Opinie wystawione przez użytkownika: Leszek_159

Szybka obsługa

Apteka z rozsądnymi cenami. Często otwartych kilka okienek, doszyć szybko można nabyć potrzebny lek. Czasami leki są tylko na zamówienie. Czas oczekiwania jeden dzień.

Smaczne

Dobre i smaczne jedzenie w przyzwoitych cenach. Sympatyczna i szybka obsługa. Zawsze dużo stolików zajętych więc to też o czymś świadczy.

Ciekawy nocleg z dobrym śniadaniem.

Nietypowy nocleg na statku. Kabiny dosyć skromne. Dla dzieci taki nocleg może być dużą atrakcją. Niezbyt nadaje się dla osób powyżej 200 cm wzrostu. Mogą być problemy ze zmieszczeniem się na łóżku. Miła obsługa. Śniadanie do syta i dosyć urozmaicone.

Bardzo smacznie.

Restauracja Marko i hostel. W restauracji bardzo dobre zestawy dań w cenie 17 zł. Porcje duże. Smacznie przyrządzone. Miła obsługa.

Super

Super. Korzystam z obsługi po przez internet, Nie mam zastrzeżeń do obsługi. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 02.08.2017
mBank Kontakt online

Super

Super. Podczas mojej wizyty w sklepie były duże braki w rozmiarze 42. Zbyt mało sprzedawczyń. W czasie gdy robiłem zakupy w salonie były tylko dwie panie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 25.07.2017
DEICHMANN Inna forma kontaktu

Super

Super. Miła i szybka obsługa. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 18.07.2017
ORLEN Inna forma kontaktu

Super

Super. Na stacji Lotos tankowałem tylko paliwo. Obsłyga była miła i profesjonalna. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 18.07.2017
LOTOS Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 12.12.2016
Super-Pharm Inna forma kontaktu

Świetnie

Świetnie.

Ocena z dnia: 12.12.2016
Ryłko Inna forma kontaktu

Świetnie

Świetnie.

Ocena z dnia: 09.12.2016
Grycan Inna forma kontaktu

OK

OK.

Ocena z dnia: 08.12.2016
Play Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 08.12.2016
PZU Inna forma kontaktu

Pływalnia zlokalizowana około 15 km od Rzeszowa

Pływalnia zlokalizowana około 15 km od Rzeszowa. Obiekt utrzymany starannie. Ratownicy dbają o bezpieczeństwo. Zaglądają nawet do sauny czy nikt nie zasłabł.

W tej pierogarni miałem przyjemność robić zakupy już kilka

W tej pierogarni miałem przyjemność robić zakupy już kilka razy. Zawsze obsługa miła i uprzejma. Bardzo duży wybór pierogów. Przy konsumpcji na miejscu możliwość wybrania dodatków typu masełko, skwarki, cebula.

W dniu 16 marca udałem się do salonu Hebe w celu zakupienia

W dniu 16 marca udałem się do salonu Hebe w celu zakupienia pasty do zębów. Ekspozycje pasty były dobrze widoczne. Ponadto obowiązywała promocja zakup drugiej pasty za 1 grosz.

W salonie byłem zainteresowany zakupem garnituru

W salonie byłem zainteresowany zakupem garnituru. Sprzedawczyni wykazała się dużą cierpliwością w dobraniu odpowiedniego modelu dla mnie. Widać, że jest to placówka w której dba się o klienta.

Poszukiwałem butów na sezon wiosenny

Poszukiwałem butów na sezon wiosenny. Sprzedawczyni pomimo dużych braków w rozmiarze 42 z poświęceniem poszukiwała modeli, które by mnie zadowoliły.

Hebe jest nową drogerią na terenie Rzeszowa

Hebe jest nową drogerią na terenie Rzeszowa. Obsługa jest miła i profesjonalna. Sprzedawczynie chętnie pomagają i doradzają przy wyborze potrzebnych mi kosmetyków. Wystrój sklepu sprawia miłe wrażenie.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem