Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_rl45

Szybko i sprawnie

Intuicyjne i bezproblemowe zamówienie przez stronę internetową, po 3 dniach zamówienie było do odbioru w aptece - wygodna forma powiadomienia (SMS). Miła obsługa podczas odbioru, szybka realizacja, polecam.

Ocena z dnia: 09.02.2019
DOZ.pl Kontakt online

Kompetentna i profesjonalna obsługa

Jako klient nigdy nie zawiodłam się na infoliii Play. Za każdym razem otrzymuje rzetelne informację oraz pomoc w sprawach technicznych. Jeśli potrzebuje informacji na szybko np. ile kosztuje połączenie do konkratego kraju czy opata za usługi w roamingu poza UE otrzymuję bezzwłocznie odpowiedź bez zastanawiania się i szukania w regulaminach. Konsultanci są kompetentni i wyszkoleni. Odejmuję jedną gwiazdę za płatne połączenie z tej samej sieci oraz odsesłanie mnie dwukrotnie do salonu Play w celu utowrzenia zgłoszenia reklamacyjnego, chociaż jak dowiedziałam się potem mógł to zrobić pracownik przez tel. Poza tym wszystko ok.

Ocena z dnia: 09.02.2019
Play Infolinia

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem