Opinie wystawione przez użytkownika: Maciej_768

Personel Posiadał odpowiednie uprawnienia i umiejętności

Personel Posiadał odpowiednie uprawnienia i umiejętności, Ponadto każdy pracownik miał odpowiedni zielony strój przez co wiedziałem do kogo udać się po pomoc która błyskawicznie została mi udzielona. Ceny paliw na tej stacji są sa aktualnie zbyt wysokie i nie konkurencyjne, jednak jakość paliwa jest bardzo dobra. Ogólnie stacja wyglądała schludnie i elegancko, pomimo ciałych opadów sniegu jest odpowiednio odśnieżona.

Ocena z dnia: 17.01.2012
BP Express Inna forma kontaktu

Po wejściu do sklepu zauważyłem że wszystko jest na swoim

Po wejściu do sklepu zauważyłem że wszystko jest na swoim miejscu. podłoga była czysta a sklep był ładnie wystrojony. Pani z obsługi , która była młodą kobieta elegancko ubraną od razu zapytała mnie czy może mi w czymś pomóc. Jej porady były trafne, dzięki czemu wybrałem odpowiednie produkty, które zakupiłem w przyzwoitej cenie.

Tym razem jestem zadowolony z przejazdu

Tym razem jestem zadowolony z przejazdu. Pomimo lekkiego opóźnienia jazda była sprawna. Wewnątrz panował porządek i spokój. Autokar był nagrzany odpowiednio co dodawało komfortu jazdy. pan kierowca był ubrany w koszulę i w eleganckim ubraniu prowadził autobus jak zawodowca. Dzięki jego racy szybko dotarłem do domu. Ponadto ceny biletów nie są wygórowane co sprawia ze często jeżdżę tymi autobusami.

Sklep wewnątrz był czysty i estetyczny

Sklep wewnątrz był czysty i estetyczny. Wygląd pracowników był wzorowy i z daleka można ich było zobaczyć. Ponadto praca personelu była odpowiednia a przy kasach nie było kolejek. towary były poukładane odpowiednio i starannie. kasjerka która mnie obsłużyła była młoda kobieta o pulchnych kształtach z rudymi włosami. Z uśmiecham na twarzy wykonywała swoja prace co dodatkowo zmotywowało mnie do powrotu do sklepu. Warto dodać ze asortyment w sklepie był szeroki a ceny przyzwoite.

Ocena z dnia: 17.01.2012
Tesco Inna forma kontaktu

Poraz kolejny nie jestem zadowolony z podróżny w autobusie

Poraz kolejny nie jestem zadowolony z podróżny w autobusie. Tym razem cała trasa przebiegła w miarę szybko, pomimo złych warunków atmosferycznych, a kierowca był bardzo uprzejmy podczas sprzedaży biletu. Jego ubiór był schludny i nie wzbudzał zastrzeżeń. kierowca był mężczyzna średniego wieku z krótkimi włosami. jednak stan autobusu i liczba ludzi która się w nim znajdowała pozostawiała wiele do życzenia. Po raz kolejny ludzie stali na baczność a i tak był problem z wejściem do środka. czystość i wygląd również mogły by być lesze, gdyż było sporo zakamarków po zetknięciu z którymi na ubraniu pozostawała plama.i

Wchodząc do sklepu wszystko było w jak największym

Wchodząc do sklepu wszystko było w jak największym porządku. Towar był starannie poukładany, podłoga była świeżo myta. personel był ubrany w uniformy sklepu, a ich praca była nienaganna. przeraziła mnie nieco kolejka, jednak okazało się że gdy czekałem została uruchomiona dodatkowa kasa. ogólnie jednak zakupy uwazam za udane gdyz zakupiłem kilka produktów w niskiej cenie.

Nie jestem zadowolony z dzisiejszej jazdy autobusem do

Nie jestem zadowolony z dzisiejszej jazdy autobusem do szkoły. Po otwarciu drzwi wyłoniły się tłumy ludzi, którzy stali. Nie było mowy o miejscach siedzących, na szczęście udało mi się wepchnąć do autokaru, gdyż i z tym był problem. Połowę drogi musiałem stać opierając się o drzwi. ponadto w autobusie panował nieporządek. gdy chwyciłem się rurki do trzymania cała moja reka była czarna, a siedzenia były poszarpane. Plusem był niski koszt biletów, w innych miastach sa na pewno wyższe a pan kierowca sprawnie prowadził, nie wzbudzał żadnych zastrzeżeń. Byl to elegancko ubrany pan z krótkimi włosami i wąsikiem. Dzięki jego staraniom dotarłem do celu na czas.

Po raz pierwszy byłem w tym gabinecie

Po raz pierwszy byłem w tym gabinecie. Wchodząc rzucił mi się w oczy prządek i blask panujący w gabinecie. siedzenia były czyste i wygodne. czułem się komfortowo. Pani dentystka fachowo czyniła powinność. jej kompetencje nie sprawiały zastrzeżeń. Błyskawicznie i bez zarzutów mój ząb został wyleczony. ponadto Dentystka tak jak jej pomocniczka były ubrane w śnieżnobiałe fartuchy . Co prawda cena była wygórowana, jednak precyzja wykonania i komfort muszą tyle kosztować. Zadziwił mnie również szeroki rozpis usług świadczonych w tym gabinecie, gdyż można zabomblować zęba po założenie aparatu. Czyli zakres pomocy stomatologicznych jest bardzo szeroki.

dzięki pracownikom sklepy mogłem kupić odpowiedni towar

dzięki pracownikom sklepy mogłem kupić odpowiedni towar, ponieważ umieli fachowo wytłumaczyć gdzie on się znajduje, ponadto kasjerki odpowiednio szybko kasowały przez co spedziłem bardzo krótki okraes czasu w kolejce do kasy. Ubiór pracowników był odpowiedni, obsługa miała polary z logo hipermarketu, dzięki W sklepie panował porządek, towar był starannie ułożony na pułkach. Co do cen asortymentu nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. wszystkie owały były w odpowiedniej cenie nieraz nawet w bardzo niskiej. Świetna obsługa bardzo ułatwiła mi dzisiejsze zakupy.

Personel Posiadał odpowiednie uprawnienia i umiejętności

Personel Posiadał odpowiednie uprawnienia i umiejętności. Widząc jak jeden an z obsługi tankował gaz do jakiegoś samochodu pomyślałem ze nie bałbym się mu również dać zatankować. Ponadto każdy miał odpowiedni zielony strój przez co wiedziałem do kogo udać się po pomoc która błyskawicznie została mi udzielona. Ceny paliw na tej stacji nie są wygórowane a jakość paliwa jest bardzo dobra. Ogólnie stacja wyglądała schludnie i elegancko, a kasy lśniły.

Ocena z dnia: 01.10.2011
BP Inna forma kontaktu

Świetna obsługa bardzo ułatwiła mi dzisiejsze zakupy

Świetna obsługa bardzo ułatwiła mi dzisiejsze zakupy. dzięki pracownikom sklepy mogłem trafić do odpowiedniego towaru, gdyz potrafili określić gdzie on się znajduje, ponadto kasjerki odpowiednio szybko kasowały dzięki czemu można było stać w kolejce nie dłużej niz 1-2 minuty. Ubiór pracowników był odpowiedni, obsługa miała polary z logo hipermarketu, a ochroniarze eleganckie kamizelki, dzięki czemu czułem się jak w ekskluzywnym sklepie. W sklepie panował porządek, towar był starannie ułożony na pułkach. Co do cen asortymentu nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. wszystkie owały były w odpowiedniej cenie nieraz nawet w bardzo niskiej.

Ocena z dnia: 01.10.2011
Tesco Inna forma kontaktu

Tym razem Jestem zadowolony z usługi MZK

Tym razem Jestem zadowolony z usługi MZK. W autobusie panował porządek, siedzenia były czyściutkie i wygodne. Czas kursu był odpowiedni, nie mogę narzekać na tępo jazdy gdyż było odpowiednie dzięki sprawnej jazdy kierowcy. Wygląd kierowcy nie wzbudzał zastrzeżeń, a cena biletu nie jest wysoka. warto wspomnieć o tm że nie było tym razem nawet tłoku co dodatkowo wpływało na komfort jazdy.

Jestem bardzo zawiedziony z dzisiejszej jazdy w autobusie

Jestem bardzo zawiedziony z dzisiejszej jazdy w autobusie. Zaraz w drzwiach zobaczyłem mnóstwo ludzi, którzy stali. Nie było mowy o miejscach siedzących, w ogóle dobzre ze udało się wejść, gdyż i z tym był prolem. Połowę drogi musiałem stac opierając się o drzwi. ponadto w autobusie panował nieporządek. gdy chwyciłem się rurki do trzymania cała moja reka była czarna, a siedzenia były poszarpane. Plusem był niski koszt biletów, w innych miastach sa na pewno wyzsze a pan kierowca sprawnie prowadził, nie wzbudzał żadnych zastrzeżeń. Byl to elegancko ubrany pan z krótkimi włosami. To dzięki niemu trasa minęła szybko.

Wchodząc do sklepu wszystko było bardzo przejżyste

Wchodząc do sklepu wszystko było bardzo przejżyste. Każdy towar leżał na swoim miejscu. Działy byłyodpowiednio pooddzielane. Asortyment był bogaty i nasycony polskimi produktami. Ceny nie byly zbyt wygurowane przez co można było kupic towar dobrej jakości w przystępnych cenach. ogólnie wygląd sklepu był odpowiedni. wszystko było czyste i starannie ułożone. Ponadto ubiór personelu wprawiał w nastrój zakupów. Panie ekspedientki miały jednakowe eleganckie uniformy z odpowiednimi plakietkami. wadą był fakt iż trzeba było długo czekać w kolejce. Panie które pracowały uwijały się odpowiednio, jednak było zbyt wielu klientów a kas było zbyt mało.

Wchodząc do sklepu nie zauważyłem żadnych zabrudzeń ani

Wchodząc do sklepu nie zauważyłem żadnych zabrudzeń ani śmieci. Wszystko było ładnie posprzątane. Towar natomiast został poukładany wzorcowo, każdy przedmiot znajdował się nad ceną i odpowiedniej alei. Pan ochroniarz pomimo ze nie było to jego zadanie pomógł mi znaleźć produkt, którego szukałem co bardzo mi pomogło. Ceny produktów nie były wygórowane, a asortyment był bogaty. Panie kasjerki doskonale sprawowały swą pracę. bardzo sprawnie kasując przez co nie powstawały kolejki. ponadto ubiór i wyglad pracowników nie pozaostawiał nic do zyczenia. ogólnie zaliczam to do udanych zakupów.

Postanowiłem spędzić miły wieczór przy dobrej pizzy

Postanowiłem spędzić miły wieczór przy dobrej pizzy. Po wejściu znalazłem odpowiedni stolik, po obejrzeniu oferty postanowiłem zamówić dużą własną kompozycję. Pan który przyjmował zamówienie zrobił to szybko i nie było większych problemów z zamówieniem. Na pizze czekałem ok 10 minut co nie wzbudza zastrzeżeń, gdyż było w lokalu również kilku innych gości. Ogólnie cała wizyta nie wzbudziła jakichkolwiek zastrzeżeń, wszystko było wykonane odpowiednio. polecam ten lokal.

Ocena z dnia: 26.09.2011
Spaghetteria La Sorpressa Inna forma kontaktu

Rano podczas jazdy do szkoły ledwo udało mi się wejść do

Rano podczas jazdy do szkoły ledwo udało mi się wejść do autobusu. Komunikacja miejska wie że autobusy zawsze są przepełnione, jednak nie robią sobie z tego nic. Zawsze ludzie muszą stać na schodach i upychać się jak sardynki w puszce. Jestem z tego powodu bardzo niezadowolony. ponadto siedzenia nie wyglądały dziś estetycznie. Były pomalowane jakimiś flamastrami. Plusem była odpowiednia jazda kierowcy, dzięki któremu nie było problemu z dojazdem na czas.

Jestem bardzo zadowolony z obserwacji

Jestem bardzo zadowolony z obserwacji. Postanowiłem rozpatrzeć się na towary, ponieważ poszukuję odpowiedniego stroju. Wchodząc zetknąłem się z miłą obsługa i przestrzennością. panie pomocniczki w kilka chwil zainteresowały się moją obecnością i pomogły mi wybrać odpowiednie elementy stroju. Jestem bardzo zadowolony i to tam właśnie zrobię zakupy.

Po wejściu do sklepu wszystko wskazało na udane zakupy

Po wejściu do sklepu wszystko wskazało na udane zakupy. Tak się również stało. Po przejściu przez sklep zabrałem wszystkie towary. Nie było żadnego problemu z ich znalezieniem. Każdy dział był odpowiednio oznakowany. Nie brakowało cen pod towarami, dzięki czemu nie trzeba był ozywać czytnika cen. Obsługa była odpowiednio wykwalifikowana i pomocna. Na stoisku ze słodyczami od razu zostałem spytany czego sobie życzę, a towar który oczekiwałem został duklanie odmierzony i szybko podany. Ponadto w kasach panował porządek i nie było kolejek, a taśmy były czyściutkie.

Ocena z dnia: 25.09.2011
Tesco Inna forma kontaktu

Postanowiłem dzisiaj zjeść kebaba

Postanowiłem dzisiaj zjeść kebaba, wstąpiłem do Ahmeda, podobno miał to być prawdziwy turecki kebab. Wewnątrz nic nie wzbudzało zastrzeżeń. wszystko czyściutkie, miejsc siedzących było dość. Po 2 minutach od zamówienia mogłem już skosztować wymarzonego posiłku. Nie zawiodłem się. Na prawdę jedzenie świetne, warte było tych pieniędzy. od dzisiaj tylko tam będę zamawiał kebaby.

Ocena z dnia: 24.09.2011
Kebab Ahmed Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem