Opinie wystawione przez użytkownika: Kret

nowa lokalizacja

nowa lokalizacja. Sala obsługi jest przestronna. Niekrępujące miejsca na rozmowę z pracownikami. Pracownik kompetentny i rzeczowy. Uprzejma obsługa. Pracownica uśmiechnięta i zainteresowana obsługą klienta.

Trafione w potrzeby klienta np

Trafione w potrzeby klienta np. mnie promocje. Czysto schludnie i przy miłej obsłudze. Zakupy tutaj to przyjemność. Ceny umiarkowane lub niższe od konkurencji. Wszystko świeże i ładnie wyeksponowane. Polecam tą placówkę.

Duży wybór pieczywa i ciast

Duży wybór pieczywa i ciast. W miarę niskie ceny. dzisiaj super obsługa. Bardzo miła i kompetentna Pani ekspedientka. Polecam.

Ceny atrakcyjne

Ceny atrakcyjne, miła i kompetentna obsługa. Czysto. Polecam bo wszędzie blisko.

W tej placówce nic nie może człowieka zaskoczyć

W tej placówce nic nie może człowieka zaskoczyć. Zawsze jest tak jak dzisiaj czysto i przyjemnie. Szybka, kompetentna i miła obsługa. Wszystko świeże i w miarę nie drogie. Polecam.

Pan sympatyczny podczas obsługi klientów

Pan sympatyczny podczas obsługi klientów. Wędliny ładnie wyeksponowane. Można spróbować. Wszystko świeże i smaczne. Niskie ceny.

Pani w ramach Assistance na siłę sugeruje propozycje

Pani w ramach Assistance na siłę sugeruje propozycje rozwiązań nie dając wyboru klientowi. Polecam ubezpieczenie ale wybrane z rozwagą.

Dzień świąteczny

Dzień świąteczny. Apteka dyżurna. Niestety nie dostałem leku, który szukałem. Szkoda. Miła pani obsługiwała sprawnie i z uśmiechem. Polecam.

Dzisiaj mnustwo ludzi

Dzisiaj mnustwo ludzi. Pracownicy nie dają rady z dostarczaniem towaru. Ceny umiarkowane. Obsługa miła i kompetentna. Polecam.

Bez kolejek

Bez kolejek. Niskie ceny paliw a szczególnie auto gazu. Szybka obsługa. Dodatkowo można kupić owoce, warzywa i nasiona. Ciekawy sklep. Polecam.

Bardzo sympatyczna pani obsługująca klientów

Bardzo sympatyczna pani obsługująca klientów. Duży i ciekawy wybór ryb pod różną postacią. Tylko trochę późno dociera dostawa. Ceny raczej niższe. Polecam.

Bardzo sympatyczna obsługa

Bardzo sympatyczna obsługa. Duży wybór pieczywa. Niskie ceny. Polecam.

Tutaj zawsze można liczyć na jednakowy dobry poziom obsługi

Tutaj zawsze można liczyć na jednakowy dobry poziom obsługi i zaopatrzenie. Zawsze świerze warzywa i owoce. wszystkiego pod dostatkiem. Ciekawe promocje. Polecam.

Dzisiaj wspaniała sprzedawczyni

Dzisiaj wspaniała sprzedawczyni. Bardzo miła obsługa. Szybko wyprzedawane pieczywo, chyba przypadło ludziom do gustu. Polecam.

Miła i cierpliwa obsługa

Miła i cierpliwa obsługa. Dobre zaopatrzenie. Ciekawe akcje promocyjne.

Państwo sprzedaja przyprawy spożywc ze oraz warzywa i

Państwo sprzedaja przyprawy spożywc ze oraz warzywa i owoce. Wszystko dobrej jakości. Polecam.

Panowie zajmują sie handlem obwoźnym wędlin pradopodobnie

Panowie zajmują sie handlem obwoźnym wędlin pradopodobnie przez siebie zrobionych. Wędliny nie są drogie. Kiełbasa jest smaczna ale za dużo czosnku. Kaszanka pyszna. Salceson przeciętny. Inne raczej słabe. Polecam, warto samemu wyrobić sobie opinie.

Od ostatniej wizyty niewiele sie zmieniło

Od ostatniej wizyty niewiele sie zmieniło. Dalej jest kilka niedorubek majacych mały wpływ na obsługę klienta. Prawie niewidoczni pracownicy na hali sprzedażowej. Ceny umiarkowane trafione niektóre warzywa sezonowe. Owoce drogie. Generalnie ceny niższe niż w Dino (obok). Polecam.

Dawno już tu nie byłem

Dawno już tu nie byłem. Mile zostałem zaskoczony. Jest czysto, wszystko wygląda na świeże i nadające sie do spożycia. Ceny raczej nie małe ale obsługa solidna i uprzejma. Polecam.

Bywało lepiej

Bywało lepiej. Mały wybór sezonowych owoców i warzyw. Drogie artykuły z nabiału. Mało lub niewidoczne promocje. Jednak polecam bo ceny niejednokrotnie niższe niż w Biedronce.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem