Opinie wystawione przez użytkownika: Marmaggi

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: oferta i cena, personel, wygląd miejsca obsługi, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: oferta i cena, personel, wygląd miejsca obsługi, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: oferta i cena, personel, wygląd miejsca obsługi, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo.

Miła profesjonalna obsługa na stacji

Miła profesjonalna obsługa na stacji. Młody, energiczny zespół z miłą i atrakcyjną aparycją. Stosowanie zwrotów grzecznościowych, umiejętne prowadzenie aktywnej sprzedaży. Porządek, ekspozycja towarów, czystość - wszystko ok.

Bardzo miła i sympatyczna obsługa

Bardzo miła i sympatyczna obsługa !

Szybko profesjonalna obsługa

Szybko profesjonalna obsługa. Możliwość skorzystania z dorobienia kluczyków z której skorzystałem. Ponadto, w sprzedaży baterie różnego typu,zapalniczki, zegarki, gadżety, w tym gadżety tytoniowe.

Kiosk z prasą i podstawowymi artykułami szybkiej potrzeby

Kiosk z prasą i podstawowymi artykułami "szybkiej potrzeby" jak to w tego typu kiosku. Prasa bardzo dobrze wyeksponowana. Mała powierzchnia kiosku, miła obsługa. Pracownik prowadził aktywna sprzedaż.

Tzw

Tzw. kiosk ruchu znajdujący się w pobliżu przystanku tramwajowego. Szybka sprawna obsługa. Dostępne bilety, prasa, papierosy, artykuły piśmiennicze. Dodatkowe usługi ksero, totolotek. Miło i uprzejmie.

Szybo

Szybo, sprawnie, profesjonalnie. Duży wybór, profesjonalna obsługa.

W sklepie zoologicznym kupowałem pokarm i sianko dla

W sklepie zoologicznym kupowałem pokarm i sianko dla królika. W sklepie dostępny jest szeroki wybór asortymentu, Towar bardzo dobrze wyeksponowany, duża powierzchnia sklepu, kilka dużych regałów na których są dostępne różnorodne towary. Powierzchnia sklepu relatywnie duża. Miła, sympatyczna obsługa. Do polecenia. Minusem jedynie trochę duże ceny w odniesieniu do innych mniejszych sklepików.

Obserwacja dotyczy poziomu obsługi w firmie serwisowej

Obserwacja dotyczy poziomu obsługi w firmie serwisowej (piecyk Vaillant). Z firmą skontaktowałem się w celu umówienia wizyty pracownika serwisu. Kontakt pod wskazanym na stronie numerem telefonu szybki, sprawny, szybki termin umówienia wizyty (jednodniowy). Pracownik serwisu przybył punktualnie o umówionej godzinie. Profesjonalne podejście do tematu, odpowiednia kolejność diagnozowania usterki, uporządkowana praca, sprawdzenie i czyszczenie każdego elementu. Profesjonalizm. Jedynym minusem był koszt naprawy, uważam, iż b. wysoki.

Obserwacja dotyczy sytuacji skorzystania z platformy

Obserwacja dotyczy sytuacji skorzystania z platformy Envelo. Poprzez tą platformę dokonałem wysyłki kartki z życzeniami do osoby bliskiej. Ogólnie platforma umożliwia wysłanie widokówki bądź listu oraz zakupienia przez internet znaczka pocztowego. Strona dobrze opracowana, obsługa i korzystanie bardzo intuicyjne. Ciekawa funkcjonalność z której skorzystałem to możliwość zaprojektowania widokówki z własnym zdjęciem (np. rodziny) i wysłania takiego, swojego projektu, jako widokówki. Ceny bardzo przystępne, można powiedzieć, że relatywnie niskie, obejmują przygotowanie widokówki, wydruk, kopertę oraz opłatę pocztową. Płatności internetowe, szybko i sprawnie.

Ocena z dnia: 28.09.2014
Envelo.pl Kontakt online

Obserwacja dotyczy rozmowy przeprowadzonej z pracownikami

Obserwacja dotyczy rozmowy przeprowadzonej z pracownikami infolinii tego towarzystwa ubezpieczeniowego. Czas oczekiwania na rozmowę, co bardzo ważne, relatywnie krótki. Profesjonalizm oraz wiedzę pracowników oceniam wysoko. Informacje udzielone przez pracowników (rozmawiałem z dwoma pracownikami - rozmowa była przełączana) były użyteczne i były odpowiedzią na moje potrzeby, na moją sytuację.

Obserwacja dokonana podczas tankowania paliwa

Obserwacja dokonana podczas tankowania paliwa. Dogodny dojazd do stacji, znajdującej się przy głównym szlaku komunikacyjnym w stronę Wieliczki. Na stacji znajduje się bardzo duża ilość dystrybutorów, bardzo krótki czas oczekiwania na tankowanie. Możliwość skorzystania z tankowania gazu. Na stacji znajduje się również myjnia, mamy możliwość skorzystania z odkurzacza oraz kompresora do sprawdzenia ciśnienia w oponach. Na stacji towary wyeksponowane estetycznie. Ceny towarów jednak są relatywnie wysokie w porównaniu do cen w innych, sklepach, punktach sprzedaży. Obsługa przy stanowiskach bardzo profesjonalna. Przestrzegany standard obowiązujący na stacjach, używanie zwrotów grzecznościowych, aktywna sprzedaż, proponowanie dodatkowych towarów, usług. Szybko i sprawnie.

Obserwacja dokonana podczas zakupów zrobionych w tym

Obserwacja dokonana podczas zakupów zrobionych w tym sklepie. Wygląd sklepu profesjonalny. Dostrzegam przywiązywanie dużej uwagi do czystości, porządku. Towary wszystkie prawidłowo i estetycznie wyeksponowane. Okresowe zniżki na poszczególne towary (np. 20 zł, 30 zł, 40 zł - rabat). Przymierzalnie komfortowe, duża ilość, krótki czas oczekiwania na skorzystanie. Pracownicy życzliwi i pozytywnie nastawieni do Klienta. Czas obsługi przy kasie bardzo szybki. Pracownicy używają zwrotów grzecznościowych, informują o zasadach i możliwości dokonania zwrotów towarów.

Obserwacja dotyczy obsługi podczas zakupów w tym sklepie

Obserwacja dotyczy obsługi podczas zakupów w tym sklepie. Sklep zlokalizowany w centrum handlowym, dużo Klientów. Asortyment towarów różnorodny, właściwie prawidłowo wyeksponowany, okresowe promocje (np. druga sztuka zakupionej biżuterii za 1 zł, druga rzecz za 50 %). Minusem jak dla mnie są zbyt małe przymierzalnie. Brak w miarę komfortowych warunków do przymierzenia rzeczy. Dużym atutem tego sklepu są jednak pracownicy. Pozytywnie i życzliwie nastawieni. Obsługa przy kasie sprawna, szybka.

Obserwacja dotyczy sytuacji podczas dokonywania zakupów w

Obserwacja dotyczy sytuacji podczas dokonywania zakupów w sklepie. Ekspozycja w sklepie towarów bardzo dobra, przemyślana i uporządkowana. Atmosfera w sklepie przyjemna. Zakupy dokonywane w okresie promocji. Towary dobrze, widocznie oznaczone. Naprawdę życzliwy, nastawiony do Klienta personel, a dodatkowo pomocny. Asortyment w sklepie ciekawy, różnorodny, przystępne ceny. Personel pomocny, ponieważ w sytuacji kiedy potrzebne jest wyszukanie dodatkowego rozmiaru, przyniesienie do przymierzalni pracownicy reagowali b. pozytywnie. Przy kasie obsługa szybka i profesjonalna. Pracownik używał zwrotów grzecznościowych, informował o zasadach i możliwości dokonania zwrotów (na kartę podarunkową).

Z infolinią skontaktowałem się w sprawie nowej oferty

Z infolinią skontaktowałem się w sprawie nowej oferty. Czas oczekiwania na połączenie, bardzo krótki. Podczas rozmowy uzyskałem wymagane informacje. Pracownik był konkretny i uprzejmy. Umiejętnie przekazał informacje, które mnie interesowały. Zachowanie były bardzo prawidłowe.

Ocena z dnia: 18.09.2014
Cyfrowy Polsat Infolinia

Szwagrostwa to znana firma organizująca przejazdy pomiędzy

Szwagrostwa to znana firma organizująca przejazdy pomiędzy Krakowem, a Zakopanem. W punkcie tej firmy korzystałem z zakupu biletu oraz informacji o przejeździe. Punkt znajduje się przy jednej z głównym ulic w Zakopanem, w widocznym miejscu. Jest to nieduży punkt. Obsługujący pracownik był bardzo uprzejmy, doradził również i udzielił ciekawych informacji na temat przejazdu do Morskiego Oka. W punkcie można również zakupić mapy. Miła, profesjonalna obsługa.

Restaurację odwiedziłem w celu zjedzenia rodzinnego obiadu

Restaurację odwiedziłem w celu zjedzenia rodzinnego obiadu. Restauracja znajduje się bardzo niedaleko słynnych Krupówek. Z zewnątrz niepozorny budynek, w środku przyjemna atmosfera i naprawdę duża sala dla gości. Przyjemna atmosfera, świece na stołach, możliwość obejrzenia transmisji meczów w jednej z części sali. Pozytywnie nastawieni pracownicy obsługi. Wybór dań duży, jedzenie przepyszne, duże porcje, właściwie "nie do przejedzenia". Bardzo dobrze przygotowane. Cenowo, również bardzo dobrze. Ceny nie wygórowane w odniesieniu do jakości i wielkości porcji. Polecam to miejsce na rodzinny obiad, czy kolację. Warto.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem