Opinie wystawione przez użytkownika: Mateusz_1227

Zaangażowanie w pomoc przy doborze koszuli

Szukałem dla siebie koszuli. Nie mając pewności co będzie do mnie pasować zwróciłem się o pomoc do sprzedawcy, który był dostępny na sali sprzedaży. Sprzedawca wypytał mnie jaka ta koszula miała by być, czy luźna, czy bardziej formalna i czy zależy mi na wzorach czy na jednolitym kolorze. Zakomunikowałem sprzedawcy, że szukam koszuli na co dzień, na luźne okazje. Sprzedawca wtedy zaprowadził mnie do wieszaków z konkretnymi koszulami i pokazał mi kilka modeli, i sam zasugerował rozmiary, które mógłby by pasować na moją sylwetkę. Ku mojemu zdziwieniu na tym się nie skończyło - sprzedawca zaprowadził mnie do przebieralni i tam powiedział, że doniesie mi większy rozmiar i inne modele bym mógł sprawdzić, który lepiej na mnie leży czy który bardziej mi się będzie podobać. Gdy przymierzałem koszule w przebieralni, nie miałem pewności, który rozmiar na mnie dobrze leży. Sprzedawca, który asystował mi w szatni i mówił, co myśli nt. koszuli, które przymierzałem - rozwiał moje wątpliwości wskazując na konkretne elementy w koszuli, które się niepotrzebnie uwydatniają na mnie przy za dużym rozmiarze. Zasugerowano mi również, który model koszuli z danym wzorem na mnie lepiej wygląda. Ostatecznie zdecydowałem się na koszulę. Czułem, że koszula, którą wybrałem z pomocą sprzedawcy jest odpowiednio dopasowana do mojej sylwetki. To była moja pierwsza wizyta w Medicne, która zdecydowanie zachęciła mnie do robienia tam częściej zakupów.

Nie polecam kupować orzechów włoskich w tym sklepie

W swojej codziennej diecie jem orzechy włoskie, stąd też zamawiam je w dużych ilościach. Sklep Badapak był mi polecony przez znajomą oraz też poczytałem przychylne opinie na temat tego internetowego sklepu i skusiłem się by zamówić 5kg łuskanych orzechów włoskich. Paczka dobrze zabezpieczona i szybko dotarła, ale jeśli chodzi o same orzechy: Okazało się, że niektóre pojedyncze sztuki są spleśniałe oraz też dużo łupin znajdywało się w orzechach – co jest co najmniej niekomfortowe przy ich jedzeniu i niebezpieczne na tyle, że gdy się nie zauważy łupiny to można sobie zęby uszkodzić. Plus jest taki, że sprzedawca nie robi problemu ze zwrotem. Zamówiłem ten sam produkt w tej samej ilości u innego internetowego sprzedawcy i w/w problemów nie było. Ale dobra – pomyślałem sobie, że może miałem pecha i trafiłem na taką partię tych orzechów, i po tym jak skończyły mi się orzechy – te kupione w innym sklepie - postanowiłem zamówić ponownie 5kg w Badapak. Będąc pełnym nadziei na dobrej jakości orzechy, w których nie będę musiał się doszukiwać łupin czy spleśniałych sztuk - zawiodłem się ponownie. Od tamtego czasu zamawiam w innym sklepie internetowym oferującym orzechy włoskie 5kg i nie spotkała mnie ANI RAZU taka sytuacja z tymi orzechami jak w Badapak. Jeśli w Badapak będą mieli znacząco niższe ceny to wtedy może pokuszę się by znów ich sprawdzić, ale jeśli cena jest ta sama co gdzie indziej, a produkt o wiele gorszy – to odpuszczam Badapak.

Ocena z dnia: 18.04.2019
badapak.pl Kontakt online

Dobrane oprawki oraz dokładnie wykonane badanie wzroku

Szukałem okularów korekcyjnych dla siebie – u mnie, w przypadku wyboru tego typu rzeczy jak okulary, które mają służyć na dłużej, wtedy to nie jest jednorazowa wizyta w salonie optycznym, a raczej wielokrotne wizyty, gdzie zastanawiam się nad danymi oprawkami. Po jakimś pół roku czasu od mojej pierwszej wizyty w Salonie Vision Express, gdzie w między czasie odwiedzałem również inne salony optyczne, wróciłem na kolejną, drugą wizytę – nie mam dużej wady wzroku stąd też brak mojego pośpiechu w wyborze oprawki. Stanąłem przy wystawie z oprawkami i po chwili doradca do mnie podszedł i zainicjował rozmowę słowami, które wskazały, że kojarzył mnie z wizyty sprzed pół roku: „i jak, zdecydował się Pan już na któreś oprawki?” - Byłem niesamowicie zdziwiony, że doradca mnie pamiętał z mojej wcześniejszej wizyty sprzed tak długiego okresu czasu, co mu zakomunikowałem. Wtedy doradca nawiązał do mojej ostatniej wizyty wspominając jak rozmawialiśmy na konkretny temat i uzasadnił po czym mnie zapamiętał. Miałem już wytypowaną oprawkę wcześniej wybraną z doradcą – doradca pomógł mi poszukać również innych oprawek do porównania, gdzie wskazywał przy każdym modelu dlaczego pasuje do mojej twarzy lub gdy nie pasował, argumentował to, że dana oprawka jest za szeroka czy za daleko od policzków odstaje itp. Porobiłem zdjęcia swojej twarzy w różnych modelach oprawek, które mi zaproponował doradca. Po powrocie do domu pytałem o opinię swoich znajomych nt. zdjęć mojej twarzy w oprawkach, które wybrał mi doradca. Doradca nie mylił się co do dopasowania oprawek do mojej twarzy! Znajomi potwierdzali, że oprawki dobrze na mnie wyglądają. Gdy już byłem zdecydowany na zakup konkretnych oprawek, wróciłem do salonu Vision Express dokonać badania wzroku w gabinecie specjalisty, który to znajduje się w w/w salonie. Po zakomunikowaniu doradcy, że umówiłem się na wizytę w gabinecie specjalistycznym na badanie wzroku, doradca poszedł do gabinetu, gdzie następnie wyszedł po mnie specjalista i przywitał mnie uściśnięciem ręki i zaprosił do swojego gabinetu. Gdy specjalista przeprowadzał badanie wzroku czułem, że chce dokładnie dopasować korekcję do mojej wady wzroku oraz że czas, który na to przeznacza nie ma narzuconego limitu. Pomimo mojej małej wady wzroku i mojego zwlekania z kupnem okularów, gdzie myślałem, że mam dobry wzrok – teraz czuję ile przez ten czas straciłem nie mając wtedy super dokładnego i ostrego obrazu, który teraz mam nosząc okulary dobrze dopasowane pod każdym względem!

Sympatyczna obsługa oraz produkty zawsze na stanie.

Często kupuję tam goździki ekologiczne, które traktuję jako gumy do żucia oraz sól kłodawską w kamyszkach, gdzie na co dzień w kuchni unikam białej soli kuchennej, wolę samemu mielić młynkiem sól kłodawską – jedno i drugie jest super tanie w tym sklepie, a jakie zdrowe. Ani razu się nie zdarzyło by mi odpowiedziano: „niestety, nie mamy goździków” czy też „niestety, nie mamy soli kłodawskiej”. Sklep jest zawsze dobrze zaopatrzony – to, po co tam przychodzę zawsze było na stanie. Zawsze też wchodzę do środka tego sklepu z moim rowerem, mimo że stojak na rowery jest przy sklepie – i zawsze któryś z sprzedawców po obsłużeniu mnie, proponuje mi(od razu idzie za mną do wyjścia), że otworzy i przytrzyma mi drzwi sklepu bym mógł komfortowo wyjść z swoim rowerem! Wracając jeszcze do obsługi związanej z produktami - gdy pytałem się sprzedawcę o produkt którym byłem zainteresowany –olejek z drzewa herbacianego-, sprzedawca wtedy zanurzył się na zaplecze sklepu i po chwili przyniósł dany produkt w kilku opcjach wielu różnych producentów. Mogłem wyczuć, że sprzedawca ma wiedzę na temat tego produktu, tj. opowiedział mi który producent „pakuje” produkt bezpośrednio na miejscu jego pozyskiwania - co oznacza, że dany olejek herbaciany jest bardziej wartościowy od tych, których proces pakowania jest wydłużony. Podsumowując: uprzejmi sprzedawcy, którzy posiadają wiedzę na temat szerokiego asortymentu w tym sklepie. I jak wspominałem, zawsze jest dostępne to czego potrzebuję.

Wysokiej jakości obuwie i duża wiedza obsługi na jego temat.

Produkty z tego sklepu jak i jego wygląd i ekspozycja - prezentują się na bardzo ekskluzywne i taka też jest obsługa! Kupowałem w tym sklepie buty na sezon jesienno-zimowy. Wiedza sprzedawców na temat produktów jest niesamowita: Sprzedawca przedstawił mi wszystko na temat butów, które sobie upatrzyłem. Opowiedziano mi z jakiego materiału jest zrobiona wkładka i wnętrze obuwia, z jakich materiałów jest zrobiony wierzch obuwia oraz w jaki sposób pielęgnować obuwie by prezentowało się jak najlepiej przez jak najdłuższy czas. Poinstruowano mnie jak postępować w przypadku nubuku z którego po części są zrobione buty – tj. ważnym jest szczotkowanie włosia nubuku i jego impregnacja tak by zachowały swój ładny wygląd. Zapewniono mnie o bardzo dobrej jakości wykonania – tak, że klienci ponownie wracają na zakupy będąc zadowolonymi z poprzednich zakupów - co z resztą widać po ruchu w sklepie. Gdy już zdecydowałem się ostatecznie na zakup, będąc przy kasie, po tym jak sprzedawca przyjął płatność – zaskoczył mnie drobny bardzo miły gest: sprzedawca wyszedł zza lady i podał mi do ręki elegancką torbę w którą były zapakowane buty i życzył mi by się dobrze nosiły. Wracając jeszcze co do pielęgnacji obuwia: w razie gdyby jednak się zapomniało w jaki sposób pielęgnować obuwie - do obuwia jest dołączana ulotka z wskazówkami w jaki sposób pielęgnować obuwie. Wszystko przebiegało w bardzo milej atmosferze, każdy ze sprzedawców z uśmiechem i uprzejmością był zaangażowany w doradztwo i obsługę mojej osoby. Sprawiło to, że czułem się, że jestem w dobrych rękach, i że sprzedawcom zależy na tym bym wiedział dokładnie z czego jest zrobione obuwie, które kupuję w sklepie Kazar i jak o nie dbać by mi jak najdłużej służyło. Teraz, gdy już nadeszła wiosna, z smutkiem odkładałem te buty do szafy. Jestem pewny, że posłużą mi one jeszcze na kilka sezonów!

Profesjonalne doradztwo w markecie budowlanym!

Szukałem rozwiązania do swojej kuchni, gdzie na ścianie z płyty gipsowej chciałem powiesić kilka szafek kuchennych, które to szafki były by ciężkie po zapełnieniu talerzami i innymi przedmiotami kuchennymi. Zwróciłem się z tym problemem do obsługi w Leroy Merlin na dziale metalowym, gdzie znajdywały się różnego rodzaju haczyki, wieszaki itp. Opisałem Panom z tego działu moją sytuację odnośnie tego jaką mam ścianę w kuchni i że chcę na niej powiesić ciężkie szafki - zostały mi przedstawione rozwiązania o których nie miałem pojęcia, że istnieją! Zaproponowano mi rozłożenie ciężaru szafki na jak największą ilość kołków-pajączków(czyli takich, które za ścianą rozwierają się parasolką i zapierają na drugiej stronie ściany) zakładając do nich uprzednio specjalną metalową szynę-listwę i na tej szynie zaświecić szafki do których założy się specjalne haczyki. Panowie mi to tak wytłumaczyli i wszystkie produkty dla mnie znaleźli, że sam to mogłem wykonać. Wiem, że ten sposób brzmi kosmicznie -sam miałem takie odczucia, gdy mi go przedstawiano, ale szafki do dziś wiszą u mnie w kuchni na ścianie z płyty gipsowej i podejrzewam, że gdyby nie Panowie z działu związanego z metalowymi częściami to moja ściana gipsowa w kuchni zarwałaby się pod ciężarem szafek zawieszonych w standardowy sposób.

Niespotykane zaangażowanie sprzedawcy przy doradzaniu!

Zanim zostałem obsłużony przez osobę zajmującą się gitarami, byłem świadkiem jak ów osoba obsługuje klienta, który przyszedł kupić swoją pierwszą gitarę. Zatem czekając na obsługę towarzyszyłem przy procesie doradztwa w wyborze pierwszej gitary, choć sam chciałem kupić gitarę z wyższej półki -uznałem, że może i ja na tym też skorzystam i coś mi się przy okazji spodoba, ale też widząc sposób obsługi klienta przez sprzedawcę w Music Center świetnie się przy tym bawiłem. Otóż doradca najpierw wybrał z klientem gitary pod względem różnych parametrów: wygląd - kolor/kształt, rodzaj, rozmiar. Gdy już dokonali wyboru kilku modeli przeszli do sali w której można usiąść i wypróbować gitary. Sprzedawca poprosił klienta by ten zamknął oczy i najpierw dokonał wyboru na podstawie tego co słyszy gdy ten będzie grać ten sam utwór na różnych modelach. Będąc świadkiem tego świetnie się bawiłem bo sam mogłem ocenić swoje spostrzeżenia tj. porównać moje odczucia na temat gitar, które z wyglądu mi się podobały i ocenić czy adekwatnie jest z ich brzmieniem. Klient, po eliminacji gitar na podstawie swojego odsłuchu z zamkniętymi oczami - zdecydował się na swoją pierwszą gitarę. Gdy przyszła kolej na obsługę mojej osoby wyglądało to trochę inaczej bo miałem swój upatrzony model, który okazał się być bardzo drogi. Sprzedawca wykazał się zrozumieniem i ogromną wiedzą dotycząca rynku muzycznego, opowiedział mi które firmy produkują odpowiedniki tego drogiego modelu. Gitara nie byłą dostępna na sklepie - umówiłem się z sprzedawcą na kontakt telefoniczny. Sprzedawca dzwonił do mnie i na bieżąco informował mnie o tym kiedy gitara będzie sprowadzona do sklepu. Gitara sprowadzona specjalnie dla mnie bym mógł ją sobie przetestować! W skrócie: niespotykane zaangażowanie sprzedawcy przy doradzaniu w wyborze gitary!

Super

Super.

Ocena z dnia: 10.09.2018
Jysk Inna forma kontaktu

Tak sobie

Tak sobie.

Ocena z dnia: 10.09.2018
Ikea Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze.

Ocena z dnia: 10.09.2018
Castorama Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 10.09.2018
LOTOS Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Bardzo uprzejma obsługa - chętnie zawitałbym do sklepu po raz kolejny z tego względu. Ciekawy asortyment oraz możliwość sprowadzenia produktu z sklepu online do sklepu stacjonarnego bez jakiegokolwiek zobowiązania a nawet bez konieczności odbioru! Czyli możemy zamówić produkt do sklepu i nawet jak się rozmyślimy to po prostu wystarczy nie przyjść - pełna swoboda i komfort oraz przy tym uprzejmość obsługi.

Ocena z dnia: 10.09.2018
DEICHMANN Inna forma kontaktu

Słabo

Słabo. Zasięg slaby

Ocena z dnia: 07.09.2018
Play Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Podoba mi się możliwość wyszukania najkorzystniejszej oferty poszczególnych sklepów oraz zweryfikowania opinii na temat danego produktu jak i samego sklepu, który dany produkt oferuje.

Ocena z dnia: 07.09.2018
ceneo.pl Inna forma kontaktu

OK

OK. Mała dostępność sklepów Neonet w moim mieście.

Ocena z dnia: 07.09.2018
NEONET Inna forma kontaktu

OK

OK. Ciężko się dodzwonić na obsługę, ale gdy się uda to pomoc satysfakcjonująca

Ocena z dnia: 29.08.2018

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Wszystko w porządku. Na tej stronie zdarza się znaleźć książki w niższych cenach niż u konkurencji. Polecam

Ocena z dnia: 27.12.2017
taniaksiazka.pl Kontakt online

Świetnie

Świetnie. super obsluga!!! Szczególnie na działach z mięsami/serami - Panie potrafią tak doradzić, że aż chce się kupić to co polecają!

Ocena z dnia: 27.12.2017
Piotr i Paweł Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze. Duże kolejki do kas, na samym markecie ciężko jest zazwyczaj znaleźć kogoś kto by mógł pomóc w ewentualnym poszukiwaniu danego produktu

Ocena z dnia: 27.12.2017
Lidl Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Kiedyś była możliwość odbioru osobistego w Poznaniu. Teraz już tylko jest możliwość wysyłki - wielka szkoda. Poza tym wszysko w porządku!

Ocena z dnia: 27.12.2017
centrumrowerowe.pl Kontakt online

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem