła :)

Jest nieźle, ale obsługa wymaga poprawy

W sklepie jest dosyć spory chaos, pracownicy ciągle proszą o miejsce, by przejechać paletą z towarami rzadko dziękują za usunięcie się z drogi. Zdarza się, że towar przedstawiony w gazetce promocyjnej nie istnieje, a w koszach gdzie są artykuły gospodarstwa domowego jest duży bałagan. Towary nie są ładnie poukładane, tylko pomieszane nawet po całej szerokości koszy, przykryte innymi - bardzo ciężko znaleźć coś konkretnego. Plusem jest to, że są bardzo ładnie uzupełniane lodówki z garmażerią i mrożonkami - tam zawsze panuje porządek. Ochroniarz zawsze stoi w miejscu i nie pomaga, rzadko zbiera chociażby kosze po klientach. Niestety na koniec mam jeszcze jeden minus: kasjerki są smutne, nie uśmiechają się nawet na próby zażartowania.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem