Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_yYhp

Świetna obsługa!

Panie obsługujące miłe i.pomocne. Bez problemu pomogą znaleźć rozmiar czy poszukać odpowiednich butów. Bardzo duży wybór asortymentu. Sklep przestronny i przemyślany.

Brak parkingu

Najnowsza biedronka w tczewie zachęca przestronością i miło tam pójśc pod warunkiem, że znajdziemy miejsce parkingowe! Brak parkingu przy dużym markecie to kpina. Czysto, obsługa też ok. Jeśli znajdę miejsce parkingowe to odwiedzę ten sklep ponownie.

Brak zastrzeżeń - przyjemność z zakupów

Już na samym wejściu do sklepu chce sie robić zakupy - świeży towar, którego jest pod dostatkiem. Sklep jest przestronny, dzięki czemu nie odczuwa się wielości osób uczęszczających do sklepu. Panuje tam ład i porządek. Obsługa jest pomocna oraz sprawna. Zarządzanie obiektem na najwyższym poziomie. Redukcja kolejek do kas za pomocą usługi w aplikacji "scan and go" to fenomenalny pomysł.

Wiele do poprawy

H&M w Tczewie niestety nie jest najlepszym w okolicy. Niestety, powierzchnia sklepu jest niewielka co nie pozwala na umieszczenie większej ilości towaru. Podczas wyprzedaży są ubrania, które nie po hqdza z poprzedniej kolekcji, tylko te które gdzies zawadzają na magazynie. Obsługa sklepu również pozostawia wiele do życzenia, często te osoby są niemiłe i z grymasem na twarzy. W sklepie panuje raczej porządek.

Jest zadowalająco - może być lepiej

Dzień rozpoczęcia nowej promocji - 15minut po otwarciu sklepu zaczęłam robić zakupy. Niestety - wiele w produktów promocyjnych niedostępnych. Obsługa miła i pomocna. W sklepie panował ład i porządek, miło spędziłam czas na zakupach w tym sklepie.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem