Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_tTCD

Mogłoby być lepiej.

Sklep z artykułami budowlanymi gdzie można kupić wszystko. Organizacja asortymentu jest tam bardzo dobra. Łatwo można znaleźć to czego się szuka, ale na pomoc pracowników nie można liczyć... Trzech pracowników obecnych na sali sprzedaży nie potrafiło mi wskazać lub określić, czy produkt którego szukam jest dostępny w sklepie.

Polecam.

Ogłoszenia na stronie dodaje sie bardzo łatwo, nic nie jest skomplikowane, a odpowiedzi użytkowników pojawiają się szybko. Kontakt z kupującym lub ze sprzedającym jest bardzo prosty.

Ocena z dnia: 30.04.2020
olx.pl Kontakt online

Polecam skorzystanie z tej strony.

Na stronie można znaleźć fajne oferty samochodów, a kontakt z właścicielem nie jest utrudniony. Nigdy nie miałam problemów z serwisem i ze znalezieniem odpowiedniego samochodu.

Ocena z dnia: 30.04.2020
otomoto.pl Kontakt online

Polecam.

Portal, który jest dobrze zorganizowany i łatwo można znaleźć oferty pracy, którymi byłam zainteresowana. Filtry pozwalają na łatwe wybranie odpowiednich opcji lub lokalizacji.

Ocena z dnia: 30.04.2020
Pracuj.pl Kontakt online

Mogłoby być lepiej.

Bardzo, ale to bardzo nie lubię tego sklepu. Meble jakie można tam kupić są dobrej jakości i w dobrych cenach, ale sam zakup czegokolwiek na miejscu wiąże się z godzinami chodzenia po alejkach sklepu lub przepychaniemy się między klientami.

Polecam zakupy.

Sklep dobrze zaopatrzony, ceny asortymentu niskie, a jakość zadowalająca. Można znaleźć ciekawe rzeczy w interesującej cenie, a pracownicy są bardzo uprzejmi i pomocni.

Tłumy, tłumy i jeszcze raz tłumy.

SIłowni miała, a osób uczęszczających na zajęcia lub ćwiczących na maszynach jest bardzo dużo. Osoby pracujące na recepcji są bardzo miłe, tak samo jak osoby, które prowadzą zajęcia.

Polecam usługi tej firmy.

Oferta firmy i zmiany jakie zaszły w momencie pandemii sprawiły, że ufam tej firmie i nie boję się zamawiać paczek z odbiorem w paczkomacie. na przesyłkę czekałam dwa dni. Paczka przyszła nienaruszona, a o etapach realizacji zamówienia byłam informowana przez wiadomości e mail i sms cały czas.

Drogo, a smaki są przeciętne lub niedobre.

Na tę markę była duża fala pozytywnych opinii jakiś czas temu, ale oprócz bardzo wysokich cen ja nie zauważyłam żadnej różnicy jeżeli chodzi o konkurencję. Lody i sorbety nie powalają na kolana, a wręcz przeciwnie niektóre smakują sprasznie. Jakiś czas temu kupiłam jedną gałkę sorbetu cytrynowego i niestety nie byłam w stanie zjeść do końca, ponieważ smakowały jak płyn do mycia naczyń...

Zdecydowanie jednen z lepszych umilaczy czasu.

W obecnej sytuacji Netflix jest czymś co pozwala walczyć z nudą i koniecznością siedzenia w domu. Mimo dużej aktywności użytkowników nie zauważyłam, by aplikacja działała wolniej lub cokolwiek się zacinało. Jestem bardzo zadowolona z jakości obrazu i oferowanych filmów i seriali.

Ocena z dnia: 30.04.2020
Netflix Kontakt online

Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobre jedzenie, kameralne miejsce, do którego przychodzi dużo gości, ale nie jest to problemem. Kelnerzy mimo dużego ruchu sprawnie i szybko obsługują gości, a na zamówione dania nie trzeba długo czekać!

Przepyszne śniadania o każdej porze dnia i nocy.

Przepysznie! Spokojnie! Idealne miejsce na śniadanie o każdej porze dnia i nocy! Dżemy i czekolady - pychota, a pieczywo zawsze świeże i bardzo smaczne! Kelnerzy są bardzo mili, nigdy nie trzeba długo czekać na zamówione jedzenie i napoje!

Polecam! Pełen profesjonalizm!

Super atmosfera! W tym salonie pracują przemiłe osoby, które swoim talentem mogą konkurować z najlepszymi fryzjerami w kraju. Każdy spokojnie wysłucha oczekiwań i podpowie co jest realne do zrobienia na włosach, a z czego trzeba będzie zrezygnować, żeby nie zniszczyć włosów. Nigdy jeszcze nie wyszłam z tego salonu niezadowolona!

Zdecydowanie polecam.

Punkt znajduje się na wyspie zaraz przy wejściu, więc nie miałam problemy żeby go znaleźć. Konsultanci są bardzo mili i w jasny sposób przedstawili mi ofertę na klientów przenoszących numer. Nie miałam żadnych dodatkowych pytań.

Polecam.

Osoby, które pracują w tym sklepie są bardzo miłe i pomocne, pomogły mi dobrać buty pod względem wygodny i przydatności. Buty wytrzymały bardzo długo, mimo że cena nie była jakaś wysoka.

Zdecydowanie polecam zakupy.

Bardzo duży sklep, z dużym wyborem obuwia. Wielkość sklepu sprawia, że zakupy robi się przyjemnie, ponieważ dokładnie można przyjrzeć się każdej parze z osobna i swobodnie przymierzyć.

Polecam.

Mały, ale zadbany salonik. Obsługa jest profesjonalna, a przekazane informacje jak najbardziej potrzebne do podpisania umowy, konsultant nie był nachalny, ale bardzo miły. Dobrze, że ten salon znajduje się w tej lokalizacji.

Obsługa bardzo długa....

Maleński salon, gdzie liczba konsultantów jest zdecydowanie za mała, a do tego rozmowa jednej konsultantki obojętnie z jakim klientem i na jaki temat trwa prawie godzinę. Czekałam kiedyś prawie 2,5h mimo że tylko dwie osoby były przede mną w kolejce...

Czasami długo się czeka.

Sklep w dobrej lokalizacji, ale biurka konsultantów są tak blisko siebie, ze ciężko skupić się na rozmowie z konsultantem. Również ilość konsultantów w salonie jest za mała, ponieważ w godzinach szczytu powstaje długa kolejka. Informacje jakie otrzymałam od konsultanta nie były tak szczegółowe jak tego potrzebowałam, a na moje niezdecydowanie konsultant po prostostu zakończył rozmowę.

Mogłoby być lepiej.

Salon jest bardzo ciemny, a biurka konsultantów są trochę za blisko ustawione, tak że czasami rozmowa drugiego konsultanta przeszkadza w komunikacji. Odniosłam wrażenie, że konsultantka z którą rozmawiałam na siłę starała się nakłonić mnie do podpisania umowy.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem