Opinie wystawione przez użytkownika: LaMarija

Nadal firma WGW-super specjaliści od naciągania

Czytam, że ciągle są chętni, aby wydać swoją pracę z tym Wydawcą. Moje doświadczenie od 2017r. to porażka, próbujcie gdzie indziej!!! czy negatywne opinie od tylu lat zamieszczane nie zapalają Wam światełka w głowie, że nie tędy droga?? Może komuś się udało, może ktoś więcej zainwestował w promocję i wziął sprawy w swoje ręce, to super. Jednak bardzo, bardzo przykre jest o, że od 3 lat ani jedna złotówka nie wpłynęła na moje konto, a książka na stronach internetowych jest cały czas jako dostępna. Były pozwy zbiorowe, były maile do wydawcy, telefony- wszystkie głuche. A firma istnieje i nic sobie z tego nie robi.

Tak sobie

Tak sobie. Można zarekomendować to miejsce, ale tak w "przelocie", między zakupami. Zwykle jest ciasno, kawa z widokiem na zakupowiczów w sklepie. Personel obsługuje jednocześnie klientów chętnych na kawę i ciastko, oraz wszystkich , którzy przyszli tam po zakupy innego rodzaju. Personel jest uprzejmy.Tak naprawdę,w sklepie Thibo nie ma atmosfery kawiarenki.Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi. Na minus: wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 07.05.2018
Tchibo Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. To wyjątkowe miejsce, gdzie należy pogodzić się z wydatkiem ponadstandardowym. Warto spróbować kilku pozycji z menu, a więc trzeba pójść tam kilka razy w roku, bo naprawdę smaki asortyment są niepowtarzalne. Czasem brakuje miejsc, ale personel stara się regulować ten problem dostawiając krzesła. Miejsce z tradycjami.Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 07.05.2018
Pijalnia Czekolady E. Wedel Inna forma kontaktu

Super

Super. Podobnie jak w Costa, przekąski są za drogie, nie jest to jakieś extra wyszukane menu, powinno być odrobinę taniej. Kawa smaczna, duży wybór, obsługa sprawna i uśmiechnięta.Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 07.05.2018
Green Caffe Nero Inna forma kontaktu

Super

Super. W zasadzie wszystko dobrze, kawa smaczna, dodatki i ciastka świeże, personel pracuje sprawnie, ale automatycznie. Ciastka i przekąski są stanowczo za drogie.Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 07.05.2018
Costa Coffee Inna forma kontaktu

Tak sobie

Tak sobie. Osobiście doświadczyłam niekompetentnej obsługi. Pracownik standardowo "sprzedawał" produkt kredytowy nie utrzymując wzrokowego kontaktu z klientem, nie rozpoznawając dobrze potrzeb, na koniec nie zapytał, czy wszystko jest jasne i zrozumiałe.Na plus: zachowanie personelu. Na minus: wiedza i kompetencje personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 07.05.2018
Santander Consumer Bank Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Nigdy nie miałam żadnych uwag do personelu w ING Banku. Kompetencja, wygląd, strój służbowy, sposób porozumiewania się z klientem- wszystko na bardzo wysokim poziomie.Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 07.05.2018
ING Bank Śląski Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze. Kontakt pracownika z klientem w Pekao SA jest na średnim poziomie, pracownik nie uśmiechał się, nie proponował ciekawych rozwiązań od siebie. Często są kolejki do obsługi, stanowiska nie zapewniają prywatności.Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 07.05.2018
Pekao SA Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Pracownik kompetentny,jednak nie szukał rozwiązania bezpośrednio po pierwszej wizycie. Dał do zrozumienia, że nie mamy wystarczających środków na tę konkretną nieruchomość. Nie przekonywał do innej lokalizacji i zakupu tańszej nieruchomości.Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 07.05.2018
Notus Inna forma kontaktu

Salon naprawdę godny polecenia

Salon naprawdę godny polecenia. Jakiś czas temu po metamorfozie. Przestronny, jasny, ładnie urządzony. Pan Piotr jest super fachowcem, nie zawsze można się zapisać, ale jego pracownicy są równie kompetentni, uprzejmi i grzeczni. Jest czysto, kosmetyki profesjonalne wysokiej jakości. Wiele pochwał w internecie, na stronach mediów społecznościowych, a osoba właściciela skromna mimo, że znane osoby korzystają z jego usług. Szkoli młodych adeptów zawodu. Bardzo dobre miejsce.

W tej przychodni personel jest bardzo miły i grzeczny

W tej przychodni personel jest bardzo miły i grzeczny. W rejestracji obsługują sprawnie, wnikliwie przeszukują system w celu znalezienia najbliższego wolnego terminu przyjęć na NFZ. W przychodni jest czysto i spokojnie. S potkałam się tam już dwukrotnie z kompetentną obsługą.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus: Przyjazność strony dla użytkownika, Intuicyjność strony, oferta,cena,asortyment, organizacja, budowa strony, wygląd strony www.

Ocena z dnia: 15.01.2018
ceneo.pl Kontakt online

Świetnie

Świetnie. Na plus: Przyjazność strony dla użytkownika, Intuicyjność strony, oferta,cena,asortyment, organizacja, budowa strony, wygląd strony www.

Ocena z dnia: 15.01.2018
Allegro.pl Kontakt online

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 28.12.2017
WÓLCZANKA Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze.

Ocena z dnia: 28.12.2017
TK Maxx Inna forma kontaktu

Źle

Źle. Uciążliwa reklama od momentu zarejestrowania się w systemie, oferta nie taka konkurencyjna w stosunku do innych , propozycje promocyjne na bardzo odległe terminy.

Ocena z dnia: 28.12.2017
travelist.pl Kontakt online

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 27.12.2017
taniaksiazka.pl Kontakt online

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 27.12.2017
Piotr i Paweł Inna forma kontaktu

Świetnie

Świetnie.

Ocena z dnia: 27.12.2017
RUCH S.A. Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 27.12.2017
PAWO Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem