Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_s0tz

Dodzwonienie się do ...

Dodzwonienie się do opiekuna szkody jest niemalże niemożliwe. Mimo iż opiekun powinien odbierać telefony w godzinach 10-13 tak się nie dzieje. Osobiście nie wierzę iż opiekun przez całe 3h prowadzi rozmowy. Dzwonienie na główną infolinię też należy do wyzwań, czas oczekiwania na połączenie wynosi nie raz 45 minut. Niestety, zdarzyło mi się iż nawet po tak długim czasie oczekiwania nie zostałem połączony z osobą z wybranego działu, lecz totalnie losowym pracownikiem, który został oddelegowany do call center z uwagi na dużą ilość telefonów. Niestety, konsultant wtedy nie był w stanie odpowiedzieć na żadne moje pytanie. Po moich doświadczeniach z TU Uniqa, pomimo niskiej ceny ubezpieczenia nigdy nie zdecydowałbym się ponownie na skorzystanie z ich usług.

Ocena z dnia: 15.10.2021
UNIQA infolinia

Dla każdego coś dobrego

Sklep z bardzo bogatym i zróżnicowanym wyposażeniem. Znajdziemy tam praktycznie wszystko od akcesoriów biurowych, przez artykuły dekoracyjne aż po słodycze. Ekspozycja w sklepie jest bardzo estetyczna, produkty są równo ułożone na półkach. Etykiety cenowe znajdzie się pod każdym produktem, są one czytelne i zrozumiałe. Ceny w tym sklepie nie są wygórowane, są najczęściej odzwierciedleniem jakości produktów. Niestety trudno jest znaleźć pracownika na sali sprzedaży, często, żeby o coś spytać trzeba spytać kasjera. Mimo wszystko pracownicy są uprzejmi i kompetentni, chętnie wskażą drogę do wybranego produktu lub odpowiedzą na pytania związane z nim. Czystość w tym sklepie jest na wysokim poziomie. Półki jak i podłogi są czyste, a produkty nie są zakurzone. Sklep jest przestronny, a działy są ułożone w alejki, co czyni sklep prostym w nawigacji. Znajdziemy tam wiele produktów, których do tej pory nie widziałem osobiście w innym stacjonarnym sklepie. Sklep jest usytuowany przy hipermarkecie Kaufland, który posiada bardzo duży parking, jest to duże ułatwienie dla zmotoryzowanych klientów. Polecam.

Dobrze zaopatrzony sklep

Sklep posiada bardzo bogaty asortyment. Na wejściu ukazuje się stoisko z warzywami i owocami, które są bardzo dobrej jakości i same sobą zachęcają do zakupu. Ceny w tym sklepie są bardzo przystępne, a na wyprzedażach można znaleźć ciekawe okazje. Jednakże większa uwaga powinna być zwrócona czystości podłogi, nie jest łatwo ją utrzymać przy sklepie o takiej powierzchni zwłaszcza gdy warunki atmosferyczne są niesprzyjające. Kolejki do kas często rozładowują kasy samoobsługowe, które są dobrą opcją jednak tylko dla niewielkich zakupów. Pracownicy są kompetentni oraz pozytywnie nastawieni do klienta. Polecam.

Bardzo przyjemne zakupy

Sklep inny niż wszystkie! W pierwszym momencie w oczy rzucają się ceny, które są zaokrąglone do pełnych złotówek. Według mnie jest to świetna zmiana, zdecydowanie bardziej estetycznie i czytelnie wyglądają cenówki. Ekspozycja towaru również zasługuje na wyróżnienie. Wszystkie towary równo stoją na półkach. Największe wrażenie zrobiła na mnie ściana z żelkami, one również wyeksponowane są w bardzo estetyczny sposób. Asortyment sklepu jest rozbudowany i ciekawy. Można tam znaleźć rzeczy, których próżno szukać w innych sklepach. Obsługa jest uprzejma i kompetenta. Zdecydowanie polecam!

Upadek giganta

Pamiętam ten hipermarket sprzed 10 lat, w tym momencie w żadnym stopniu nie przypomina tego czym był. Powierzchnia sklepu została zmniejszona o ponad połowę, jednak dalej zauważalne są pustki na półkach. Czystość regałów także pozostawia wiele do życzenia, widać na nich wżarty brud oraz ślad czasu. Osobiście sklep przypomina mi bardziej targowisko niżeli hipermarket. Nie mniej jednak obsługa w dalszym ciągu jest uprzejma i pomocna. Nie jest trudno znaleźć pracownika do pomocy na sali sprzedaży. Asortyment w dalszym ciągu jest dość bogaty mimo braków na półkach. Ceny są przystępne, w niektórych przypadkach można by rzec okazyjne.

Przyjemne zakupy na stacji.

Stacja benzynowa utrzymana w czystości, w sklepie ładna ekspozycja produktów, widać, że jest tam porządek. Ceny niestety bardzo wysokie, lecz jest to cechą wszystkich stacji benzynowych. Pracownicy mili i pozytywnie nastawieni do klienta.

Bardzo przyjemny sklep

Dużym atutem sklepów Aldi jest przestronny parking, który ułatwia zakupy zmotoryzowanym klientom. Całe otoczenie sklepu jest czyste i dobrze utrzymane. Pracownicy powinni jednak częściej kontrolować czystość wózków zakupowych, gdyż często znajdują się w nich np. zużyte rękawiczki jednorazowe. Wszyscy napotkani przeze mnie pracownicy byli uprzejmi oraz pozytywnie nastawieni do klienta. Na pochwałę zasługują świeże, dobrze wypieczone bułki oraz warzywa i owoce, które wyglądem zachęcają do zakupu.

Dobrze wyposażony sklep

W sklepie bardzo szeroki asortyment, zwykle nie ma tam dużego tłoku, przez co przyjemnie się robi zakupy. W kolejce do kasy też czeka się przeważnie do 3 minut. Personel pomocny i kompetentny.

Przeciętny sklep

W sklepie przeważnie panuje ogólny nieład na półkach, ciężko czasami znaleźć dany produkt. W koszach z produktami gospodarczymi ciężko znaleźć etykiety cenowe odpowiadające produktom. Na plus na pewno krótkie kolejki.

Właściwi ludzie na właściwym miejscu!

Sklep z naprawdę dobrym asortymentem. Pracownicy są bardzo kompetentni i maja ogromną wiedzę na temat produktów, które sprzedają. Potrafią bardzo dobrze doradzić oraz wskazać wady i zalety produktu, są naprawdę pomocni. Sklep ponadto utrzymany w czystości, nawet niemalże niewyczuwalny jest specyficzny zapach jaki często wypełnia sklepy tego typu.

Zadbany gigant

Silesia jest jednym z największych centrum handlowych w Polsce, rozmiar galerii nie ogranicza jednak utrzymania czystości. Niestety, dla mnie ogromnym minusem jest organizacja ruchu, zwłaszcza przy wjeździe od strony ulicy Ściegiennego, lewoskręt w tamtym miejscu w godzinach szczytu jest niemalże niemożliwy. Co trzeba pochwalić to wiele dużych parkingów, jeszcze mi się nie zdarzyło nie znaleźć miejsca parkingowego pod tą galerią.

Bardzo dobry sklep

Sklep zawsze dobrze zaopatrzony, nie trudno zaleźć Pracownika do pomocy na sali sprzedaży. Dla mnie dużym atutem sklepu jest duży parking przy nim. Ceny są przystępne, nie ma długich kolejek do kas.

Bardzo długi czas oczekiwania

Klientem AXA jestem od niedawna, jednak ciężko przejść obojętnie obok bardzo długiego czasu oczekiwania na obsługę (najdłużej było to 45 minut (!)). W godzinach szczytu zdarzyło mi się, że połączenie zostało rozłączone już po pewnym czasie oczekiwania. Mimo tego konsultanci są bardzo kompetentni i chętnie tłumaczą niezrozumiałe rzeczy.

Ocena z dnia: 04.05.2021
AXA Infolinia

Dobra obsługa, jednak często długa kolejka

W sklepie jest zawsze czysto, a produkty w pełni wypełniają półki. Wygląda to bardzo estetycznie i profesjonalnie. Jedynym minusem są często długie kolejki do kasy

Ciekawy asortyment

Sklep z bardzo różnorodnym asortymentem, jednakże wszystko jest jakości "made in china". Oczywiście nie mówie tu o wszystkich produktach, lecz po prostu taki jest zamysł działania tego sklepu. Tanie, ciekawe produkty w atrakcyjnych cenach. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Krótkie kolejki do kasy, stosunkowo nie ma tłoku.

Świetny asortyment, szybka obsługa

Sklep posiada naprawdę szeroki asortyment, od produktów spożywczych przez gospodarcze na dekoracyjnych kończąc. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie. Sklep przeważnie nie jest zatłoczony a kolejki do kasy nie są długie. Zdecydowanie polecam

Komfortowe zakupy

W sklepie łatwo znaleźć kogoś z obsługi do pomocy, sklep zawsze dobrze zatowarowany. Jedynym minusem są nieraz dość długie kolejki do kas. Komfortowe zakupy i przystępne ceny.

Obsługa na wysokim poziomie!

Sklep mimo dużego metrażu zawsze dobrze zatowarowany, ceny czytelne, łatwo znaleźć kogoś z obsługi, wszechobecne są również czytniki cen, można na nich sprawdzić też aktualne promocje oraz plan sklepu. Niestety dużym minusem są zawsze długie kolejki. Mimo stanowisk samoobsługowych brakuje jednak jeszcze 1-2 otwartych tradycyjnych kas. Stoisko z mięsem i wędlinami oceniam bardzo wysoko, jeszcze nigdy się nie zawiodłem na jakości produktów. Dobry sklep na duże zakupy, przestronny, posiada szeroki asortyment i konkurencyjne ceny

Przeciętny wygląd

Pani stojąca za kasą nie miała ubranej maseczki, na sklepie widoczne duże braki w asortymencie, jednakże obsługa była profesjonalna i uprzejma. Sklep był czysty, przyjemnie robi się tam zakupy

Bardzo wysoki poziom obsługi klienta

Brak długiego czasu oczekiwania na połączenie, konsultant uprzejmy i pomocny, udzielił wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania. Wszystkie dokumenty o które prosiłem zostały przesłane na mój adres e-mail w ciągu 10 minut od zakończenia rozmowy

Ocena z dnia: 06.04.2021
AXA Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem