Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_zRH0

Bardzo polecam. Uprzejma ...

Bardzo polecam. Uprzejma i pomocna obsługa. Po wejściu do sklepu pracownik przywitał mnie. Po chwili zapytał czy mi w czymś pomóc. Z chęcią pomógł mi w odnalezieniu odpowiedniego rozmiaru obuwia, polecił również podobne modele. Przy kasie polecił odpowiednie impregnaty i środki czyszczące do wybranego przeze mnie obuwia oraz polecił dołączenie do klubu Deichmann. Ponadto placówka oferuje szeroki wybór produktów. Lokal przytulny i czysty. Pracownicy ubrani w koszulki z logo sklepu.

Placówka godna polecenia ...

Placówka godna polecenia do zrobienia szybkich zakupów. Bogaty asortyment. Otoczenie sklepu oraz hala sprzedaży czyste. Pieczywo, warzywa i owoce świeże. Produkty schludnie poukładane na półkach, ale w niektórych miejscach niepodosuwane do przodu. Pracownik bardzo uprzejmy, uśmiechnięty, ubrany w strój firmowy. Sprzedawca obsłużył mnie od razu, zapytał o posiadanie aplikacji oraz polecił dodatkowe produkty. Na końcu pożegnał mnie oraz życzył miłego dnia.

Placówka sprawiała przyjemne ...

Placówka sprawiała przyjemne wrażenie. Wnętrze oraz otoczenie restauracji czyste. Bardzo szybka i uprzejma obsługa. Pracownicy schludnie ubrani w stroje firmowe. Zamówienie przygotowane w bardzo krótkim czasie. Pracownik wydający zamówienie życzył mi smacznego. Zamówienie prawidłowo skompletowane oraz starannie zapakowane na wynos. Bardzo polecam tą placówkę.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem