Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_vCXR

Szybka obsługa!

Dziś podczas mojej wizyty w placówce poczty, udało mi sie wszystko sprawnie i szybko załatwić. Pani przy okienku wszystko czego nie wiedziałem zyczliwie mnie poinformowała i z usmiechem na twarzy obsłużyła! Bardzo miła obsługa!

Ocena z dnia: 03.11.2020
Poczta Polska Oddział

Zatowarowany sklep ale obsługa nie miła!

Dziś podczas zakupów w markecie Netto, sklep zatowarowany, sala sprzedażowa czysta, duży wybór produktów, asortyment nie tylko spożywczy ale nawet do użytku codziennego np. odkurzacz samochodowy, suszarka do włosów, waga. Ciekawe. to na duży plus, lecz przy kasie była nerwowa atmosfera, niezbyt poinformowana załoga, ogolnie niemiła obsługa to na minus. Nie wiem czy bede chętnie tu wracał.

Ocena z dnia: 03.11.2020
NETTO Oddział

Duży sklep, ale słaba obsługa i pusto.

Zakupy zostały zrobione w drugiej żabce w Poznaniu na szczepankowie, niestety sklep troche odbiega od standardow, ponieważ sa puste półki w lodowce z nabiałem i pieczywem, obsługa miła ale nie angazujaca sie w polecanie produktow dodatkowych i zapytaniu sie o korzysci w postaci posiadania aplikacji zappka. Szkoda bo mogło by być lepiej. Sklep poprawnie czysty, słabe zatowarowanie w owoce i warzywa i kosmiczne ceny tego typu towaru.

Ocena z dnia: 02.11.2020
Żabka Oddział

Super sklep i miła obsługa!

Dzisiaj podczas zakupów w sklepie żabka jak zawsze zostałem miło obsłużony, polecono mi pyszną kawę, (mimo tego że nie posiadaja kawomatu samoobsługowego tylko zwyczajny) z któtego jest moim zdaniem lepsza kawa niż z samoobsługowego. Tym bardziej z tego powodu bede tam wracal. Pani ekspedientka zapytała mnie o aplikację i wytłumaczyła na czym polega jej posiadanie i jakie sa korzysci. Sklep zatowarowany, aż miło popatrzeć jak po brzegi jest dostepny towar, duzy wybor kanapek i dań gotowych, np. pierogi, spaghetti, lasagna lub sushi. Pełno warzyw i owoców, obficie wypełniony regał! Sklep czyściutki!

Ocena z dnia: 02.11.2020
Żabka Oddział

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem