Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_xXP7

Dobry sklep, tego brakowało na osiedlu

Typowa żabka - nieduża, ze znanym i lubianym asortymentem. Długo otwarta, czysta i potrzebna w tej lokalizacji. Jedyna wada to część obsługi stanowią okoliczni mieszkańcy, którzy część dnia spędzają na rozmowach ze znanymi im klientami-sąsiadami.

Zaniedbany sklep z niewykorzystanym potencjałem

Sklep spożywczy przy ul. Litomskiej 19 we Wrocławiu, działający od kilku lat pod szyldem sieci "Rabat", stanowi duże rozczarowanie. Na półkach notorycznie brak towaru (szczególnie po weekendzie, nawet do wtorku), dostępne artykuły mają coraz wyższe ceny, a obsługa nie należy do tych najpracowitszych. Może jest to spowodowane brakiem konkurencji na osiedlu lub też niewłaściwą osobą zarządzającą, ale niegdyś ten sklep stanowił istotny punkt na mapie Szczepina, natomiast aktualnie, po porannym szczycie licznie odwiedzających to miejsce osób starszych, sklep świeci pustkami. Większość młodych ludzi wracając z pracy decyduje się na zakupy w innych miejscach, ponieważ już wiedzą, że w "Rabacie" prawdopodobnie nie znajdą poszukiwanych produktów lub też będą im oferowane w zawyżonych cenach. W mojej ocenie w sklepie potrzebna jest świeża krew i lepsze zarządzanie - tak, aby wykorzystać potencjał lokalizacji w samym centrum osiedla.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem