Opinie wystawione przez użytkownika: Magdalena_2550

Sklep prowadzony bardzo ...

Sklep prowadzony bardzo sprawnie. Nawet w momencie kiedy jest dużo palet z towarem "na sklepie" pracownicy radzą sobie z obsługą klientów, są uprzejmi i pomocni. Czasem tylko zbyt głośno rozmawiają na tematy prywatne lub nawołują się przez cały sklep - powinni mieć jakiś system komunikacji miedzy sobą jak jest np. w Lidlu. Generalnie lubię ten sklep, jest o wiele ładniejszy i czystszy niż pozostałe w okolicy.

Placówka działa trochę ...

Placówka działa trochę ponad 2 lata, niemniej zatraciła już większość standardów obsługi znanych z tej sieci. O ile pracownicy obsługujący Mc Drive, czy roznoszący jedzenie starają się bardzo i są pomocni, o tyle osoby pracujące "na restauracji" już nie. Ostatnio byłam świadkiem, jak 2 pracownice urządziły sobie pogawędki ze znajomymi siedzącymi przy stolikach, śmichy-chichy, a co słychać? A stoliki niezdezeyfekowane, a tacki nie posprzątane, brak papieru w toalecie i ogólny brud. Potem obie wyszły na zewnątrz na papierosa, jedna bardzo zamaszyście machała włosami nad stolikami klientów. A było tego dnia dosyć tłoczno. Szkoda, bo to odbiera chęć na kolejną wizytę w tej restauracji.

Dosyć często robię tam zakupy

Dosyć często robię tam zakupy.Podoba mi sie to, że zawsze wiem gdzie znajdę dany produkt (nie przestawiają co chwilę jak w innych sklepach).Mają ciekawą gazetkę i towar w promocji jest zawsze dostępny.A nawet jak się skończy promocja to nadwyżkę sprzedają dalej jako promocyjną.Personel uśmiechnięty i pomocny,nie czuję się tu,że jestem intruzem.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem