Opinie wystawione przez użytkownika: Maja_126

Na stronie internetowej nie znalazłam czytelnej informacji

Na stronie internetowej nie znalazłam czytelnej informacji, że można tam zamówić pizzę z dowozem. Musiałam najpierw zadzwonić, aby zapytać się czy jest taka możliwość. Nie ma na stronie informacji o wymiarach pizzy, musiałam zapytać podczas składania zamówienia. Pracownik nie poinformował mnie o czasie dostawy, zrobił to dopiero gdy zapytałam. Dostawa była szybsz niż podany czas. Dostawca był miły i przywiózł ciepłą pizzę. NiMiał pieniędzy, aby wydać resztę. Niestety zostałam zaskoczona ceną. Była ona o 3,50zł wyższa niż podczas składania zamówienia. Okazało się, że jest to opłata za dowóz, o której nie zostałam poinformowana podczas składania zamówienia, ani nie było o jiej wzmianki na stronie internetowej.Pizza w miarę smaczna. Świerze dodatki, ale ciasto nieco gumiaste i mało chrupkie.

Ocena z dnia: 16.08.2017
Pizzeria Maccolino Kontakt online

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Podczas zmiany danych Pani w oddziale trochę była małomówna. Wizyta wg. mnie trwała za długo. Nieadekwatnie do załatwianej sprawy. Pani była niedbale ubrana w uniform. W sali obsługi było czuć zapach stęchluzny i wilgoć możliwe, że z niewyczyszczonej klimatyzacji.Pani podsuwała dokumenty do podpisania bez dokładnego informowania co jest w dokumencie.Mimo to sprawa została pomysślnie załatwiona. Nie mogę odnieść się do ceny i asortymentu usług, bo nie jestem klientem. Byłam w oddziale jako os Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi. Na minus: wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 01.08.2017
Raiffeisen Polbank Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Kupiłam interesujący mnie produkt szybko i sprawnie. Produkt dobrej jakości w przystępnej cenie. Produkt zapakowany w reklamówkę do tego paragon i potwierdzenie, ekspedientka była uśmiechnięta i pomogła wybrać produkt. W sklepie było dla mnie zbyt jasne zimne światło. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 25.07.2017
CCC Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Personel zna się na asortymencie. Potrafi doradzić lub zaproponować jakiś dodatkowy produkt. Obsługa przy kasie jest szybka i sprawna. Pracownicy są schludnie ubrani w jednolite stroje. Obsługa jest raczej uśmiechnięta, chociaż niektóre osoby o uśmiechu zapominają i wyglądają na smutne i zmęczone. Smak przekąsek jest zawsze tak samo dobry, niestety zdarza się, że otrzymuję produkt chłodny lub też przypalony. Wiele do życzenia pozostawia czystość. W lokalach często są ubrudzone stoły i siedzenia, Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 18.07.2017
McDonald's Inna forma kontaktu

Super

Super. Na stacji dostępne są standardowe rodzaje paliwa do wszystkich silników. Paliwo przeważnie tankuje się samodzielnie. Osoba z personelu wychodzi do tankowania gazu. Nie ma jednorazowych rękawiczek i ręczników papierowych. Czasami czynne są tylko dwa dystrybutory. Obsługa przy kasie jest sprawna i miła. Sama stacja wygląda na nieco zaniedbaną, obdrapane dystrybutory, brak szlabanu, budka z kasą wygląda na starą. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 18.07.2017
Carrefour Stacja Paliw Inna forma kontaktu

Na dziale mięso

Na dziale mięso-sery pani bardzo szybko mnie obsłużyła. Towar w lodówkach był równo poukładany, każdy produkt oznaczony ceną. Po moim pytaniu o produkt, ekspedientka od razu wymieniła jego rodzaje i pytała czy chcę któryś z nich. Poinformowała mnie też o tym, że są ciągłe dostawy produktu jeśli teraz nie znalazłam rodzaju który mnie interesuje. Półki sklepowe były zapełnione, inna pracownica przechodząc obok ekspozycji wyrównywała jej fronty. Na sali sklepowej było ogólnie czysto, chociaż widziałam mały papierek pod regałem. Przy kasie pani sprzedawczyni udzieliła mi krótkiej informacji na temat dostępności biletów papierowych w sprzedaży, jednak urwała rozmowę, gdy podeszła inna ekspedientka skasować swoje produkty. Podoba mi się asortyment w sklepie, zawsze są dostępne wszystkie podstawowe produkty. Półki są zapełnione. Panie ekspedientki są kompetentne i mają wiedzę na temat asortymentu, natomiast podczas obsługi sprawiają wrażenie jakby były w pośpiechu. Uprzejmie witają i żegnają klienta.Ogólnie oceniam jakość obsługi w tym sklepie jako bardzo dobrą.

Odwiedziłam piekarnię KŁOS

Odwiedziłam piekarnię KŁOS. Asortyment jest skromny, ale ładnie wyeksponowany. Wszystkie produkty miały cenówki. W piekarni było czysto. Byłam tam pod koniec dnia ok. 18, więc niektóre półki były już puste, ale czyste, kosze po bułkach czyste. Lada i lodówka z ciastami również były utrzymane w nienagannej czystości. Na moje pytanie o pieczywo pszenno-żytnie pani ekspedientka bez wahania odpowiedziała na moje pytanie i wskazała kilka produktów informując przy tym, gdzie jaka jest zawartość poszczególnych rodzajów mąki. Druga Pani była zajęta robieniem porządku na półkach.Niezbyt byłam zadowolona z faktu, iż panie rozmawiały ze sobą podczas, gdy jedna z nich mnie obsługiwała. Ceny na półkach za ekspedientką miały czcionkę tej samej wielkości, co na ladzie. Utrudnia to przeczytanie ceny odległego produktu.Podobała mi się miła, kompetentna i uśmiechnięta obsługa oraz poziom czystości w sklepie.

Po wejściu zwróciłam szczególnie uwagę na bardzo dobre

Po wejściu zwróciłam szczególnie uwagę na bardzo dobre oświetlenie sklepu. Podłoga w kilku miejscach miała mokre ślady butów, ale nie w każdej aleje, więc podejrzewam, że wcześniej była umyta. Przy lodówce z mrożonkami stało małe wiaderko z brudną wodąi szmatką w środku. Prawdopodobnie do czyszczenia lodówek, gdyż po chwili zauważyłam panią, która w rękawiczkach ochronnych porządkowała półkę w lodówce z mlekiem oraz sałatkami gotowymi. Nie podobała mi się jakość pomidorów, po które przyszłam. Niektóre z nich były lekko nadpsute lub miały ślady gnieceń. Poza tym na półkach i innych stoiskach, a także przy kasach było czysto. Pozatym pewną niedogodnością były nieodpowiednio ułożone cenówki np. przy mleku. Cenówka z mleka 3,2% była pod cenówką z mleka 2% i odwrotnie. Obsługa była uśmiechnięta, uprzejma, schludnie ubrana w firmowe stroje z przypiętymi identyfikatorami. Pani na dziale mięso/sery miała dodatkowo czapeczkę ochronną na głowie. Ogólnie oceniam ten sklep dobrze.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem