Opinie wystawione przez użytkownika: Krisssss

Super

Ostatnio odwiedziłem Caramelito - jak zwykle super, obsługa, jakość podawanych towarów bez zarzutu. Nic dziwnego, że jak zwykle trudno tam o wolny stolik, zwłaszcza w weekendy.

Ostatnio odwiedziłem Caramelito

Ostatnio odwiedziłem Caramelito - jestem jak zwykle zadowolony. Szybkość obsługi, kompetencje personelu - bez zarzutu. Kompozycja podanie lodów i ciasta...rewelacyjna. Nic dziwnego ze ciężko tam o stolik - zwłaszcza wieczorami.

Słabo

Słabo. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu.Na minus: Zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 28.10.2016
Poczta Polska Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu,zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 28.10.2016
InPost Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu,zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 28.10.2016
X-KOM Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu,zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 28.10.2016
RTV EURO AGD Inna forma kontaktu

Świetnie

Świetnie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu,zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 28.10.2016
Komputronik Inna forma kontaktu

Świetnie

Świetnie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu,zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 28.10.2016
eMAG (dawniej Agito.pl) Inna forma kontaktu

Moja obserwacja dotyczy sklepu Aldi przy ul Jagiellońskiej

Moja obserwacja dotyczy sklepu Aldi przy ul Jagiellońskiej w Częstochowie. Klientów było mało - co jest tam standardowym widokiem - przez co można spokojnie obejrzeć towar:)Gdy tylko znalazłem się przy kasie, w momencie pojawiła się obsługa kasy i otworzyła kasę - czas obsługi przy kasie bardzo szybki. Rzadko tam zaglądam, ale skoro nie ma kolejek - to może będę tam częściej bywał :)

Wczoraj byliśmy w pizzerii Strefa Pizzy przy

Wczoraj byliśmy w pizzerii Strefa Pizzy przy Niepodległości. Obsługa, podejście personelu bez zarzutu. Czas oczekiwania akceptowalny - nie mam zastrzeżeń. Rozmiar pizzy zgodny z oczekiwaniami - w innych pizzeriach zdarzały się znaczbe rozbieżności do cm średnicy. Polecam.

Moja obserwacja dotyczy wizty w restauracji Mc Donald's

Moja obserwacja dotyczy wizty w restauracji Mc Donald's. Od samego początku mojej wizty w tym lokalu moją uwagę zwróciła utrzymana w sposób zadowalający czystość. Po podejściu do kasy pracownik przywitał mnie uśmiechem i szybko przyjął moje zamówienie. W czasie kiedy pracownik wydawał mi resztę, inny pracownik przystąpił już do realizacji mojego zamówienia, tak że jak tylko otrzymałem resztę, moje zamówienie było już gotowe i kompletne. Jakość kanapki w zestawie bez zarzutu - moja ulubiona. Nie mam zastrzeżeń co do całej mojej wizyty w tej restauracji.

Moja obserwacja dotyczy wizyty w salonie Orange

Moja obserwacja dotyczy wizyty w salonie Orange, podczas której chciałem uzyskać informacje dotyczące przedłużenia umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych. Pracownik salonu na moje pytania udzielał mi bardzo mało konkretnych informacji, na kilka pytań stwierdził, że "chyba tak, ale nie wiem". Ogólnie jestem mało zadowolony z jakości obsługi, aby dowiedzieć się więcej doczytałem poszukiwane informacje w internecie na stronie Orange, a jeśli będę chciał wyjaśnić jeszcze jakieś wątpliwości udam się do innego punktu.

Moja obserwacja dotyczy zakupów w sklepie Netto

Moja obserwacja dotyczy zakupów w sklepie Netto. Udałem się do niego w celu zakupu konkretnej rzeczy, mianowicie zestawu z maszynką do golenia oferowanego przez ten sklep w gazetce promocyjnej, w bardzo konkurencyjnej cenie w porównaniu do innych marketów oferujących ten sam produkt. Trochę czasu minęło zanim znalazłem poszukiwany przeze mnie zestaw, choć sklep nie ma dużej powierzchni, a zestaw był wciśnięty pomiędzy dwa inne zestawy promocyjne i trzeba było dobrze poszukać aby go znaleźć. Mankamentem był fakt, iż w koszu nie było ceny na ten właśnie zestaw - cenę musiałem sprawdzać przy czytniku na terenie sklepu, na szczęście cena była taka jaką pamiętałem z gazetki promocyjnej. Co do reszty moich zakupów nie mam zastrzeżeń. W kasie nie czekałem zbyt długo, były otwarte dwie kasy które rozładowały kolejkę.

Moja obserwacja dotyczy zakupów w sklepie Media Markt

Moja obserwacja dotyczy zakupów w sklepie Media Markt. Udałem się tam ab zakupić nowe akumulatorki do mojego aparatu. Wybór był bardzo zróżnicowany, od najtańszych firm mało znanych lub całkowicie nieznanych, do drogich produkowanych przez znane i renomowane firmy. Jednak na dziale nie znalazłem nikogo kto mógłby mi pomóc i doradzić, zasugerować na którego producenta się zdecydować, jaki akumulatorek będzie dobry dla mojego aparatu - takiej pomocy mi zabrakło, ale sam po zapoznaniu się z kilkoma akumulatorkami dokonałem wyboru, i jak do tej pory jestem zadowolony.

Moja obserwacja dotyczy wizyty w kinie Multikino w CH

Moja obserwacja dotyczy wizyty w kinie Multikino w CH Targówek. Pomimo znacznego obłożenia kina - 11 listopada, wieczór - kino dołożyło starań aby maksymalnie skrócić czas obsługi. Były czynne wszystkie kasy, jednak w kolejce po bilet trzeba było odstać swoje - po prostu nie sposób obsłużyć tylu ludzi. Co do czystości panującej w kinie, salach i w toalecie nie mam zastrzeżeń - pomimo znaczne ilości widzów był utrzymany porządek. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z wizyty w kinie i seansu!

Moja obserwacja dotyczy dwukrotnej wizyty w Redberry w

Moja obserwacja dotyczy dwukrotnej wizyty w Redberry w Złotych Tarasach. Obsługa bardzo miła i kompetentna, potrafi doradzić w wyborze dodatków i skomponowania deseru - ogólnie jestem bardzo zadowolony. Deser smaczny i dobry, do tego zamówiłem sobie sok ze świeżych owoców - również bardzo dobry. Jestem pod wrażeniem czasu realizacji zamówienia - mimo znacznego ruchu moje zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko i sprawnie. Polecam!

Moja obserwacja dotyczy podróży Polskim Busem na trasie

Moja obserwacja dotyczy podróży Polskim Busem na trasie Częstochowa-Warszawa. Jestem bardzo zadowolony ze wszystkich elementów które składały się na podróż - rezerwacja biletu i sama podróż. Rezerwacja biletu na stronie internetowej przebiegła bardzo sprawnie i bardzo szybko - formularz łatwy w obsłudze. Podróż - bardzo szybka i w komfortowych warunkach, obsługa miła i profesjonalna, bezpłatny internet na pokładzie busa jest dodatkowym atutem. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tej firmy.

Moja obserwacja dotyczy zakupów w drogerii Hebe

Moja obserwacja dotyczy zakupów w drogerii Hebe - tą drogerię, nową w moim mieście, poleciła mi koleżanka, twierdząc że warto ją odwiedzić. I rzeczywiście, też jestem bardzo zadowolony, rozkład o organizacja przestrzeni jest bardzo dobra. Produkty poukładane są tematycznie, już podczas pierwszej wizyty można się łatwo zorientować gdzie znajdują się szukane produkty. Obsługa miła, życzliwa, chętna do pomocy, ceny przystępne (mam nadzieję że nie tylko podczas pierwszych dni otwarcia) - z pewnością wrócę jeszcze nie raz!

Moja obserwacja dotyczy zakupów w sieci sklepów 5

Moja obserwacja dotyczy zakupów w sieci sklepów "5-10-15". Wczoraj udałem się do tego sklepu w celu zakupu czegoś na prezent dla małej dziewczynki. Jako że jestem średnio zorientowany w zakupach takich rzeczy, pani z obsługi od razu po wejściu do sklepu zaproponowała mi swoja pomoc - i bardzo dobrze. Przedstawiłem czego mniej więcej szukam, w jakiej stylistyce i kolorystyce - pani zaraz zaproponowała mi kilka wariantów modeli, kilka ciekawych zestawów. Ceny na średnim poziomie, od czasu do czasu mogę sobie pozwolić na taki prezent dla swojej chrześnicy. Obsługa miła i kulturalna, jakość obsługi na wysokim poziomie. Gorąco polecam i prawdopodobnie wrócę tam ponownie na kolejne zakupy.

Moja obserwacja dotyczy transportu publicznego we

Moja obserwacja dotyczy transportu publicznego we Wrocławiu. Podczas mojego pobyty zdarzyło mi się kilkukrotnie korzystać z usług komunikacji miejskiej we Wrocławiu. Za każdym razem byłem zadowolony - szybki transport, ceny na akceptowalnym poziomie, dobry stan środków komunikacji publicznej którymi akurat się poruszałem, przyjazny rozkład. Biletomaty na dużej ilości przystanków na których wsiadałem, i do tego biletomaty w tramwajach którymi się poruszałem. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i polecam!

Ocena z dnia: 16.09.2012
MPK Wrocław Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem