Opinie wystawione przez użytkownika: Klient_zRrS

Ocena placówki to ...

Ocena placówki to 5/5. Żabka znajduje się w dogodnej dla mieszkańców lokalizacji. Pod żabką znajduje się również parking co ułatwia szybkie zakupy "po drodze". Sklep jest mały, ale dobrze zorganizowany. Szeroki wybór produktów. Dostępne są również produkty dietetyczne. Sklep zawsze otwarty w godzinach podanych na drzwiach. Obsługa bardzo miła.

Ocena placówki 5/5 ...

Ocena placówki 5/5 gwiazdek. Lokalizacja w galerii dogodna, obok wyjścia na dworzec. Rozmieszczenie towaru w sklepie logiczne wg ogólno przyjętych norm spożywczych, wszystko opisane czytelnie, dobrze widoczne etykiety z cenami i promocjami. Towar na półkach zawsze uzupełniony. Duża różnorodność produktu. Dodatkowym atutem sklepu jest regał z lodówką na gotowe dania - sałatki, kanapki, lub dania do mikrofalówki, co usprawnia zakupy w przypadku osób nastawionych na dany zakup. Obsługa przy kasach, bardzo szybka i przyjemna.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem