Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_prij

Weekendowe zakupy

Jak zawsze w sobote , tak i dziś trafię do Biedronki przy Sobieskiego , dlaczego ? Obsługa jest tam bardzo miła, profesjonalnie podchodzi do wykonywanej pracy a produkty są wyłożone schludnie i porządnie rozlokowane. Nie muszę szukać potrzebnych mi artykułów gdyż są zawsze w tym samym miejscu i są dokładnie opisane zarówno pod względem ceny jak i dostepnych promocji . Towary są zawsze świeże i czyste podobnie jak otoczenie i sama hala sprzedazy . Mówiąc krotko , chce tu przychodzić częściej .

Akcja pożarowa

W dniu wczorajszym około godziny 16:30 wstąpiłem do dyskontu Biedronka przy ul.Dworcowej . Niestety nie udało mi się dotrzeć do regału z pieczywem gdyż okazało się ze w placówce tej włączył się system alarmowy uruchomiony na skutek pojawienia się zadymienia. Pracownicy Biedronki w sposób zdecydowany i zgodny z zasadami bezpieczeństwa pożarowego zabezpieczyli ewakuacje klientów znajdujących się na hali i w ciągu niespełna dwóch minut wszyscy znaleźli sie na zewnątrz pasażu handlowego dzięki czemu do akcji mogła szybko przystąpić straż pożarna , która pojawiła się natychmiastowo na miejscu zdarzenia .

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem