Opinie wystawione przez użytkownika: Michał_2242

Obsługa i ceny bdb

Stacja Oktan w Nowej Dąbrowie ma przystępne ceny (LPG po 1,72 zł), dane z 13.05.20. Obsługa jest tam profesjonalna, toalety czyste, wybór produktów na stacji jest duży, jak i zestawów typu zapiekanka z kawą, polecam tą sieć stacji benzynowych.

Obsługa w normie

W sklepie PSS Społem robiłem zakupy 13.05.2020, ceny są tam dosyć wysokie na słodycze i przekąski, oznaczenie produktów w normie, czystość w normie. Obsługa personelu jest poprawna.

Obsługa przeciętna

14.05.20 robiłem zakupy w pawilonie Tesco Kowale. Sklep jest przestronny i czysty, produkty są sensownie ułożone, ale kolejka do kasy przesuwała się bardzo wolno, ustawiłem się jako szósty i dopiero po około 3 minutach otwarto kolejną kasę, jak dla mnie to za długo, tym bardziej, że personel rozmawiał o czymś nieistotnym przy drzwiach na zaplecze.

Bardzo dobra obsługa i pomoc w znalezieniu produktu

Sklep Jula w Gdańsku na ul. Przywidzkiej ma duży wybór produktów i nawet jeśli nie mogłem znaleźć produktu, pracownik przy kasie pomógł mi go szybko odnaleźć, podając nr alejki i sektor. Obsługa była miła i uprzejma.

Ocena z dnia: 29.06.2019
JULA Oddział

Dobra obsługa, szybko i sprawnie

Stacja Circle K w Gdańsku na ul. Warszawskiej ma przystępne ceny, obsługa jest tam sprawna i szybka. Asortyment ma podstawowy z uwagi na niewielkie rozmiary.

Dobra obsługa, promocje, punkty Payback

Stacja BP w Sopocie ma dobrą lokalizację, obsługa jest tam profesjonalna, sprawna. Jest też użyteczny parking i bezpłatna toaleta, polecam.

Dobra obsługa, choć trudno znaleźć tu towar

Biedronka ta ma w miarę dobrą obsługę, choć układ towarów odbiega od większości Biedronek. Moim zdaniem potrzebna jest tu przebudowa układu towarów. Alejki były pozastawiane paletami.

Nowoczesny sklep, czysty, z dużym wyborem produktów

Sklep Netto w Tucholi ma duży asortyment produktów, przystępne ceny i liczne promocje, polecam go jako jeden z najlepszych sklepów w okolicy.

Obsługa poprawna, wybór towarów duży

Biedronka na ul. Porębskiego ma przystępne ceny, jest tam w miarę czysto, mniejszych koszyków plastikowych jest bardzo mało, za to dużych wózków na zakupy na zewnątrz sklepu jest dużo.

Duży wybór produktów, przystępne ceny, promocje

Hipermarket Carrefour w Starogardzie Gd. ma duży wybór produktów, czytelnie oznaczone ceny, gazetkę i promocje w aplikacji. Kolejki do kasy są umiarkowane, ogólnie polecam.

Miła obsługa, ryby dobrze przygotowane

North Fish w CH Riviera ma przystępne ceny, można tam korzystać z kuponów lub aplikacji co obniża ceny produktów.

Dobra obsługa, szybko i smacznie

Restauracja North Fish ma duży wybór ryb, napojów i dwa rodzaje zup. Produkty są świeże i smaczne. Warto korzystać z kuponów lub aplikacji, dzięki czemu zyskujemy promocyjne ceny.

Sklep osiedlowy z dużą liczbą produktów

Stokrotka ta ma duży wybór produktów, dobrej jakości, ponadto jest tam duży wybór mięsa, wędlin i serów, ogólnie polecam.

Dobra obsługa, duży wybór produktów

Sklep w CH Klif ma duży wybór produktów, ceny w miarę przystępne, obsługa podeszła po moim poproszeniu.

Duży wybór art. spożywczych, czysto i szybko

Selgros ma bardzo duży wybór produktów. Produkty są dobrze oznaczone i świeże. Obsługa jest dobra, szybka i sprawna.

Dobra obsługa, duży wybór produktów

Sklep Netto ma duży parking, kolejki do kas są umiarkowane, wybór produktów jest w sam raz.

Duży wybór art. spożywczych, czysto i szybko

Sklep obecnie wygląda schludniej niż kiedyś, są w nim promocje i przeceny, dodatkowo na kartę Tesco Clubcard można zbierać punkty lojalnościowe, polecam.

Niewielki punkt handlowy z szybką obsługą

Punkt z napojami, słodyczami, biletami itp. w tunelu dworca PKP Gdańsk Główny ma miłą, sprawną obsługę. Ceny są przystępne, polecam.

Duży wybór art. spożywczych, czysto i szybko

Sklep Netto w CH Madison ma duży wybór produktów spożywczych w przystępnych cenach. W sklepie jest czysto i przestronnie. Polecam.

Takiej obsługi już dawno nie widziałem, polecam !!!

Pracownicy są zaangażowani i pomocni, pomagają, doradzają, szybko kasują produkty, są mili i uśmiechnięci, polecam. Wybór produktów w sam raz. Z pewnością odwiedzę ten sklep ponownie.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem