Opinie wystawione przez użytkownika: Krzysztof_1776

Po otwarciu placówki o godzinie 9 .

Po otwarciu placówki o godzinie 9 . Posiadając nr 3 w kolejce oczekujących ,trwało 22 minuty za nim mnie poproszono do stanowiska dodam że przy czterech otwartych punktach były Panie nie gotowe jednak do pracy od godziny 9.Tylko jedno stoisko pracowało.Co robiły zatem pozostałe osoby ?Warto się nad tym zastanowić.

Sprawnie miło i sympatycznie.Na

Sprawnie miło i sympatycznie.Na niewielkiej powierzchni sklepu duży wybór asortymentu w dość atrakcyjnych cenach.

Sympatyczna obsługa

Sympatyczna obsługa.Towar starannie wyeksponowany i poukładany,czysto . Dość duży wybór w produkty i wiele promocji.Wybieram ten sklep pomimo znacznej odległości od miejsca zamieszkania.Polecam Netto.

Uprzejmie

Uprzejmie, sympatyczna obsługa zarówno na dziale z wędlinami jak i panie na kasie bardzo sympatyczne bez oznak znudzenia i zmęczenia.Wiele ciekawych propozycji i promocji w ofercie cenowej.

Uprzejmie

Uprzejmie , sprawnie i miło potraktowany zostałem przez młodego mężczyznę na stacji paliw w Kożuchowie.Polecam obiekt i ceny dość konkurencyjne w stosunku do innych podobnych w okolicy.

Źle

Źle.

Ocena z dnia: 10.09.2018
PSB Mrówka Inna forma kontaktu

Super

Super. Pracujący personel przy kasach obsługi na stojąco to raczej mało popularny w innych konkurencyjnych sieciach pomysł.

Ocena z dnia: 10.09.2018
Kaufland Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Usługi każdego rodzaju w jak najlepszym wykonaniu spory przy zakupie jak i sprzedaży rozstrzygane z zadowoleniem obu stron.Podabnie z programem ochrony kupujących zwrot środków za nieuczciwych klientów.Pelne zadowolenie i satysfakcja z transakcji.Oby tak dalej.

Ocena z dnia: 10.09.2018
Allegro.pl Kontakt online

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Bardzo duży wybór produktów krajowych jak i zagranicznych w przystępnej cenie.Wieksza liczba otwartych kas to z pewnością zadowoli nas klientów.

Ocena z dnia: 10.09.2018
Lidl Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Obsługa w pełni profesjonalna.Kontakt telefoniczny z biurem obsługi z pewnością jeszcze bardziej poprawił by poziom usług

Ocena z dnia: 07.09.2018
Allegro.pl Kontakt online

Dobrze

Dobrze. Bardzo duży wybór asortymentu ,ceny dość konkurencyjne obsługa miła i sympatyczna.Stojąca pozycja kasjera i brak krzesła przy kasie to raczej zły pomysł dla obsługi i pracujących tam ludzi.

Ocena z dnia: 07.09.2018
Kaufland Inna forma kontaktu

Tak sobie

Tak sobie. Niskie ceny to duża zaleta i konkurencja dla innych lecz naciągane dodatkowe ubezpieczenie na kolejnych parę lat to zbędny wydatek.Kupujemy przecież nowy sprzęt z gwarancją.

Ocena z dnia: 07.09.2018
Media Expert Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Pełen profesjonalizm kompetencje i wyczucieNa plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 07.05.2018

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: Przyjazność strony dla użytkownika, Intuicyjność strony, oferta,cena,asortyment, organizacja, budowa strony, wygląd strony www.

Ocena z dnia: 15.01.2018
Allegro.pl Kontakt online

Świetnie

Świetnie. Obsługa komputerowa brak problemów technicznych wszystko pokierowane dobrym prowadzeniem strony internetowej.

Ocena z dnia: 28.12.2017
Walutomat Kontakt online

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. uprzejmie miło i chętnie się tam wraca.

Ocena z dnia: 27.12.2017
Netto Inna forma kontaktu

Tak sobie

Tak sobie. brak personelu przy kasach chłodne i mało uprzejme kasierki pracujące jak 'automaty'

Ocena z dnia: 27.12.2017
Intermarche Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Super Inni powinni się uczyć od tej nowej telefoni.

Ocena z dnia: 22.12.2017
a2mobile Infolinia

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Zgodnie z reklamą lecz nie obniżają wkładu za wcześniejszą spłatę. U konkurencji jest to inaczej i lepiej

Ocena z dnia: 22.12.2017
vivus.pl Kontakt online

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Uprzejmie sprawnie szybko fachowe doradztwo

Ocena z dnia: 22.12.2017
Textil Market Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem