Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_sn9A

Obsługa bardzo sympatyczna ...

Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Zamówienie było bardzo smaczne, dostarczone do stolika oraz sprawnie przygotowane. Polecam ten lokal

Obsługa pomocna, zakupy ...

Obsługa pomocna, zakupy przebiegły bardzo sprawnie. Polecam ten sklep.

Odbierałam zamówioną paczkę ...

Odbierałam zamówioną paczkę ze strony zalando. Bardzo sprawna i miła obsługa. Polecam :)

Byłam z przyjaciółkami ...

Byłam z przyjaciółkami w piątkowy wieczór na festiwalu pizzy w pizza Hut. Mimo dużego ruchu zostałyśmy bardzo sprawnie obsłużone. Kolejne kawałki pizzy były dostarczane bardzo szybko. Polecam to miejsce na spotkanie z przyjaciółmi.

Zamówiłam przez internet ...

Zamówiłam przez internet ekspres z odbiorem w sklepie chciałam zwrócić. Przez pracownika innej placówki zostałam poinformowana, że jest taka możliwość. Po przedstawieniu sytuacji w sklepie usłyszałam od jednej z pracownic, że nie ma takiej opcji. Odezwał się ktoś inny z personelu, że jednak można. Sprawa miała być rozwiązana następnego dnia, miały czekać na mnie dokumenty do podpisania tylko. Po przyjściu na miejsce okazało się, że pracownika, który się tym zajmował nie ma, że nic nie jest załatwione w tym temacie i spędziłam w sklepie kolejne godziny w celu rozwiązania problemu. Ostatecznie się udało. Natomiast kierowniczka sklepu komentowała na głos do innego klienta, że zamawia się coś przez internet, a później problem trzeba na miejscu rozwiązać. Takie zachowanie kierownika sklepu jest niedopuszczalne.

Wizytę w sklepie ...

Wizytę w sklepie oceniam bardzo dobrze. Pani z obsługi klienta wykazała się dużą pomocą i zaangażowaniem. Dzięki niej zakupiłam telewizor i ekspres w korzystnej ofercie.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem