Opinie wystawione przez użytkownika: Małgorzata_1774

Słabo.

Kontakt telefoniczny dobry, problem w tym, że po udaniu się punktu obsługi klienta otrzymałam od innego pracownika zupełnie inne informacje na ten sam temat.

Ocena z dnia: 24.02.2020
PZU Inna forma kontaktu

Życzenia świąteczne

Tej placówce (jak pewnie i innym tejże marki) życzę, by w końcu pojawiło się na półkach więcej produktów z asortymentu tzw. "zdrowej żywności", bo póki co, w porównaniu z innymi marketami, jest tego asortymentu szalenie mało. Dla wegan dosłownie szczątkowy asortyment. Tofu nie uświadczysz. Poza tym ciśnięcie się przy kasie z alkoholami, gdzie nie ma gdzie wyłożyć towaru, bo nie ma taśmy, strasznie utrudnia klientom zakupy. Od kasowania są kasy - rzadko otwierane - chyba, że kolejka przy stoisku monopolowym dochodzi prawie do nabiału.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 03.11.2019
Bricomarche Inna forma kontaktu

Ok.

Ok.

Ocena z dnia: 31.10.2019
PEPCO Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 30.10.2019
Enea Inna forma kontaktu

Ok.

Ok.

Ocena z dnia: 29.10.2019
Media Expert Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 26.10.2019
JYSK Inna forma kontaktu

Tak sobie.

Tak sobie.

Ocena z dnia: 24.10.2019
Kaufland Inna forma kontaktu

Ok.

Ok.

Ocena z dnia: 21.10.2019
CCC Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 21.10.2019
PSS Społem Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 19.10.2019
PSB Mrówka Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 19.10.2019
Drogerie Natura Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 18.10.2019
Rossmann Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 18.10.2019
kik Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 18.10.2019
dino Inna forma kontaktu

W kiosku zakupiłam jedynie czasopismo

W kiosku zakupiłam jedynie czasopismo (Claudia). Przy kasie bardzo miła, młoda, uśmiechnięta dziewczyna. Gazeta kosztowała 2,99 PLN i mogłam zapłacić "konkretną" monetą, jednakże dzieci obarczyły mnie w dniu dzisiejszym mnóstwem drobniaków z własnej skarbonki i zapytałam, czy nie sprawi kłopotu, jeśli pozbędę się tego balastu. Okazało się, że nie ma problemu - dziewczyna cierpliwie i z uśmiechem uzbierała z groszaków żądaną kwotę. Bardzo, bardzo miła i kompetentna obsługa. W kiosku sprzedawane są również artykuły cukiernicze (smakowicie wyeksponowane) oraz napoje (jest to kawiarenka). Ogólnie - sympatyczna atmosfera. Ekspedientki miłe, pomocne. Asortyment czasopism mógłby być większy, ale ogólnie polecam.

Do apteki zaszłam w celu zakupu skutecznego środka na

Do apteki zaszłam w celu zakupu skutecznego środka na odciski. Sądziłam, że kiedy przyjdzie moja kolej, usłyszę: "dzień dobry" lub chociaż "słucham". Usłyszałam jedynie: "Tak?" Pani wyraźnie była znudzona. Zapytana o skuteczny środek na odciski, wróciła do okienka z dwoma: maścią i płynem. Zapytana przeze mnie, który będzie łatwiejszy w użyciu i skuteczniejszy, milcząco patrzyła na mnie pustym wzrokiem, co sugerowało, że sama muszę podjąć decyzję. Wybrałam maść... "Trzy dziewięćdziesiąt" - to było wszystko, co usłyszałam. Tylko z moich ust padło: "Dziękuję. Do widzenia". Przypuszczam, że byłam dla tej pani w dniu dzisiejszym jednym z wielu klientów na zasadzie: przychodzi > kupuje > płaci > wychodzi. Kupowałam w tej aptece już kilkukrotnie, ale pierwszy raz spotkałam się z taką "bezduszną" obsługą. Poza tym nie mam zastrzeżeń - apteka czysta, z dobrze wyeksponowanymi kosmetykami i suplementami. Wiele pomocnych ulotek w dostępnym miejscu.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem