Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_sI5Z

Sklep na plus, obsługa średnia

Jest to jeden z moich ulubionych supermarketów, ale obsługa czasem mnie zaskakuje. Korzystam z kasy przeznaczonej dla „dużej rodziny” często kasa jest zamknięta i stoję w kolejce do innych kas, kiedy już nadejdzie ten moment podejścia do kasy wszystko jest robione „na szybko”. Zazwyczaj z partnerem robimy duże zakupy i kiedy coś się nie zgadza-wyskakuje jakiś błąd, np. promocja się nie odbiła- już ktoś następny podchodzi do kolejki. Osoby zaczynają się niecierpliwić i często wychodzę bez danego produktu, ponieważ nie chcę niecierpliwić innych. Moim zdaniem Panie powinny być bardziej otwarte na klienta i nie wymuszać tak szybkiego tempa-zwłaszcza przy dużych zakupach.

Oceniam bardzo słabo

W sklepie „Biedronka” na ulicy sławkowskiej w Olkuszu nie dba się o czystość, produkty są rozrzucone po sklepie, a podłoga myta może raz dziennie. Ponad to wyjście ewakuacyjne zastawione jest rożnego rodzaju paczkami z produktami spożywczymi. W sklepie zawsze jest mało ekspedientek i trudno znaleźć jakąś Panią, która ma czas udzielić informacji o produkcie, którego szukamy itp.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem