Opinie wystawione przez użytkownika: Monika_3105

Tragedia...

Jakość obsługi w sklepie od momentu pandemii pozostawia wiele do życzenia. Pracownicy dają do zrozumienia, iż oni mają ostatnie słowo, nie klient. Przy horrendalnej kolejce złożonej z kilkunastu osób działała raptem jedna kasa. Gdy klient poprosił o otwarcie drugiej kasy kasjerka oświadczyła, iż nie ma takiej potrzeby poza tym nie ma wystarczającej liczby pracowników... chodząc po sali sprzedaży zauważyłam jednak troje sprzedawców zajmujących się wykładaniem towaru. Ponadto estetyka produktów w warzywnisku jest kiepska. Warzyw i owoców nie segreguje się na bieżąco i kilka razy kupiłam spleśniałe pomidory czy marchewki... Tragedia!!

Pogorszenie jakości

Niestety jakość zarówno obsługi jak i estetyki sklepu strasznie spadła. Podczas ostatnich zakupów przy dziale z warzywami i owocami alejki przy stoisku były tak zagrodzone, że nijak nie można było przejść na drugą stronę stoiska. Warzywa leżały w kartonach rozrzucone byle jak na podłodze. Często zastaję pracowników przy kasie z telefonem podczas pisania smsów czy grania i tak było i tym razem... Podsumowując ogólne wrażenie z estetyki jaki obsługi pozostawia wiele do życzenia. Pandemia spowodowała, że pracownik robi co chce nie bacząc w ogóle na jakość obsługi.

Mało asortymentu

Sklep jest utrzymany w czystości jednak w oczy rzuciłymi się spore braki asortymentowe. Wiele regałów świeciło pustkami. Wprawdzie znalazłam produkt, który mnie interesował jednak praktycznie nie było możliwości wyboru pomiędzy kilkoma rodzajami tego samego produktu. Zwykle spędzam w Pepco trochę czasu a tu nie było w czym "buszować". Kasjerka obsługiwała klientów sprawnie każdorazowo zapraszając do kolejnej wizyty. Polecam jedynie ze względu na konkurencyjne ceny produktów.

Bardzo miła obsługa

Apteka zlokalizowana jest w małym centrum handlowym. Choć rzadko bywam w tych okolicach miasta droga do punktu jest świetnie oznakowana i dzięki szyldom dotarłam do niej bez problemu. Punkt jest utrzymany w nieskazitelnej czystości. Tuż przy wejściu zlojalizowany jest płyn dezynfekcyjny do odkażenia dłoni tak ważny w dobie obecnej pandemii. Farmaceutki zachowują maksimum bezpieczeństwa i noszą maseczki oraz rękawiczki. Obsługująca mnie pracownica zaproponowała mi kilka produktów więc miałam możliwość wyboru spośród różnych wzorów produktu. Ponadto czytelnie wskazała na różnice pomiędzy maseczkami. Obsłużyła mnie profesjonalnie. Po zakończonej płatności podziękowała za wizytę i pożegnała. Polecam aptekę ze względu na życzliwy personel.

Średnio...

Jestem trochę zniesmaczona po ostatniej wizycie w aptece. W dobie epidemii apteka zachowuje maksimum higieny udostępniając środek dezynfekcyjny przy wejściu do punktu oraz tworząc strefę przy obsługiwanych okienkach. Farmaceutka była pozytywnie do mnie nastawiona i życzliwa jednak miałam wrażenie, że chce szybko zakończyć obsługę. Zaproponowała mi tylko jeden rodzaj produktu. Ponadto przed apteką czekało siedmioro klientów z czego dwóch zrezygnowało ze względu na długi czas obsługi. Wchodząc do apteki okazało się, że są obecne cztery pracownice z czego klientów obsługiwała tylko jedna... Było to wielce nieprofesjonalne z uwagi na zniecierpliwienie osób przed apteką, zresztą słuszne!

Fantastyczna obsługa!

Tuż po wejściu do drogerii zostałam przyjaźnie powitana przez konsultantkę. Po sprecyzowaniu czego potrzebuję zostały mi polecone produkty. Pracownica każdorazowo opowiadała jak działa każdy z proponowanych specyfików. Doradziła kilka produktów więc miałam możliwość wyboru. Pracownica była bardzo zaangażowana w sprzedaż i skupiona stricte na mojej osobie. Proponowała produkty mające pozytywny wydźwięk wśród pacjentów a to przekonało mnie najbardziej. Poza tym uważnie mnie słuchała co jest dla mnie bardzo istotne. Warto wstąpić gdyż można tu dostać dobre jakościowo kosmetyki nierzadko w korzystnej cenie. Wszystkie pracownice tu są przesympatyczne i bardzo życzliwe.

Super!

Sklep jest dość spory i utrzymany w czystości. Można tu kupić produkty zarówno ekologiczne jak również dla osób chorych na celiakię czy cukrzycę. W jednym z działów są dostępne również kosmetyki naturalne (np szampony czy kremy). Wybór produktów jest dosyć szeroki. Nie miałam problemu ze znalezieniem interesujących mnie rzeczy. Ceny są wyższe lecz w sklepach ze zdrową żywnością to norma. Pracownica przy kasie obsłużyła mnie szybko i sprawnie oraz wręczyła sporo próbek kosmetyków do wypróbowania (w tym także dla dzieci). Na pewno jeszcze wrócę do tego punktu.

Na plus!

Sklep ma sporą powierzchnię zatem łatwo mi było wykonywać zakupy. Przy wejściu można było sięgnąć po płyn do dezynfekcji rąk co jest istotne ze względu na pandemię. Mimo dłużej trwającej 30% promocji na cały asortyment sklep był niezłe zatowarowany. Widoczne były wprawdzie braki produktowe na regałach lecz jedna z pracownic zajmowała się na sali sprzedaży ich bieżącym uzupełnieniem. Sprzedawczynie chętnie pomagają klientom w zlokalizowaniu interesujących ich produktów. Bez problemu przerywają pracę by podejść z klientem do właściwego regału. Przy kasie obsługa przebiega sprawnie. Przy większej kolejce od razu pojawia się dodatkowy pracownik ze wsparciem. Polecam! Sympatyczna atmosfera udziela się klientom.

Mogło być lepiej...

Sklep ma dość sporą powierzchnię jednak przy większej ilości klientów zwłaszcza w jednym dziale trudno jest wykonywać zakupy. W dobie pandemii pracownice są bardzo rygorystyczne jeśli chodzi o liczbę klientów w sklepie oraz obowiązek sięgnięcia po wózek. Bez oporów wypraszają osoby, które chcą wejść przy mmaksymalym limicie klientów na sali sprzedaży. Przy wejściu na blacie znajduje się płyn do dezynfekcji, którego zaleca się użyć przed rozpoczęciem zakupów. Niestety asortyment jest tak przebrany że trudno cokolwiek zakupić. Półki świecą pustkami. Stale dotąd dostępne produkty jak choćby woreczki z suwakiem ostatnio podczas zakupów nie były dostępne. Pracownice są z reguły życzliwe. Jedne bardziej, drugie mniej. Gdy spytałam o podłużną foremkę jedna z pracownic zaproponowała weryfikację towaru w magazynie by sprawdzić czy te są. Z kolei druga pracownica poproszona o szybkie sprawdzenie owych foremek na magazynie stwierdziła, że na pewno ich nie ma... Warto zajrzeć ze względu na miłe dla kieszeni ceny ale szału nie ma.

Przyjemna atmosfera

Sklep jest usytuowany w korzystnej lokalizacji, łatwo do niego dotrzeć nawet komunikacją miejską. Sala sprzedaży jest bardzo duża więc łatwo można przemieszczać się pomiędzy regałami. Ponadto sklep jest świetnie zatowarowany. W żadnym dziale nie spostrzegłam luk produktowych. Ważne że na bieżąco wypieka się tu pieczywo i bez problemu można sięgnąć po różne bułki czy chleby a także słodkości. Podczas mojej wizyty miało miejsce przyjęcie towaru więc alejki ze słodkościami były słabo przejezdne przy dużych, metalowych wózkach. To samo dotyczy rregałów przy magazynie. Stały tu 4 duże palety i miałam problem by sięgnąć po wodę. Pracownica przy kasie była bardzo miła i uprzejma. Była pozytywnie nastawiona praktycznie do każdego klienta. Polecam z czystym sercem ten punkt. Jest czysto i przyjazna atmosfera sprawia, że przyjemnie dokonuje się zakupów.

Bardzo miła obsługa

Sklep jest bardzo przestronny więc dzięki temu łatwo jest przemieszczać się pomiędzy regałami. Cały asortyment ułożony jest równo i estetycznie zaś po każdy z produktów łatwo sięgnąć. Przy wejściu z uwagi na pandemię dyżuruje pracownica, która dba by każdy z klientów przed wejściem zdezynfekował dłonie oraz wręcza brulion z logo CCC by mieć nadzór nad ilością osób przebywających na sali sprzedaży. Udałam się do sklepu ze zwrotem obuwia. Pracownica bezproblemowo dokonała zwrotu pytając czy nie chcę wymienić sandałków na inny produkt. Wprawdzie chwilę czekałam na dopełnienie formalności z uwagi na problemy z drukarką lecz sprzedawczyni przeprosiła mnie za zaistniałą sytuację i wyjaśniła powody dłuższego oczekiwania na zwrot. Polecam zakupy w tym punkcie. Pracownicy są przesympatyczni, widać iż wykonują swoją pracę z przyjemnością.

Jestem rozczarowana...

Złożyłam zamówienie na kilka książek oraz puzzle w kwietniu br. Z uwagi, iż zamawiałam sporo produktów online nawigowanie owego zamówienia umknęło mi. Dnia 6.05 otrzymałam info mailowe, iż nakład puzzli niestety skończył się i poproszono mnie o wymianę produktu na inny. Jestem rozczarowana czasem obsługi i opieszałością działania. Nie pierwszy raz nie otrzymałam odpowiedzi na moje zapytanie mailowe. Dopiero po interwencji telefonicznej uzyskałam niezbędne informacje. Czas pandemii to jedno zaś oczekiwanie na wysyłkę produktów ponad miesiąc czasu trąci lekceważeniem klienta...?? Jestem zawiedziona. Na maila w sprawie rekompensaty za niezmiernie długi czas oczekiwania też nie dostałam odpowiedzi.

Ocena z dnia: 06.05.2020
Świat Książki Kontakt online

Na plus!

Sklep jest w miarę dobrej lokalizacji. Szkoda, że od przystanku tramwajowego trzeba kawałek przejść aby dotrzeć do drogerii. Jestem zaskoczona licznymi promocjami w sklepie. Mnóstwo produktów przeceniono oznaczając je w widoczny sposób co budziło zainteresowanie wielu klientów. Niestety niektóre regały miały widoczne luki asortymentowe. Jestem też zniesmaczona postępowaniem ochroniarza który chodził za mną krok w krok. Nie znam sklepu zatem chodziłam po całej sali sprzedaży kilkakrotnie wracając w jedno miejsce. Czułam się pod "ostrzałem ", trochę jak złodziej. Z kolei kasjerka była bardzo grzeczna. Bez problemu sprawdziła mi cenę produktu gdyż nie mogłam zlokalizować jego ceny. Ponadto dobrze, że przed wejściem na salę sprzedaży była szansa dezynfekcji dłoni. Ogólnie wizytę oceniam na poziomie dobrym.

Czyściutki sklep

Jestem pod wrażeniem estetyki sklepu. Dotychczas podczas wizyt w tym punkcie panował rozgardiasz wśród asortymentu, produkty często były porozrzucane. Tym razem pozytywnie się zaskoczyłam. Nie spostrzegłam żadnych braków produktowych czy luk na regałach czy w koszach. Wszystko było estetycznie wyeksponowane. Kasjerki pracując na sali sklepowej widząc wydłużające się kolejki z własnej inicjatywy otwierały stanowiska kasowe. Zachęcam do wizyty w punkcie. Zakupy były dla mnie przyjemnością. Jedyne co mi się rzuciło w oczy to brak rękawiczek przy wejściu do sklepu i przy dziale z pieczywem (dość istotne w dobie pandemii).

Na plus!

Sklep ma dużą powierzchnię dzięki czemu można łatwo się przemieszczać. Ceny produktów są bardzo przystępne, można tu znaleźć zabawki nawet poniżej 10 zł. Niestety często regały są niezatowarowane, jest sporo luk produktowych. Pracownice zapytane o lokalizację asortymentu chętnie odpowiadają na pytania. Przy kasie często nie ma kasjerki lecz znajduje się ona w okolicy kas zajmując się pracami porządkowymi. Niezwłocznie podchodzi do obsługi gdy tylko podejdzie klient. Polecam!

Na plus!

Jestem stałą klientką sklepu internetowego Biogo. Znaleźć tu można mnóstwo produktów bio ale nie tylko. Sklep oferuje również mało spotykane produkty (np. mąkę z ciecierzycy, migdałową). Ceny produktów są porównywalne do cen w innych tego typu sklepach, bywa że niektóre produkty są niestety nawet droższe. Jesrem zaskoczona sposobem zabezpieczania towaru przed uszkodzeniem i elegancją pakowania. Pod tym względem daję dużą szóstkę z plusem! Kontakt z firmą jest genialny. W dobie pandemii otrzymuję odpowiedzi na maila w przeciągu kilku godzin. Ogólnie polecam!

Słabo...

W dobie epidemii obsługa pozostawia w drogerii wiele do życzenia...Wchodząc do sklepu na całej sali sprzedaży przez praktycznie całe zakupy nie spotkałam żadnej pracownicy. Wprawdzie na początku na chwilkę wyszły dwie sprzedawczynie ale wymieniały się opiniami ile to jeszcze mają pracy, że są zmęczone i po chwili zniknęły na zapleczu. Nie miałam okazji zadać pytaniaa miałam problem by znaleźć interesujący mnie produkt. Panie w ogóle nie zwracały na mnie uwagi. Całe szczęście, że płaciłam kartą gdyż przy kasie nie było nikogo. Za mną na obsługę czekało starsze Państwo chcące zapewne zapłacić gotówką. Nikt nie reagował na czekających klientów. Niestety pandemia odcisnęła duże piętno na jakości obsługi która w tej drogerii jest żadna! Klient traktowany jest jak zło konieczne. Sklep czysty jednak z dużymi brakami cenowymi co do niektórych produktów.

Na plus

Super, że w rejonie Maślic powstał ten punkt z uwagi na korzystną lokalizację. Sklep jest w miarę dobrze zatowarowany. Produkty są estetycznie ułożone, ponadto sklep cechuje się czystością. Niestety bywają sytuacje, że przy kasie nie ma kasjerki i gdy chce się zapłacić gotówką niestety trzeba chwilę poczekać na obsługę. Pracownice z reguły są miłe. Chętnie odpowiadają na pytania.

Świetna obsługa!

Jestem zaskoczona szybkością obsługi w sklepie online. Byłam nastawiona iż produkt zostanie do mnie nadany w poniedziałek z uwagi na zamówienie w późnych godzinach wieczornych w piątek. Jakie było moje zdziwienie gdy dostałam info kolejnego dnia z rana, iż paczka została do mnie wysłana. Produkty spakowano estetycznie, dotarły do mnie w stanie idealnym nieuszkodzone! Świetna jakość oraz przystępna cena. Na pewno jeszcze skorzystam z dobrodziejstw sklepu biorąc pod uwagę sposób obsługi i wiele naturalnych produktów bez konserwantów w ofercie. Polecam z czystym sumieniem!

Świetny sklep z alkoholami

Jestem zaskoczona jakością obsługi w sklepie. Pracownica miała olbrzymią wiedzę na temat trunków. Potrafiła wskazać jak dany trunek smakuje i jaki ma bukiet. Ponadto profesjonalnie doradziła mi zakup wins pod sałatę i deser tak aby dobrze skomponowało się z potrawami. Polecone wino bardzo mi smakowało. Na pewno niejeden raz jeszcze skorzystam z dobrodziejstw sklepu tym bardziej, że doradczyni była miła, kulturalna i cały czas uśmiechnięta. Szkoda tylko że nie zaproponowała mi żadnego trunku w promocyjnej cenie.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem