Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_ybol

Wrócimy

W restauracji spędziłem ok. 2,5 godziny. Bez problemu i bez wcześniejszej rezerwacji udało się znaleźć miejsce dla 4 osób w weekendowych godzinach wieczornych. Na sali, w momencie naszego wejścia znajdowało się kilka zajętych stolików. Obsługa szybko nas zauważyła i wręczyła karty z ofertą pizzerii. Zamówienie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a czas oczekiwania na zamówienie nie był przesadnie długi. Dania dla każdego z nas zostały podane w różnych odstępach czasowych. Jedzenie było smaczne, nie zgłaszaliśmy żadnych uwag dot. zamówienia. Na sali panował ogólny ład i porządek. Przy wyjściu zostaliśmy pożegnani przez Panią tam obsługującą.

Sprawnie, szybko i do celu

Zamówienie jedzenia odbyło się sprawnie i w miłej atmosferze. Pani która mnie obsługiwała, zaproponowała dodatkowe składniki poszerzające ofertę którą chciałem zamówić. Czas oczekiwania był racjonalny (ok. 5-7 min), patrząc na ilość klientów oczekujących. Jedzenie otrzymałem ciepłe, wyglądające apetycznie. Trafiłem przed restauracje w czasie wzmożonego ruchu w galerii, problem był ze znalezieniem wolnego siedzącego miejsca. Miejsce to trzyma poziom, natomiast nie wyróżnia się znaczenie ponad inne tego typu.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem