Opinie wystawione przez użytkownika: Mikołaj_104

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Wszystko przebiegło pomyślnie za wyjątkiem oczekiwania na hot doga gdyż zapomniano,że go kupiłem i czekałem prawie 20 minut. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 18.07.2017
LOTOS Inna forma kontaktu

OK

OK. Toalety na tej stacji zazwyczaj spotykam bardzo zabrudzone dlatego wole je omijać. Personel powinien być bardziej wyrozumiały wobec klientów. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi. Na minus: wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 18.07.2017
ORLEN Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Wszyscy pracownicy są tam bardzo mili i zawsze dostaje informacje o aktualnych promocjach a toalety czyste. Natomiast jeśli chodzi o produkty nigdy nie zdarzyło mi się aby były przeterminowane czy zepsute. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 18.07.2017
Circle K (dawniej Statoil) Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Wszystko wypadło nadzwyczaj miło lecz czas oczekiwania na pizze przerósł moje oczekiwania. ok. 30 min. Podobnie jeśli chodzi o cenę, są zbyt wysokie jeśli chodzi o tę jakość. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 18.07.2017
Da Grasso Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze. Sprzedawczyni pomogła odnaleźć mi się w mieście i pomogła odnaleźć biuro którego szukałem. Niestety nie poinformowała mnie o aktualnych promocjach. I nie używała słów grzecznościowych. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 18.07.2017
BP Stacje Paliw Inna forma kontaktu

Ostatnio w tym sklepie chciałem zakupić spodnie

Ostatnio w tym sklepie chciałem zakupić spodnie. Pani z personelu dość szybko podeszła i pomogła mi w wyborze spodni dopasowanych do moich wymiarów co jest trudne w świecie kulturystyki :) do tego zachęciła mnie również do zakupu koszuli. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, wiedza o modzie tej sprzedawczyni była ekstra. Jej zachowanie było miłe i czasami zbyt opiekuńcze. Paragon otrzymałem, w sklepie pomimo dużego ruchu panował porządek

Na stacji 1

Na stacji 1-2-3 przypadło mi zatankowanie samochodu, jednakże iż jest to samochód na gaz a jak wiadomo aktualnie klienci sami powinni go tankować. Niestety ja nie potrafiłem i poprosiłem o to personel, co prawda dopiero po ok. 10 minutach ktoś do mnie przyszedł, pomógł i wytłumaczył jak powinien ten zabieg wyglądać. Następnie przy kasie spotkałem się ze zwyczajną kulturą osobistą, zwykłe dzień dobry itd. niestety nic dodatkowego (typu napoje itd.) nie zostało mi zaproponowane. Paragonu otrzymałem. Odczułem wrażenie, że sprzedawca był znudzony pracą.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem