Opinie wystawione przez użytkownika: Michał_1686

Portal społecznościowy oferujący także możliwość grania w

Portal społecznościowy oferujący także możliwość grania w różnego rodzaju gry. Korzystam z tej możliwości. Tradycyjnie, jak codzień, odwiedziłem dziś moją wirtualną farmę. W oczekiwaniu na załadowanie gry, byłem zmuszony do obejrzenia reklamy. Na wstępie gry jak zwykle wyskakuje kilka okienek z nowościami, co też jest irytujące. Sama gra zajęła mi koło 5 minut.

Ocena z dnia: 19.01.2013
nk.pl Kontakt online

Portal społecznościowy

Portal społecznościowy, gdzie można mieć swoje konto ze zdjęciami. Można przeglądać też tam konta znajomych czy innych użytkowników. Dzięki temu wiem, co się czasem dzieje u znajomych lub kto ma urodziny. Istnieje możliwość kontaktowania się poprzez ten portal. W ofercie znajdują się również gry. Dodatkowe opcje można włączyć używając "Eurogąbek", które wcześniej trzeba wykupić.

Ocena z dnia: 01.01.2013
nk.pl Kontakt online

Portal internetowy z róznymi stacjami radiowymi RMF

Portal internetowy z róznymi stacjami radiowymi RMF. Można tu znaleźć w zasadzie każdy rodzaj muzyki. Kilkadziesiąt stacji radiowych. Utwory od czasu do czasu przeplatane jedną reklamą. Ale oodbiór jest wzorowy, aż miło się słucha. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo są też dostępne teksty piosenek i jakieś krótkie opisy wykonawcy. Polecam

Ocena z dnia: 01.01.2013
miastomuzyki.pl Kontakt online

Robiłem przelewy na koncie internetowym

Robiłem przelewy na koncie internetowym. Obsługa konta prosta i przyjemna. Nie potrzeba tu mieć karteczek z kodami, naklejkami, itd. W celu potwierdzenia transakcji wpisuje się kod wysłany sms-em. Bardzo szybka realizacja transakcji. Z konta internetowego można też przenosić środki finansowe na lokaty. Jestem zadowolony

Tradycyjnie rano sprawdzam konto mailowe na portalu o2

Tradycyjnie rano sprawdzam konto mailowe na portalu o2. Tradycyjnie musiałem usunąć około 10 nieinteresujących mnie reklam, przeważnie wysłanych przez portal zakupów grupowych citeam. Z zalet konta pocztowego można wymienić szybką i bezproblemową obsługę oraz dość dużą pojemność skrzynki pocztowej. Wygląd skrzynki mailowej dość prosty, ale nie ma co wymagać fajerwerków od takich miejsc.

Ocena z dnia: 28.12.2012
o2.pl/ tlen Oddział

Zadzwoniłem na infolinię w celu dokonania zmian w

Zadzwoniłem na infolinię w celu dokonania zmian w propozycji polisy, którą otrzymałem od AXA. Niestety nie mogłem tego zrobić przez konto internetowe. Osoba kontaktowa szybko sprawę załatwiła i przesłała mi zmienioną propozycję na maila w krótkim czasie. Minusem jest to, że wcześniej byłem umówiony na telefon z AXA, który niestety nie zadzwonił o umówionej porze.

Ocena z dnia: 28.12.2012
AXA Infolinia

Obiad w fast

Obiad w fast-foodzie. Zamówiłem zestaw powiększony z kanapką z rybą. Czas oczekiwania na obsługę był krótki. Ale czas oczekiwania na kanapkę z filetem rybnym wyniósł około 7 minut. W międzyczasie zdążyłem zjeść frytki. Na szczęście osoba obsługująca była słowna i przyniosła mi do stolika obiecaną kanapkę.

Dzisiaj miałem kolejną wizytę w oddziale WBK

Dzisiaj miałem kolejną wizytę w oddziale WBK-u. Kolejka mniejsza niż wczoraj i więcej czynnych stanowisk. Na cztery stanowiska, trzy były otwarte. W miarę szybko to poszło. Udało się dokonać wpłaty na konto. Standardowa procedura - okazanie dowodu osobistego, przekazanie pieniędzy i podpisanie dowodu wpłaty.

Po pracy pojechałem wpłacić pieniądze na konto

Po pracy pojechałem wpłacić pieniądze na konto. Odwiedziłem oddział, gdzie zazwyczaj nie ma kolejek i spokojnie w krótkim czasie można załatwić formalności. Niestety tym razem było inaczej. Kiedy wszedłem do tego niewielkiego oddziału, zobaczyłem dość dużą grupę ludzi czekającą na obsługę. Obsługiwały zaledwie dwie osoby. Źle to wyglądało, więc zrezygnowałem z usług tego dnia.

Wjechałem na mały obiad

Wjechałem na mały obiad, bo w domu nie miałem. Okres po świętach, kiedy dzieci do szkoły nie chodzą, powinien być w miarę luźny. Niestety tak nie było. Do kas tworzyła się duża kolejka, a obsługiwały tylko dwie osoby. Zatem trochę postałem. Kiepska organizacja pracy. Poza tym menu standardowe, a danie mają niezmieniony - niezły smak. Ceny normalne jak na fast-food.

Data ubezpieczenia samochodu mi wygasała

Data ubezpieczenia samochodu mi wygasała. Zajrzałem na moje konto internetowe na portalu AXA i była tam przygotowany propozycja przedłużenia umowy. Niestety w ogóle nie mogłem jej edytować, a chciałem zmienić formę płatności za ubezpieczenie. Chciałem telefonicznie to omówić, lecz niestety było za późno, więc skorzystałem z opcji skontaktowania się ze mną, podając nr telefonu i datę kontaktu. Miałem mieszane odczucia.

Ocena z dnia: 28.12.2012
AXA Kontakt online

Intenretowa porównywarka cen poszczególnych produktów

Intenretowa porównywarka cen poszczególnych produktów. Chyba najlepsza, jaką znam. Można tu znaleźć prawie wszystko. Irytującym jest fakt, że nie ma znormalizowanych nazw danych produktów - jeden produkt może być odnaleziony pod różnymi nazwami. Kilkakrotnie korzystałem z tego portalu w celu znalezienia produktów i byłem zadowolony. Czasem opisy techniczne pozostawiają wiele do życzenia. Mało jest również opinii.

Ocena z dnia: 23.12.2012
ceneo.pl Kontakt online

Tradycyjnie kilak razy dziennie przeglądam onet

Tradycyjnie kilak razy dziennie przeglądam onet.pl w poszukiwaniu nowych wiadomości. Tytuł wiadomości stworzone są tak, aby budzić ciekawość, czasem sensację, czasem są tajemnicze. Natomiast czytając daną informację dochodzi się do wniosku, że tytuł nie warty jest informacji w nim zawartej. Dlatego często czytając dane informacje stwierdzam, że straciłem czas.

Ocena z dnia: 23.12.2012
Onet.pl Kontakt online

Od czasu do czasu zaglądam na ten portal

Od czasu do czasu zaglądam na ten portal. Lubię przeglądać oferty tych zakupów grupowych, ale nie jestem przekonany, co do ich rzeczywistej siły i opłacalności. Ofert na portalu jest dużo, ale nie są jakieś zachwycające. Dużo ofert wycieczkowych i urlopowych, trochę rzeczy codziennego użytku, ale to mnie nie przekonuje. Wygląd portalu też nie powala. Może dlatego jeszcze tam nic nie kupiłem.

Ocena z dnia: 23.12.2012
citeam.pl Kontakt online

Codziennie odwiedzam ten portal w celu sprawdzenia poczty

Codziennie odwiedzam ten portal w celu sprawdzenia poczty. Konto pocztowe w porządku, jeżeli chodzi o obsługę, wysyłanie wiadomości, itd. Natomiast przeraża mnie ilość reklam i spamu, który dziennie otrzymuję. Jest to od 10 do 20 niepotrzebnych wiadomości i reklam. Poza tym poczta sprawnie działa i raczej jest niezawodna.

Ocena z dnia: 22.12.2012
o2.pl/ tlen Oddział

Portal lokalny informujący o tym

Portal lokalny informujący o tym, co się dzieje w obszarze byłego województwa kaliskiego. Niekiedy informacje przedstawiane na portalu są ciekawe i godne uwagi. Ale nie zawsze tak jest. Czasem po prostu wiadomości są publikowane "na siłę". Wiadomości dotyczą takich obszarów, jak polityka, gospodarka, sport i kultura. Najczęściej można tu poczytać o wypadkach samochodowych w okolicy. Czasami warto tu zajrzeć.

Ocena z dnia: 22.12.2012
www.rc.fm Kontakt online

Jak codzień przed pracą przeglądam wiadomości na onet

Jak codzień przed pracą przeglądam wiadomości na onet.pl. Na portalu dostępne są wiadomości z kraju i świata, inforacje sportowe, bizensowe i z życia gwiazd. Czasem pojawiają się ciekawe artykuły na inne tematy. Można sprawdzić pogodę. Tradycyjny portal internetowy ogólnego przeznaczenia. Informacje są w miarę rzetelne. Szata graficzna czytelna, chociaż kiedyś była lepsza. Irytujące są od czasu do czasu pojawiające się reklamy i spowalniające przeglądanie.

Ocena z dnia: 18.12.2012
Onet.pl Kontakt online

Skuszony reklamą na mojej skrzynce pocztowe zajrzałem na

Skuszony reklamą na mojej skrzynce pocztowe zajrzałem na promocję internetową do sklepu C&A. Obniżki do 50% i rzeczywiście tak było. Znalazłem coś dla siebie. Starałem się powstrzymać od nadmiernych zakupów. Wybór duży, ceny miłe dla oka. Było co wybierać. Nie ryzykowałem z kupnem spodni, gdyż opis rozmiarów (tabela rozmiarowa) za bardzo mi się nie podobał - nie był w 100% jasny dla mnie. Pozostałe informacje na stronie były jasne, logicznie poukładane (skatalogowane). Zakupy oceniam pozytywnie. Wysyłka 3-5 dni. Przyjazne i szybkie przejście przez procedurę płacenia.

Ocena z dnia: 18.12.2012
C&A Oddział

Przy okazji zakupów w Rossmannie zajarzałem do pobliskiej

Przy okazji zakupów w Rossmannie zajarzałem do pobliskiej apteki. Kupiłem suplement diety. Apteka położona na samym końcu małego pasażu handlowego. Dość ładnie i przestrzennie zorganizowana. Trzy stanowiska obsługi i trzy faramceutki. Obsługa natychmiastowa. Ceny przystępne. W każdej chwili obsługa służyła radą i udzielała informacji o lekach.

Kolejne zakupy w celu uzupełnienia lodówki

Kolejne zakupy w celu uzupełnienia lodówki. Oferta i asortyment standardowy. Może kilka nowości, na które nie zwracałem uwagi. Ceny produktów przystępne. Skupiłem się jednak na obsłudze i wyglądzie sklepu. W przejściach stały kosze z kartonami. Niekiedy leżały na podłodze w przejściu produkty. Momentami trudno było przejść. Obsługa radziła sobie ze zwiększonym natężeniem klientów.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem