Opinie wystawione przez użytkownika: Monika_3163

Bardzo dobrze.

Bardzo dobre podejście do klienta, ubezpieczenie samochodu jedne z najlepszych w Polsce

Ocena z dnia: 28.02.2020
WARTA Inna forma kontaktu

Słabo

Słabo. Na Minus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 18.01.2017
Plus GSM Inna forma kontaktu

Świetnie

Świetnie. Na plus:Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 18.01.2017
Play Inna forma kontaktu

Źle

Źle. Na plus:Wygląd miejsca obsługi. Na Minus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi.

Ocena z dnia: 18.01.2017
Orange Inna forma kontaktu

Sklep dysponuje produktami o dobrej jakości i rozsądnej

Sklep dysponuje produktami o dobrej jakości i rozsądnej cenie.Porządek zachowany. Widoczne ceny. Spytając pracownika sklepu o asortyment z gazetki reklamowej ponieważ nie umiałam znaleźć w całym sklepie Pani powiedziałam mi że jeśli na sklepie nie ma to albo już się skończył albo jeszcze fo nie ma .Kasa jedna otwarta kolejka do niej na pół sklepu dopiero gdy odezwałam się czy jest możliwość otwarcia drugiej kasy Pani zadzwoniła na dzwonek druga kasjerka przyszła chyba po 5 minutach z mina jakby chciała kogoś zastrzelić. Pracownik ochrony bardzo głośno rozmawiał z kasjerką o sprawach prywatnych.Kiedy przyszła moja kolej zapłacenia i musiałam się 3 razy pytać ile wyszło za wszystko bo nic nie usłyszałam. Myślę że jeśli nie poprawi się jakość usług w tym sklepie długo go nie odwiedzę

Przychodząc do biura wraz ze znajomymi byłam zainteresowana

Przychodząc do biura wraz ze znajomymi byłam zainteresowana kupnem wakacji w Egipcie. Dla kolegi z którym byłam były to pierwsze wakacje poza granicami Polski, oraz pierwszy lot samolotem. Zadawał milion pytań Pani z biura podróży cierpliwie,rzetelnie i bez zastanowienia odpowiadała na wszystkie pytania jakie zadawał, widać że zna się na tym o czym mówi. Opowiadając czuliśmy się jakbyśmy byli już tam w Egipcie. Wybraliśmy nasz wymarzony hotel i już po 3 dniach opalaliśmy się przy 5 stopniowym upal. Tak jak nam obiecano hotel na najwyższy poziomie. Mimo że wejście do biura podróży jest od jednej z głównych ulic Sosnowca są 2-3 miejsca parkingowe dostępne dla klientów. W pomieszczeniu przydało by się odświeżenie. Jak najbardziej polecam biuro podróży ExtraUrlop, gwarantuję wakacje będą udane.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem