Opinie wystawione przez użytkownika: Monika_3038

Świetnie

Świetnie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu,zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 28.10.2016
zalando.pl Kontakt online

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu,zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 28.10.2016
eobuwie.pl Kontakt online

Tak sobie

Tak sobie. Na plus: Oferta,cena,asortyment, wygląd miejsca obsługi. Na minus: Wiedza i kompetencje personelu,zachowanie personelu, organizacja i czas obsługi.

Ocena z dnia: 28.10.2016
Electro.pl Kontakt online

CZYSTOŚĆ

CZYSTOŚĆ -PRZY WEJŚCIU DO SALONU PRAWIDŁOWA, WYSTAWA SKLEPOWA CZYSTA PRZEJRZYSTA CENY TOWARU NA WYSTAWIE ODPOWIEDNIO WIDOCZNE , PO WEJŚCIU DO SKLEPU MIŁY ZAPACH CZYSTOŚĆ PODŁOGI ORAZ STREFY OBSŁUGI KLIENTA STANOWISKO PRACY ( KASA FISKALNA, BIURKO )CZYSTE OBSŁUGA:ZAUWAŻENIE KLIENTA KTÓRY WSZEDŁ DO SALONUPRZYWITANIE KLIENTA ZGODNE Z OCZEKIWANIAMIPOZOSTAWIONY CZAS NA ROZEJRZENIE SIĘ PO SALI SPRZEDAŻY ,EKSPEDIENTKA PRZEZ KTÓRA ZOSTAŁAM OBSŁUŻONA POZYTYWNIE NASTAWIONA UŚMIECHNIĘTA CHĘTNA DO POMOCY , BARDZO MIŁA OBSŁUGA, PRZEDSTAWIONA KONKRETNA INFORMACJA DOTYCZĄCA CENY ORAZ REALIZACJI I ZASAD ZAMÓWIENIA SUKNI . ZESPÓŁ DOBRAŁ SUKNIE ŚLUBNĄ ZGODNA Z MOIMI PRZEDSTAWIONYMI WYMAGANIAMI ,EKSPEDIENTKA POSIADAŁA DUŻĄ WIEDZĘ NA TEMAT SPRZEDAWANEGO TOWARU .ORAZ NA TEMAT TOWARU KTÓRY POSIADA OBECNIE NA SKLEPIE PONIEWAŻ W SALONIE BYŁA 1 OSOBA OBSŁUGUJĄCA CZAS OBSŁUGI BYŁ DOŚĆ DŁUGI Z POWODU POJAWIAJĄCYCH SIĘ INNYCH KLIENTÓW.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem