Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_sBVl

Kelnerzy na duży +.

Obsługa w rej pizzerii jest bardzo miła, uprzejma i kompetenta, co wyróżnia ją na tle innych lokali tego typu w mieście, jednak już któryś raz z kolei otrzymałam przypaloną pizzę, przez co na jakiś czas napewno nie odwiedzę tej puzzpizzerii.

Dłuuugie kolejki.

Sam sklep bardzo fajny, dobrze zatowarowany, wszystko na swoim miejscu, jedynie czas oczekiwania do kas jest stanowczo zbyt długi.

Miła obsługa

Obsługa w sklepie miła i sprawna, nie czekałam długo w kolejce. Minusem jest jedynie brak cen przy niektórych produktach.

5

Zakupy przyjemne i szybkie. Szkoda, że jest tylko jeden punkt tego sklepu w naszym mieście.

Ocena z dnia: 05.02.2020
Żabka Oddział

Szybko i sprawnie.

Swoje ostatnie zakupy w sklepie oceniam wysoko, szybko i sprawnie zostałam obsłużona. Mały minus za brak cenówek przy niektórych produktach.

Obsługa kontra jedzenie

W zeszły weekend byłam w tej pizzeria i swoją wizytę oceniłabym pozytywnie, jeśli oceniać miałabym obsługujących mnie kelnerów, Ci byli naprawdę mili. Jednak prócz tego ważne jest jeszcze jedzenie, a tutaj mały zawód, ponieważ pizza była od spodu mocno przypalona, tak więc kucharza oceniam już niżej.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem