Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_uM6M

Ogromne kolejki i wielki nieporządek

W tym sklepie robienie zakupów nie należy do najlepszych doświadczeń. Jest tłoczno, towary zajmują dużo miejsca w przejściach, pełno jest pustych kartonów, leżących na ziemi. Mało personelu, a jest to Biedronka w centrum miasta, więc wiadome, że będzie tam przychodzić więcej ludzi, niż do osiedlowej, jednak tylko maksymalnie dwie kasy są otwarte, kolejki są ogromne. Radzę omijać ten sklep szerokim łukiem.

W stylu angielskiego pubu

Ciekawy wystój, przytulny. Przypomina mi klimatem angielskie puby. W weekendy sporo ludzi, dość tłoczno. Są telewizory, więc można obejrzeć mecze, nawet te mniej znaczące. Dobra lokalizacja, jedynie toalety pozostawiają dużo do życzenia.

Klimatyczne miejsce

Teatr z klimatem. Bardzo dobrze rozstawione fotele, nawet dla niskich osób. Ciekawe spektakle, dobrzy ktorzy. Dodatkowo w poniedziałki w kasie można kupić bilet na spektakle wieczorne za pół cen. Warto się wybrać!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem