Opinie wystawione przez użytkownika: Marzenna_11

Tak sobie

W sklepie jest ciasno, poustawiane na środku kosze z produktami blokują przejścia. Trudno wyminąć się z innymi klientami.

Podczas dzisiejszych zakupów byłam mimowolnym słuchaczem

Podczas dzisiejszych zakupów byłam mimowolnym słuchaczem rozmowy kierownika z pracownicą .Pan kierownik w dość ostrych słowach dawał polecenia, robił to tak głośno,że wszyscy dookoła słyszeli co pracownica ma zrobić i w jakim czasie. Wiadomo szef ma zawsze rację,ale mógłby tego nie robić publicznie.

Wygląd sklepu dostosowany do wieku dzieci

Wygląd sklepu dostosowany do wieku dzieci-wszystko można wziąć do ręki. Personel potrafi doradzić klientowi. Długi czas oczekiwania w kolejce do kasy. Obsługa jednoosobowa, pozostałe pracownice na sklepie. Ochroniarz konwersujący z jedną z nich -głośna rozmowa,reaguje tylko wtedy gdy piszczy bramka.

Salon T

Salon T-mobile mało miejsc siedzących dla oczekujących klientów.Bardzo dobre rozwiązanie z kącikiem dla dzieci, tylko częstrze zmiany kolorowanek. Pracownica salonu podczas rozmowy cały czas żuła gumę.Nie uśmiechnęła się, wydawała się bardzo oschła w stosunku do mnie i innych ,potencjalnego klienta.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem