Opinie wystawione przez użytkownika: Magdalena_3751

W sklepie nie było kolejki

W sklepie nie było kolejki, od razy podeszłam do stanowiska zakupowego po wcześniejszym obejrzeniu wystawy. Żaden pracownik nie zaproponował mi pomocy mimo, że nie byli zajęcie obsługą klientów. Dopiero po 5 minutach jak poprosiłam o pomoc w wyborze bransoletki, sprzedawca zajął się obsługą. Sprzedawca nie miał identyfikatora, miał około 40-45lat, 165cm wzrostu i krótkie jasne włosy.Sprzedawca pokazał mi kilka modeli bransoletek jednak nie pomógł w podjęciu ostatecznej decyzji, nie był zaangażowany w sprzedaż i nie interesował się klientem.

W lokalu było 3 klientów oczekujących na obsługę

W lokalu było 3 klientów oczekujących na obsługę. W kolejce czekałam 6minut, a na podanie kawy 5minut.Sprzedawca był bardzo miły, uśmiechnięty i sprawnie obsługiwał klientów. Miał identyfikator z imieniem "Jakub". S przedawca był w wieku około 30 lat, krótkie ciemny blond włosy oraz okulary.Po wydaniu zamówienia zaprosił ponownie do wizyty w kawiarni.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem