Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_uzoA

Szybka i uprzejma obsługa

Wszystkie swoje wątpliwości uprzejma Pani rozwiała mi w sekundzie. Polecam :)

Ocena z dnia: 02.07.2019
eobuwie.pl Infolinia

Uwielbiam to miejsce!

Miejsce piękne, dużo leżaków. Obsługa miła i pomocna. Polecane spróbować piwa truskawkowego! W upalne dni często tam wracam!

Dobre jedzenie ale...

Lubię tam wracać ponieważ uwielbiam ich popisowe śniadanie, a biała czekolada to bajka! Dużym minusem jest to, że na zewnątrz jest bardzo mało stolików, a wewnątrz jest strasznie duszno i gorąco! Da się tam wytrzymać tylko pod wiatrakiem. Obsługa 7/10, czasami zapomina o.kliencie.

Niezbyt uprzejma obsługa

Duży ruch, wieczny bałagan, przez to Panie zapytane o cokolwiek odpowiadają nieuprzejmie, opryskliwie. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Super, pysznie i swobodnie

Wielokrotnie byłam w tym miejscu i zawsze jestem zadowolona! Obsługa życzliwa, pomocna, nigdy się nie spotkałam z czymś niemiłym. Jedzenie jest szybko przyrządzane i zawsze pyszne! Wygląd Orzo też na 5+, wszędzie rośliny, dużo natury, delikatna muzyka w tle! Miejsce jest duże i przestrzenne, w okresie letnim dużo stolików znajduje się na zewnątrz. Jedynie ceny mogłyby być lekko mniejsze, ale z drugiej strony za tak pyszne jedzenie warto zapłacić!

Super

Panie pomocne, pomogły mi znaleźć rozwiązanie szybko i bezproblemowo!

Trudna komunikacja

Lubię tam jeść i zazwyczaj jestem zadowolona. Jednak czasami zdarzają się sytuacje, które sprawiają, że muszę na dłuższy czas zrezygnować z jedzenia tam. Często dostaję makaron zimny, kurczaka niedopieczonego, którego wolę wyrzucić niż ryzykować zatruciem. Oprócz Pani przyjmującej zamówienia nikt tam nie mówi po polsku, co skutkowało, że raz czy dwa dostałam ryż zamiast zaznaczonego makaronu. Długość obsługi też różna - czasami jedzenie dostaję po 5 minutach, a czasami po 20. Mimo wszystko często tam wracam, bo często jedzenie jest dobre. :)

Panie miłe, ale nie do końca

Wielokrotnie jadłam w tym miejscu i nigdy nie byłam niezadowolona z obsługi - jednak, Panie działają mechanicznie, często są zajęte rozmową między sobą, jednak nigdy nie spotkała mnie sytuacja, że były w stosunku do mnie niemiłe. Na minus fakt, że parę razy zauważyłam, że osoba sprzątające lady przy jedzeniu psika detergentem niebezpiecznie blisko jedzenia.

Zawsze miła obsługa

Do piekarni zaglądam często i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się być nie zadowoloną. Panie zawsze uśmiechnięte i miłe, szybka obsługa :)

Dużo dzieci

Mimo, że w sklepie zawsze panuje niesamowity ruch to Panie z reguły pomocne. Na minus fakt, że sklep posiada niewielką powierzchnię, która często jest pomniejszona przez kartony z dostawą zalegające na sklepie.

Szybka i uprzejma obsługa

Pracownicy podają dania szybko i zawsze z uśmiechem na twarzy. Nigdy nie byłam niezadowolona z obsługi. W razie pytań i jakichkolwiek wątpliwości, pracownicy są chętni do pomocy.

Panie pomocne, ale nie zawsze

Panie z reguły są bardzo pomocne, jednak zdarzają się dni kiedy ich "złe humory" dają we znaki i Panie są sarkastycznie i niezbyt chętne do pomocy. Zazwyczaj jednak jestem zadowolona z obsługi.

Ocena z dnia: 16.06.2019
Rossmann Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem