Opinie wystawione przez użytkownika: Monika_3105

Świetny sklep z alkoholami

Jestem zaskoczona jakością obsługi w sklepie. Pracownica miała olbrzymią wiedzę na temat trunków. Potrafiła wskazać jak dany trunek smakuje i jaki ma bukiet. Ponadto profesjonalnie doradziła mi zakup wins pod sałatę i deser tak aby dobrze skomponowało się z potrawami. Polecone wino bardzo mi smakowało. Na pewno niejeden raz jeszcze skorzystam z dobrodziejstw sklepu tym bardziej, że doradczyni była miła, kulturalna i cały czas uśmiechnięta. Szkoda tylko że nie zaproponowała mi żadnego trunku w promocyjnej cenie.

Świetne jedzonko!

W restsuracji panuje luźna atmosfera. Obsługa idzie bardzo sprawnie. Na swoją kolej czekałam raptem minutę choć przede mną oczekiwał klient. Pracownica obsłużyła mnie profesjonalnie. Wypytała o stopień wysmażenia mięsa mięsa w burgerze i poleciła dodatki z czego chętnie skorzystałam. Czas oczekiwania na potrawy wynosi około 15 minut więc trzeba uzbroić się w cierpliwość lecz w zamian otrzymujemy pyszne, świeże jedzenie. Polecam pieczone bataty (są przepyszne!!) podobnie zresztą jak burger! Jedyne do czego mogę się przyczepić to niedosolony kotlet jednak można było sobie jedzenie doprawić samemu dzięki ogólnodostępnym przyprawom tj. keczup, sól. Polecam serdeczenie! Lokalizacja miejsca też jest dogodna bo niedaleko rynku.

Na plus!

Jestem pod wrażeniem wysokiego poziomu kultury osobistej ze strony sprzedawczyni. Autonatyczne, życzliwe powitanie klienta z uśmiechem po wejściu do sklepu to standard. Doradczyni świetnie analizuje potrzeby zadając pytania o cechy poszukiwanej biżuterii. Pracownica obsługuje bez pośpiechu, cały czas się uśmiechając. Mimo, iż nie zdecydowałam się na zakup cały czas zachowywała wysoki poziom obsługi. Zachęciła mnie do zakupów online polecając biżuterię w promocji ze względu na końcówki kolekcji. Ponadto odnowiony wystrój sali sprzedaży sprawia że z salonu nie chce się wychodzić... Polecam! Nikt się nie zawiedzie!

Na plus!

Jestem zaskoczona wyglądem sklepu jak również dostępnym asortymentem. Można tu znaleźć różnorakie produkty niedostępne w innych sklepach stacjonarnych i to w konkurencyjnej cenie. Jestem zszokowana bo liczyłam, iż produkty będą drogie i nie na moją kieszeń, a pozytywnie się rozczarowałam. Na sali sprzedaży pracowało kilku sprzedawców, których można było prosić o pomoc. Obsługa przy kasie była miła, szybka i sprawna. Na pożegnanie usłyszałam życzenia noworoczne. Na pewno wrócę do tego sklepu i to nie jeden raz!

Dobra obsługa

Jestem zadowolona z obsługi w salonie. Wizażystki reagują na obecność klienta, od razu witają go po wejściu. Kosmetyki są dość drogie ale świetnej jakości. Wizażystki proponują wypróbowanie kosmetyku doradzając w jaki sposób powinno używać się danego produktu. Podczas obsługi skupione są na kliencie i uśmiechnięte. Dla samej obsługi warto podejść i przekonać się osobiście. Polecam!

Świetna obsługa

Uwielbiam wstępować na zakupy do tego sklepu. Od wejścia wita klienta uśmiechnięta i życzliwa pracownica. Przywitana zostałam tuż po wejściu do salonu. Doradczyni od razu zagaiła też rozmowę. Gdy nie byłam do końca zdecydowana co do rodzaju produktu pracownica chętnie i z entuzjazmem polecała mi kolejne produkty podkreślając ich zalety i opowiadając o właściwościach. Gdy zdecydowałam się na konkretny zakup zachęciła mnie do dokupienia niezwykle aromatycznej świeczki zapachowej. Polecam serdecznie. Wysokie ceny kosmetyków rekompensuje ich wspaniała jakość.

Super!

Jestem pod wrażeniem świetnej obsługi ze strony pracownicy. Nie dość, że powitała mnie z uśmiechem tuż po wejściu to spontanicznie i z własnej inicjatywy zaproponowała pomoc. Propozycja pomocy wypowiedziana była w naturalny, swobodny sposób. Rozmawiała ze mną w taki sposób, że nie czułam się jak na zakupach tylko jak podczas pogawędki ze znajomą. Sprzedawczyni potrafiła stworzyć tak świetny klimat podczas rozmowy że zakupy stawały się przyjemnością. Po obsłudze przez tą osobę stwierdzam, iż pracownicy z innych konkurencyjnych salonów są z jakością obsługi daleko w tyle! Ze względu na porównywalne ceny zachęcam do przekonania się do tej fachowości na własnej skórze...!!

Jestem rozczarowana...

Niestety ostatnia obsługa w barze pozostawiała wiele do życzenia. Pracownica przygotowująca sałatki nie miała sympatycznego wyrazu twarzy. Wyglądała jakby stała tam za karę. Na moją prośbę o polecenie konkretnej potrawy odrzekła, że wszystkie sałatki są dobre. Musiałam sama "ciągnąć ją za język " by powiedziała mino niektórych sałatkach coś więcej. Wprawdzie zaproponowała mi wymianę dwóch składników w sałatce ale sama narzuciła mi wybór podając fetę zamiast oliwek. Dotychczas byłam zadowolona. Po ostatniej obsłudze zniechęciłam się do restauracji.

Super!

Jestem pod wrażeniem profesjonalnej obsługi ze strony pracownic w sklepie. W żadnym innym sklepie tej marki nie spotkałam się z takim wyczuleniem na obsługę klientów. Sprzedawczynie zwracają uwagę na objętość kolejki i same proponują pomoc przy płatności kartą starszym klientom. Chętnie udzielają informacji o lokalizacji produktów. Ponadto sprzedawczynie wiecznie się uśmiechają... Chętnie odwiedzę ten punkt jeszcze niejeden raz!

Jestem rozczarowana...

Weszłam do sklepu z zamiarem zakupu biustonosza. Zostałam powitana tuż po wejściu do sklepu. Pracownica sama też zainicjowała rozmowę. Otrzymałam fachową pomoc przy dobraniu odpowiedniego rozmiaru stanika. Wszystko było ok do momentu finalizacji. Chciałam przemyśleć zakup ze względu m.in na sporą cenę. Wówczas zachowanie doradczyni diametralnie się zmieniło. Wyraz twarzy stał się nieprzyjemny, finalnie nie usłyszałam nawet pożegnania... nigdy tam nie wrócę!

Super!

Pracownica powitała mnie po wejściu do sklepu z uśmiechem. Czułam się naturalnie podczas rozmowy z nią gdyż cały czas się uśmiechała i miała pozytywną mowę ciała. Zaproponowała kilka kosmetyków po wcześniejszej weryfikacji czego dokładnie potrzebuję. Każdy kosmetyk aplikowała lub wręczała do powąchania. Do zakupów dostałam kilka próbek innych kosmetyków do wypróbowania. W salonie było czyściutko, przyjemnie się w nim przebywało. Polecam! Kosmetyki są fenomenalne a obsługa na 5+ ! Odjęłam pół gwiazdki na trochę wysokie ceny...

Na plus!

Salon jest świetnie zaopatrzony w rozmaite tytuły. Duży wybór książek w porównaniu do innych salonów. Niestety nie było możliwości uzyskania pomocy na sali sprzedaży gdyż praktycznie wszystkie pracownice przebywały w strefie kasowej. Trzeba było podejść do narożnego stanowiska by uzyskać pomoc. Po dopytaniu o konkretny tytuł pracownice pomagały chętnie i naturalnie. Jestem pod wrażeniem wiedzy pracownicy pomagającej znaleźć mi książkę na sali sprzedaży. Mogłam sobie uciąć miłą pogawędkę z uwagi na podobne gusta książkowe. Polecam!

Świetna obsługa!

Pracownica przywitała mnie tuż po wejściu do sklepu. Od razu zapytała jak może mi doradzić. Zaproponowała kilka portfeli argumentując dlaczego warto wybrać akurat te. Podała mi je i zachęcając do obejrzenia. Przyjemnie mi się z nią rozmawiało ponieważ była miła i cały czas uśmiechnięta. W salonie było czysto a produkty ułożono estetycznie i łatwo było po nie sięgnąć.

Źle.

Źle.

Ocena z dnia: 03.11.2019
Lux Med Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 03.11.2019
Sizeer Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 03.11.2019
Rossmann Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 02.11.2019
TAURON Inna forma kontaktu

Tak sobie.

Tak sobie.

Ocena z dnia: 02.11.2019
PSS Społem Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 02.11.2019
Selgros Cash&Carry Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 01.11.2019
PEPCO Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem