Opinie wystawione przez użytkownika: Konefka

żenada

Żenada.. Najpierw zgubiliście moja paczę międzynarodową i przez tydzień nie mogliście znaleźć. Teraz dostałam informację na maila, że obie paczki na które czekałam, zostały dostarczone, jednak kuriera nie było. Dodzwoniłam się do konsultantki DPD, powiedziała, że nie może się dodzwonić do kuriera, po 40 minutach odebrał i powiedział, że rzucił paczki przez domem. Tak, były tam, całe mokre leżały w śniegu. Niestety towar, który zamówiłam jest do wyrzucenia. Napisze o Was wszędzie gdzie się da i będę ostrzegała przez Wami.

Ocena z dnia: 17.02.2021
DPD Polska Oddział

Kupiłam od nich telefon Iphone

Kupiłam od nich telefon, miał być w stanie 5-. Przysłali całkowicie niesprawny. Wymiana trwała miesiąc, przysłali mocno sfatygowany, nie działał aparat foto. Po 4 miesiącach spuchła bateria, przestał działać wyświetlacz. Wysłałam do nich telefon miesiąc temu, bo rzekomo mam gwarancję roczną. Nikt nie odbiera tam telefonu i nie odpowiada na maile.

Ocena z dnia: 19.07.2018
Microtech Kontakt online

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem