Opinie wystawione przez użytkownika: Monika_3105

Super!

Jestem pod wrażeniem świetnej obsługi ze strony pracownicy. Nie dość, że powitała mnie z uśmiechem tuż po wejściu to spontanicznie i z własnej inicjatywy zaproponowała pomoc. Propozycja pomocy wypowiedziana była w naturalny, swobodny sposób. Rozmawiała ze mną w taki sposób, że nie czułam się jak na zakupach tylko jak podczas pogawędki ze znajomą. Sprzedawczyni potrafiła stworzyć tak świetny klimat podczas rozmowy że zakupy stawały się przyjemnością. Po obsłudze przez tą osobę stwierdzam, iż pracownicy z innych konkurencyjnych salonów są z jakością obsługi daleko w tyle! Ze względu na porównywalne ceny zachęcam do przekonania się do tej fachowości na własnej skórze...!!

Jestem rozczarowana...

Niestety ostatnia obsługa w barze pozostawiała wiele do życzenia. Pracownica przygotowująca sałatki nie miała sympatycznego wyrazu twarzy. Wyglądała jakby stała tam za karę. Na moją prośbę o polecenie konkretnej potrawy odrzekła, że wszystkie sałatki są dobre. Musiałam sama "ciągnąć ją za język " by powiedziała mino niektórych sałatkach coś więcej. Wprawdzie zaproponowała mi wymianę dwóch składników w sałatce ale sama narzuciła mi wybór podając fetę zamiast oliwek. Dotychczas byłam zadowolona. Po ostatniej obsłudze zniechęciłam się do restauracji.

Super!

Jestem pod wrażeniem profesjonalnej obsługi ze strony pracownic w sklepie. W żadnym innym sklepie tej marki nie spotkałam się z takim wyczuleniem na obsługę klientów. Sprzedawczynie zwracają uwagę na objętość kolejki i same proponują pomoc przy płatności kartą starszym klientom. Chętnie udzielają informacji o lokalizacji produktów. Ponadto sprzedawczynie wiecznie się uśmiechają... Chętnie odwiedzę ten punkt jeszcze niejeden raz!

Jestem rozczarowana...

Weszłam do sklepu z zamiarem zakupu biustonosza. Zostałam powitana tuż po wejściu do sklepu. Pracownica sama też zainicjowała rozmowę. Otrzymałam fachową pomoc przy dobraniu odpowiedniego rozmiaru stanika. Wszystko było ok do momentu finalizacji. Chciałam przemyśleć zakup ze względu m.in na sporą cenę. Wówczas zachowanie doradczyni diametralnie się zmieniło. Wyraz twarzy stał się nieprzyjemny, finalnie nie usłyszałam nawet pożegnania... nigdy tam nie wrócę!

Super!

Pracownica powitała mnie po wejściu do sklepu z uśmiechem. Czułam się naturalnie podczas rozmowy z nią gdyż cały czas się uśmiechała i miała pozytywną mowę ciała. Zaproponowała kilka kosmetyków po wcześniejszej weryfikacji czego dokładnie potrzebuję. Każdy kosmetyk aplikowała lub wręczała do powąchania. Do zakupów dostałam kilka próbek innych kosmetyków do wypróbowania. W salonie było czyściutko, przyjemnie się w nim przebywało. Polecam! Kosmetyki są fenomenalne a obsługa na 5+ ! Odjęłam pół gwiazdki na trochę wysokie ceny...

Na plus!

Salon jest świetnie zaopatrzony w rozmaite tytuły. Duży wybór książek w porównaniu do innych salonów. Niestety nie było możliwości uzyskania pomocy na sali sprzedaży gdyż praktycznie wszystkie pracownice przebywały w strefie kasowej. Trzeba było podejść do narożnego stanowiska by uzyskać pomoc. Po dopytaniu o konkretny tytuł pracownice pomagały chętnie i naturalnie. Jestem pod wrażeniem wiedzy pracownicy pomagającej znaleźć mi książkę na sali sprzedaży. Mogłam sobie uciąć miłą pogawędkę z uwagi na podobne gusta książkowe. Polecam!

Świetna obsługa!

Pracownica przywitała mnie tuż po wejściu do sklepu. Od razu zapytała jak może mi doradzić. Zaproponowała kilka portfeli argumentując dlaczego warto wybrać akurat te. Podała mi je i zachęcając do obejrzenia. Przyjemnie mi się z nią rozmawiało ponieważ była miła i cały czas uśmiechnięta. W salonie było czysto a produkty ułożono estetycznie i łatwo było po nie sięgnąć.

Źle.

Źle.

Ocena z dnia: 03.11.2019
Lux Med Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 03.11.2019
Sizeer Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 03.11.2019
Rossmann Inna forma kontaktu

Ok.

Ok.

Ocena z dnia: 01.11.2019
Medicine Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 01.11.2019
ZiKO Apteka Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 01.11.2019
RYŁKO Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 31.10.2019
Super-Pharm Inna forma kontaktu

Ok.

Ok.

Ocena z dnia: 31.10.2019
Martes Sport Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 29.10.2019
Quiosque Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 27.10.2019
CCC Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 27.10.2019
Kazar Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 26.10.2019
ZIAJA Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 26.10.2019
C&A Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem