Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_sApN

Świetny klimat!

Restauracja przepiękna, można się poczuć jak w Indiach. Jedzenie dobre, aczkolwiek nie w moim guście. Ale jak najbardziej mogę polecić. Zamówione przez nas dania były na naszym stoliku chwilę po złożeniu zamówienia.

Przepyszne jedzenie!

Po przejściu szlaku w mrozie, ta karczma okazała się zbawieniem! Jedzenie w przyzwoitych cenach, w sporych ilościach. Grzane wino ze spirytusem ogrzewa w sekundę! Niestety mieliśmy z drugą połówką nieprzyjemną sytuację związaną z kelnerką. Pani zaproponowała innej parze (bez konsultacji z nami) żeby dosiedli się do naszego stolika!! Bezczenie skomentowała naszą odmowę słowami "Myślałam, że nie będzie problemu, nikt nie robi problemów" (????) Na szczęście po kilkunastu minutach przeprosiła...

Jedzenie na plus, obsługa na minus

W restauracji panuje zawsze świetna atmosfera, dekoracje dobrane do świąt. Piękny wystrój. Jedzenie jest przepyszne, pizza najsmaczniejsza w okolicy. Niestety Pani kelnerka bardzo opryskliwa, z niezadowoloną miną. Bardzo odpychająca!

Bardzo szybka obsługa!

Restauracja znajduje się przy trasie w Sochaczewie, panuje tam bardzo duży ruch, ale pomimo tego obsługa była przesympatyczna. Pani powitała mnie z uśmiechem i była pomocna. Zamówienie dostałam w czasie adekwatnym do ilości osób przede mną. Bardzo na plus!

Bardzo nieprzyjemna obsługa!

W dniu 24-02-2019 udałam się do restauracji McDonald's w miejscowości Błonie. Obsługa była bardzo nieprzyjemna, zero uśmiechu. Dodatkowo Pani nie była zbyt pomocna i na moje pytania odnośnie składników w nowej kanapce odpowiadała od "niechcenia". Jedzenie zostało podane po 7 minutach od złożenia zamówienia. Wyglądało estetycznie, było świeże. Napój poprosiłam bez lodu, a dostałam z lodem.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem