Opinie wystawione przez użytkownika: Kornel_9

Szanowni

Szanowni,W naszym ulubionym markecie Biedronka na ulicy Wrocławskiej doznacie bardzo miłej obsługi, połączonej z szerokim asortymentem produktów, aktualnymi promocjami i świeżymi warzywami/owocami. Dużym minusem w markecie jest jedna, maksymalnie dwie otwarte kasy, przez co w kolejce trzeba czekać niekiedy około 10 minut. Na zadane pytanie obsługa zawsze odpowie w sposób miły i pomocny.

Szanowni

Szanowni,Sklep Avita na ulicy wrocławskiej cechuje się przede wszystkim estetyką i przejrzystością rozmieszczonych produktów, rzetelnymi cenami i przestrzenią, jaką dysponuje. W sposób komfortowy możemy dokonać w nim drobnych zakupów na obiad czy weekend. Podłogi są zadbane, produkty na bieżąco uzupełniane.Jakość obsługi Klienta pozostawia natomiast wiele do życzenia (oprócz jednej jedynej sprzedawczyni (..)). Wchodząc do sklepu, poczuwam się jak niechciany intruz. Za każdym razem wita mnie chłodne dzień dobry, przy kasie konwersacje pomiędzy dwoma Paniami, a na do widzenia - właśnie, tego zawsze brak.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem