Opinie wystawione przez użytkownika: Marcin_809

W dniu 02

W dniu 02.12.2009r., udałem się na wieczorne zakupy do sklepu Tesco przy ul. Górczyńskiej w Gorzowie. W sklepie porządek, wszystko było poukladane. Podszedłem do stoiska, gdzie można kupić ser. Nikogo przy nim nie było. Obok na stoisku mięsnym był pracownik i nikogo nie obsługiwał. Widział, że stoję i czekam, ale nawet nie zareagował. Po około minucie sam podszedłem do niego i spytałem się, czy mogłaby podejść osoba, która obsługuje na stoisku z serami. Dowiedziałem sie, że to on tam obsługuje. Zdenerwowałem się, ponieważ widział że stoje i czekam, to nawet nie wyraził zainteresowania moją osobą jako Klienta. Podczas obsługi pracownik był nie przyjemny, nie używał grzecznościowych zwrotów.

Agencja Kredytowa Super mieści się w bardzo małym

Agencja Kredytowa "Super" mieści się w bardzo małym pomieszczeniu, w którym nie ma żadnej dyskrecji. Siedząc u Doradcy, można było zobaczyc dokumenty innych Klientów, a tam m.in: imię i nazwisko, pesel, miejsce zamieszkania, wysokość dochodów. W tym momencie uważam, że Agencja Kredytowa nie dba o ochronę danych osobowych swoich Klientów. Na biurkach pracowników bałagan, porozrzucane dokumenty, brak organizacji. Jedynym pozytywnym aspektem była obsługa Doradcy (kobieta), która była uprzejma i kompoetenta w tym co robi. Zdecydowanie odradzam.

W dniu dzisiejszym udałem się na zakupsy do sklepu Netto

W dniu dzisiejszym udałem się na zakupsy do sklepu Netto. W sklepie jak zwykle jeden wielki bałagan, kartony porozrzucane na podłodze, uniemożliwiają swobodnie przejść. Po podejściu do kasy pracownik Pani M., przywiatała mnie "dzień dobry". Była miła, sympatyczna, uśmiechnięta. Na koniec powiedziała życzę Panu miłego dnia.

Pracownik obsługujący nie potrafił odpowiedzieć na

Pracownik obsługujący nie potrafił odpowiedzieć na podstawowe pytania związane z produktem. W sytuacji, gdy dokument zawierający dane osobowe został wypełniony błędnie, pracownik przedarł kartę i wyrzucił ją do kosza na śmieci. W tym momencie zapytałem się dlaczego nie zniszczy tego w niszczarce, na co odpowiedział, że nie może teraz odejść od stanowiska pracy.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem